Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
Vorige  1, 2
Ongelezen bericht Geplaatst op 06 jan 2012 22:50 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Let wel dat die opbouw alleen op de meeste huidige Hardstyle tracks van toepassing is, als je oudere tracks of tracks van artiesten die meer experimenteren (Wavolizer bijv.) gaat luisteren, merk je dat het niet allemaal volgens een 'plan' is gemaakt.
Ongelezen bericht Geplaatst op 07 jan 2012 03:33 
 
Hardtraxx Newbie

Al met al , allemaal hardstikke bedankt voor jullie feedback.

Ik zal snel weer een liveset doen,en hem dan weer posten zodat ik kan vragen
of er enigzins verbetering is te zien en horen.


groetjes

en goed weekend
Ongelezen bericht Geplaatst op 07 jan 2012 14:49 
 
Hardtraxxer

Vraagje tussendoor hé! Kon je de Rokit speaker in je spiegel zien en heb je toen je Dj naam bedacht? xd

Comment: het meeste is al wel gezegd! Leer tracks kennen en mix wat sneller in! Dat laat inmixen is gemakzucht en niet creatief! Het is belangrijk dat je qua mixwerk creatief kunt zijn want beatmatchen is voor de meesten niet zo heel moeilijk ;) Succes ermee!
Ongelezen bericht Geplaatst op 07 jan 2012 15:16 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Ik ben geen DJ, en mix nooit zelf, maar als je ooit livesets geluisterd hebt dan kun je toch weten dat je moet beginnen met wat softere tracks en moet eindigen met RAW tracks (als je dat uberhaupt ertussen doet).
Als je een track als lose my mind erin doet. moet je die aan het begin en niet gelijk over laten lopen in een track als Pattern 1/2 ofzo
Vorige  1, 2
Forumoverzicht » Livesets » Hardstyle