haha, dat wist ik nietDaveytl wrote:@E-Rik
Was een grapje van een hardtraxx-member
Related topics
- View the latest post: The Prophet & Brennan Heart – Wake Up! (Prophet’s Hardcore Remuxx)
- View the latest post: The Prophet & Brennan Heart - Wake Up In 2014 (Snoozed Again)
- View the latest post: Brennan Heart & The Prophet - Wake Up (Silver Nikan Woke Up Mix)
- View the latest post: Brennan Heart & The Prophet - Wake Up! / Till U Believe It / Face The Enemy (Zany Remix) (MY019)
Active topics in Nieuwe tracks
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026) (RBR039)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied (EOL??)
- View the latest post: Atmozfears & Jesse Jax - In The Cold (DQ072)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Sub Zero Project - Back To The Moment
Moderators
dawasiknie wrote:Daveytl wrote:Break is walgelijk, die moeten ze verbranden en zich schamen.
Daarna is het allemaal wel oke!
Lekker nummer, snap ook wel wanneer je even keihard aan het stampen bent dat je dan dit nummer niet wilt horen,tenminsten de break. Maar kan toch wel voor een kippevel momentje zorgen denk ik,op de main stage dan 
Ik zei dat niet jonge, kijk maar op pagina 1Aj Traxx wrote:dawasiknie wrote:Daveytl wrote:Break is walgelijk, die moeten ze verbranden en zich schamen.
Daarna is het allemaal wel oke!jullie zijn niet goewd is heerlijk nummer xD
Vind het zelf ook een vet nummerBreak is bagger, dit moet ingekort worden.
Daarna is het allemaal heel vet!!
Heel triest van je en dan komt mijn dyslexie er ook nog is bij kijken. En ik stond zelf op Qlimax toen hij voor het eerst werd gedraait, wat ik ook al aan geef en waar je niet over heen had gelezen als je niet zo druk bezig was met het speuren naar een spelfoutje. Ook beargumenteer ik waarom deze plaat 'hem niet voor mij is' en verwoord dat normaal. Wat wil een mens nog meer?RobertV wrote:Jij kunt echt niet spellen of wel? Dieptepunt schrijf je vooralsnog altijd met een t en niet met een d... Zag toen straks ook al hoogtepunt met een d staan.. Volgensmij kijk jij trouwens meer naar de naam die ervoor staat en als je ziet dat het van brennan heart is dat het gewoon per defenitie al niet goed is en het verder weinig uitmaakt hoe de plaat klinkt..Maximum wrote:Diepte pund van Qlimax 2010 dit, verschrikkelijke break die ook nog is heel lang duurt en dan een poging tot een hard beuk stukje. Nee dit is m niet voor mij!
Maximum wrote:Heel triest van je en dan komt mijn dyslexie er ook nog eens bij kijken. En ik stond zelf op Qlimax toen hij voor het eerst werd gedraaid, wat ik ook al aangeef en waar je niet overheen had gelezen als je niet zo druk bezig was met het speuren naar een spelfoutje. Ook beargumenteer ik waarom deze plaat 'hem niet voor mij is' en verwoord dat normaal. Wat wil een mens nog meer?RobertV wrote:Jij kunt echt niet spellen of wel? Dieptepunt schrijf je vooralsnog altijd met een t en niet met een d... Zag toen straks ook al hoogtepunt met een d staan.. Volgensmij kijk jij trouwens meer naar de naam die ervoor staat en als je ziet dat het van brennan heart is dat het gewoon per defenitie al niet goed is en het verder weinig uitmaakt hoe de plaat klinkt..Maximum wrote:Diepte pund van Qlimax 2010 dit, verschrikkelijke break die ook nog is heel lang duurt en dan een poging tot een hard beuk stukje. Nee dit is m niet voor mij!En dan zie ik ook nog eens de connectie niet tussen het verkeerd spellen van woorden en het oordelen zonder te luisteren, verder ga ik hier geen woorden meer aan vuil maken.. er staat hier boven al genoeg leuks haha!
Grapje, dyslexie kun je niks aan doen
Haha van jou kan ik het hebben Davey, die Robert moet gewoon niet zo mans doen.Daveytl wrote:Grapje, dyslexie kun je niks aan doenEn fouten zijn menselijk.
Maximum wrote:Haha van jou kan ik het hebben Davey, die Robert moet gewoon niet zo mans doen.Daveytl wrote:Grapje, dyslexie kun je niks aan doenEn fouten zijn menselijk.
On-Topic: Deze wil ik een keer live horen
nee dat wil je nietDaveytl wrote:Maximum wrote:Haha van jou kan ik het hebben Davey, die Robert moet gewoon niet zo mans doen.Daveytl wrote:Grapje, dyslexie kun je niks aan doenEn fouten zijn menselijk.
On-Topic: Deze wil ik een keer live horen
-
FDonateur
- 3488 posts member since 2009
- last seen Jul 2026
type is met een e?
@ robertv.
en lol = engels niet NL
ik vind alleen jammer dat voor die kick erin komt nog 6 sec tussen zit
@ robertv.
en lol = engels niet NL
ik vind alleen jammer dat voor die kick erin komt nog 6 sec tussen zit
Zeg je nou dat lol geen nederlands woord is?frankhardenberg wrote:type is met een e?
@ robertv.
en lol = engels niet NL
ik vind alleen jammer dat voor die kick erin komt nog 6 sec tussen zit
OT: Lekkere track!
LOL = Laugh Out Loud.
Is dus een Engels woord, en naar mijn weten is het nog geen officieel Nederlands woord.
Is dus een Engels woord, en naar mijn weten is het nog geen officieel Nederlands woord.
Bedankt Peter R!Daveytl wrote:LOL = Laugh Out Loud.
Hij weet dat waarschijnlijk niet, aangezien hij denkt dat het een Nederlands woord is.
Intro is iets minder, duurt idd te lang en te kinderachtig klinkt het. maar na de break beukt het wel lekker door 
komt volgensmij ook nog een edit, want op zon twitter berrichtje stond dat hij met een 'snoozeee' edit bezig was.. wat met een wekker te maken heeft en dus met wakker maken dus heel ver gezocht, maar ik denk/hoop dat dat een non-vocal edit is. 
Als we toch gaan mierenneukenDaveytl wrote:LOL = Laugh Out Loud.
Is dus een Engels woord, en naar mijn weten is het nog geen officieel Nederlands woord.
http://www.vandale.nl/vandale/zoekServi ... hQuery=lol
Ik weet niet of dat van die break als grapje was bedoeld, maar dat heeft BH wel getwitterd:E-rik wrote:haha, dat wist ik nietDaveytl wrote:@E-Rik
Was een grapje van een hardtraxx-memberwel jammer, want die break eruit zou ik wel een goed idee vinden!
Als je logisch nadenkt, lijkt mij dat een edit zonder break. Dan kan hij alleen maar beter worden!Twitter wrote:I am here to WAKE U UP!!!!!!! (btw...news update: working on the snooze edit as well...)
Vind dit wel een geniaal plaatje, alleen die break moet weg idd 
Maar lol is in het engels alleen een afkorting, geen bestaand woord. En het staat voor laughing out loud.
In het nederlands is het langer een woord dan jij mama kan zeggen
Voorbeeld: Ergens de lol niet van in zien?
Ehm, wil niet vervelend doen...Daveytl wrote:LOL = Laugh Out Loud.
Is dus een Engels woord, en naar mijn weten is het nog geen officieel Nederlands woord.
Maar lol is in het engels alleen een afkorting, geen bestaand woord. En het staat voor laughing out loud.
In het nederlands is het langer een woord dan jij mama kan zeggen
Voorbeeld: Ergens de lol niet van in zien?
PreciesTaxi wrote:http://www.vandale.nl/vandale/zoekServi ... hQuery=lol
-
RHardtraxx Veteran
- 6778 posts member since 2010
word tyd dat deze uitkomt 
Gaat dus uitkomen. Nieuwe preview op youtube. Staat in OP.