Ruzie... hahahaha
Related topics
- View the latest post: Amateur voetbal
- View the latest post: Streiks & Kratchs - Voetbal EP (DARKUL091)
- View the latest post: voetbal|Champions League 2014 2015
- View the latest post: Zou je dr doen reeks met nu: voetbal international meid (updated).
- View the latest post: Hardtraxx EK Voetbal 2012 Pool
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
C
Nog niet echt een boeiende wedstrijd tot nu toe.
Kan iemand mij uitleggen waarom Mourinho in godsnaam Pepe (dat hij hem al opstelt is mij eigenlijk een raadsel) controlerend/aanvallend op het middenveld zet? Die mongool heeft de techniek en balbeheersing van een boterhamzakje en heeft echt geen overzicht en kijk op het spel. Trappen, dat is het enige wat hij kan. Wat een domme positie voor hem, wedden dat hij in de goal nog meer in de smaak zal vallen.
-
C
Hahha, daag PEPE!
Wat een gruwelijke overtreding weer. 
Wel smerig, volgens mij niet helemaal bedoeld. Ik vind Marcelo erger, expres op Pedro's kuyt gaan staan als die op de grond ligt..
Dat heeft Pepe al 1000 keer gedaan denk ik, met als hoogtepunt het kapot schoppen van een spits van Getafe die op de grond lag.XtD wrote:Wel smerig, volgens mij niet helemaal bedoeld. Ik vind Marcelo erger, expres op Pedro's kuyt gaan staan als die op de grond ligt..
-
C
IBI IBI IBI!
Ik mag Pepe ook zeker niet, hij heeft heel vaak supersmerige wel bedoelde acties gedaan, maar dit was niet helemaal bewustkatamaran wrote:Dat heeft Pepe al 1000 keer gedaan denk ik, met als hoogtepunt het kapot schoppen van een spits van Getafe die op de grond lag.XtD wrote:Wel smerig, volgens mij niet helemaal bedoeld. Ik vind Marcelo erger, expres op Pedro's kuyt gaan staan als die op de grond ligt..
Mooie actie afellay zeg, lekkere voorzet ook!
-
C
*witte vlek op onderbuik*
wat een aanval
wat een aanval
Wat een geniale goal van messi
Ook leuk voor affelay die assist
En gewoon 29-71 % balbezit, geen enkele kans creëren (een enkele uit een vrije trap), dan verdien je het ook helemaal niet. En toch weer die Pepe he, smerige vent.
Last edited by wootum on 27 Apr 2011 22:43, edited 1 time in total.
te niceeeee!!!Messi aan de top! en 99% mijn droomfinale Barca -man u ! =D
En alweer laat Messi zien dat hij de beste speler op de aardbol is, niets C. Ronaldo.
-
DArtiest
- 7488 posts member since 2010
- last seen Apr 2019
Real Madrid zijn toch allemaal wousjes.
Wel stupiditeiten gezien van Pique en Busquets
Wel stupiditeiten gezien van Pique en Busquets
ik erger me persoonlijk nog meer aan Busquets dan aan welke Madrileen dan ook...
Maar goed gelukkig zijn de andere 9 (Dani Alves is ook een kwal) wel voorbeeldige spelers over het algemeen
Maar goed gelukkig zijn de andere 9 (Dani Alves is ook een kwal) wel voorbeeldige spelers over het algemeen
Ik vind Dani Alves het ergst, daarna Busquets. Ze kunnen zich allemaal behoorlijk aanstellen, daar niet van. Helaas zitten er zelfs bij de beste ploeg ter wereld van die smeerlappen tussen..
Aanstellers is echt niet hetzelfde als smeerlappen. Vind spelers die gruwelijk, hersenloos uitdelen veel walgelijker dan aanstellers eerlijk gezegd. Dat vind ik smeerlappen, aanstellers zijn in mijn ogen een tegenpool daarvan. Ook gruwelijk irritant, maar niet over de schreef.XtD wrote:Ik vind Dani Alves het ergst, daarna Busquets. Ze kunnen zich allemaal behoorlijk aanstellen, daar niet van. Helaas zitten er zelfs bij de beste ploeg ter wereld van die smeerlappen tussen..
Vind ik ook , toevallig plaatste ik dit antwoord net ook bij het irritatiemomenttopickatamaran wrote:Aanstellers is echt niet hetzelfde als smeerlappen. Vind spelers die gruwelijk, hersenloos uitdelen veel walgelijker dan aanstellers eerlijk gezegd. Dat vind ik smeerlappen, aanstellers zijn in mijn ogen een tegenpool daarvan. Ook gruwelijk irritant, maar niet over de schreef.XtD wrote:Ik vind Dani Alves het ergst, daarna Busquets. Ze kunnen zich allemaal behoorlijk aanstellen, daar niet van. Helaas zitten er zelfs bij de beste ploeg ter wereld van die smeerlappen tussen..
Maar ik zie Barcá geen vuil spel spelen, hebben ze ook niet nodig.
En dat gezicht er ook bij Mourinho toen die rode kaart gegeven werd, en dat sarcastische well done naar de grens. Wordt dat ook eens afgestraft. al vond ik deze overtreding wel stukken minder dan die andere vuile van de competitie en Copa Del Rey. Ik vond de overtreding van Marcelo nog viezer, en ik hoop dat die op basis van tv-beelden bestraf wordt