Misschien moet ik hem vaker luisteren, maar vind hem nog niet heel geweldig. De eerste climax klinkt een beetje sloom. Daarentegen klinken de 2e climax en outro wel super!
Voor mij is dit werkelijk gewoon pure magie! Die intro en outro zijn echt dik! Lijkt een beetje op de intro van Virus, alleen net iets scherper. Die climax is ook heerlijk. Duistere sfeer.
Het had zo een losse plaat kunnen zijn, alleen de vocals zijn gebruikt. Ik hoor verder niks terug van het origineel.
Midintro/Outro: Holy shit! Wat een gigantisch georganiseerde chaos zit hierin. Echt fan-tas-tisch.
Eerste climax houdt de kracht van de midintro niet vast, maar zit wel echt een Donkey Rollers hand in, maar die tweede climax: alles geven! Prachtig!
Dit had zo een B-Front & Jack of Sound collab kunnen zijn als je die sounds hoort haha. Maar wel erg vet hoor, vooral de intro en tweede climax doen het goed.