Dit klinkt echt super vet! 
Active topics in Nieuwe tracks
- View the latest post: Atmozfears & Jesse Jax - In The Cold (DQ072)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Sub Zero Project - Back To The Moment
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026) (RBR039)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied (EOL??)
Moderators
-
CHardtraxx Elite
- 2263 posts member since 2011
- last seen Mar 2024
Beste hardstyle anthem in tijden. Alleen die kick heeft niet echt heel veel bass. Enige jam
wat een gruwelijke synth.. sick geluid!
Hier wil ik wel meer van horen !
Denk echt aan B-Front
Denk echt aan B-Front
Dit! klinkt erg lekkerJVDM wrote:Lekker afwijkende synth weer, net als eerdere anthems!
wat dacht je van 2011.... Wild Motherfuckers!Kepro wrote:Laatste 'harde' anthem Hardbasss was 2009Lyst wrote:Kan niet hè met een hardbass anthemDie tracks sprongen er nog uit.
super fet gedaan van B2s en dat anthem klinkt super fet.
-
THardtraxxer
- 76 posts member since 2012
- last seen May 2017
Break heeft een typische B-Front sound, maar de climax heeft echt veel weg van Ran-D (synth / kick). Misschien een collab tussen die twee dus, Rebirth anthem was ook een geslaagde samenwerking nl
Lijkt idd heel erg op B-Front, maar die synth lijkt ook wel erg op de break synth van The Resistence (a2 records allstars). Maar Hou het ook op b-front 
2010 was ook niet verkeerd.derniels wrote:wat dacht je van 2011.... Wild Motherfuckers!Kepro wrote:Laatste 'harde' anthem Hardbasss was 2009Lyst wrote:Kan niet hè met een hardbass anthemDie tracks sprongen er nog uit.
super fet gedaan van B2s en dat anthem klinkt super fet.
En 2011 was de ommekeer. Na allemaal harde anthems komt er zo'n boutplaat waarvan de melodie zonbeetje was overgenomen van het vorige jaar.
-
SHardtraxxer
- 819 posts member since 2011
- last seen Apr 2017
Wtf heeft Ran-D ermee te maken? hij zit niet eens in de lineup. (niet als Ran-D)Twice wrote:Break heeft een typische B-Front sound, maar de climax heeft echt veel weg van Ran-D (synth / kick). Misschien een collab tussen die twee dus, Rebirth anthem was ook een geslaagde samenwerking nl
En Gunz 4 Hire en Ran-D verschillen ook zo gigantisch veelSkyscraper wrote:Wtf heeft Ran-D ermee te maken? hij zit niet eens in de lineup. (niet als Ran-D)Twice wrote:Break heeft een typische B-Front sound, maar de climax heeft echt veel weg van Ran-D (synth / kick). Misschien een collab tussen die twee dus, Rebirth anthem was ook een geslaagde samenwerking nl
Track zal nog niet 100% af zijn, is wel te horen aan de mixdownKepro wrote:Of gewoon helemaal geen bass.Lyst wrote:Zowaar een keer een anthem wat er uit springt, erg sterke synth en melodie. Kicks zijn wel iets minder, maar niet storend. De bass is in de tweede series kicks van de climax is er amper?
-
MHardtraxx Newbie
- 16 posts member since 2011
- last seen May 2013
ik dacht gelijk aan B-front
miss is het wel werk van B-freqz
-
SHardtraxxer
- 819 posts member since 2011
- last seen Apr 2017
Nee dat niet maar je laat toch niet iemand het anthem maken die niet in de lineup staat.D-Nemacyst wrote:En Gunz 4 Hire en Ran-D verschillen ook zo gigantisch veelSkyscraper wrote:Wtf heeft Ran-D ermee te maken? hij zit niet eens in de lineup. (niet als Ran-D)Twice wrote:Break heeft een typische B-Front sound, maar de climax heeft echt veel weg van Ran-D (synth / kick). Misschien een collab tussen die twee dus, Rebirth anthem was ook een geslaagde samenwerking nl
Als je even terugleest zag je dat hij de line up niet wist toen hij dat poste..Skyscraper wrote:
Nee dat niet maar je laat toch niet iemand het anthem maken die niet in de lineup staat.
-
SHardtraxxer
- 819 posts member since 2011
- last seen Apr 2017
Oh oke sorry manD-Nemacyst wrote:Als je even terugleest zag je dat hij de line up niet wist toen hij dat poste..Skyscraper wrote:
Nee dat niet maar je laat toch niet iemand het anthem maken die niet in de lineup staat.
-
J
- 2 posts member since 2012
- last seen Jul 2013
B-Front! 
-
A
Bevestigd. Wilt iemand ff de titel aanpassen?p-stylez wrote:B-Freqz4Hire !
Alsof er ook maar iets serieus was aan deze postAlmighty wrote:Bevestigd. Wilt iemand ff de titel aanpassen?p-stylez wrote:B-Freqz4Hire !
-
A
Komt door je verledenp-stylez wrote:Alsof er ook maar iets serieus was aan deze postAlmighty wrote:Bevestigd. Wilt iemand ff de titel aanpassen?p-stylez wrote:B-Freqz4Hire !
-
EHardtraxx Elite
- 2020 posts member since 2011
- last seen Jul 2015
Hard Bass gaat Qlimax keihard voorbij op deze manier.
Klinkt echt heerlijk. Wat een gruwelijke synth. Ik gok ook op B-Freqz 
-
A
Gebeurde 3 jaar geleden alemmerick wrote:Hard Bass gaat Qlimax keihard voorbij op deze manier.