KSvbtwee wrote:Jullie zijn ook hypocriete galbakken. Lekker altijd met 27 verschillende maten wegen, losers.
Related topics
- View the latest post: Rebelion - Echoes (Vertile Remix) (Edit)
- View the latest post: Rebelion - Echoes (Vertile Remix) (GBD321)
- View the latest post: Rebelion & Aversion - ZAAG IN PARIS (Rebelion Slowtempo Edit)
- View the latest post: Cardination - ECHOES [DWX2171)
- View the latest post: Thyron - Echoes Of Time (SCAN6??)
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
Meten met 2 of meerde maten is 'slecht'. Hoe mensen hier bevooroordeeld hun mening komen geven ook. Dit is gewoon een feit. Het is namelijk niet eerlijk tegenover de desbetreffende DJ. Ipv van weer in discussie te gaan met mij zou je ook die mensen eens aan kunnen spreken. Maar nee natuurlijk niet. Wat een verassing. Liever elkaar de handjes boven het hoofd houden en het goed praten. Zijn jullie zo goed in. Walgelijke ventjes..pim0412 wrote:KSvbtwee wrote:Jullie zijn ook hypocriete galbakken. Lekker altijd met 27 verschillende maten wegen, losers.Kun je ook een discussie voeren zonder jezelf meteen aangevallen te voelen, te generaliseren en over te gaan op 'name-calling'? Blijf anders gewoon lekker weg als je niks constructiefs of inhoudelijks toe te voegen hebt.
Ik beoordeel tenminste iedere plaat objectief en eerlijk. Iets waar een aantal van jullie nog een voorbeeld aan kunnen nemen.
Als je ons zulke walgelijke ventjes vindt ROT DAN OP.Svbtwee wrote:Meten met 2 of meerde maten is 'slecht'. Hoe mensen hier bevooroordeeld hun mening komen geven ook. Dit is gewoon een feit. Het is namelijk niet eerlijk tegenover de desbetreffende DJ. Ipv van weer in discussie te gaan met mij zou je ook die mensen eens aan kunnen spreken. Maar nee natuurlijk niet. Wat een verassing. Liever elkaar de handjes boven het hoofd houden en het goed praten. Zijn jullie zo goed in. Walgelijke ventjes..pim0412 wrote:KSvbtwee wrote:Jullie zijn ook hypocriete galbakken. Lekker altijd met 27 verschillende maten wegen, losers.Kun je ook een discussie voeren zonder jezelf meteen aangevallen te voelen, te generaliseren en over te gaan op 'name-calling'? Blijf anders gewoon lekker weg als je niks constructiefs of inhoudelijks toe te voegen hebt.
Ik beoordeel tenminste iedere plaat objectief en eerlijk. Iets waar een aantal van jullie nog een voorbeeld aan kunnen nemen.
-
RHardtraxx Newbie
- 17 posts member since 2014
- last seen Mar 2017
Ik smeek u, God..
Laat dit snel afgelopen zijn
Troep van de bovenste plank
Laat dit snel afgelopen zijn
Last edited by rawismylife on 21 Mar 2017 03:46, edited 2 times in total.
-
THardtraxx Addict
- 1542 posts member since 2016
- last seen Oct 2023
De track is gewoon goed hoor, op Hard Bass was het ook rammen en die climax dies prachtig.rawismylife wrote:Ik smeek u, God..
Laat dit snel afgelopen zijnTroep van de bovenste plank
HALLO, YANNICK HEEFT GESPROKEN JA...yannickvk wrote:nu weer even on topic verder.![]()
Thanks 4 support xZamble wrote:HALLO, YANNICK HEEFT GESPROKEN JA...yannickvk wrote:nu weer even on topic verder.![]()
''Kun je ook een discussie voeren zonder jezelf meteen aangevallen te voelen,''
Neem het advies van Unknown ook even ter harte aub. Oh en sorry yannick.
''te generaliseren,''Svbtwee wrote:Ipv van weer in discussie te gaan met mij zou je ook die mensen eens aan kunnen spreken.
''en over te gaan op 'name-calling'?''Svbtwee wrote:Liever elkaar de handjes boven het hoofd houden en het goed praten. Zijn jullie zo goed in.
Nee, ik dacht al van niet. Lijkt me wel mooi geweest zo.Svbtwee wrote:Walgelijke ventjes..
Svbtwee wrote:OK doei en never
Random comment van sander waar hij roept dat iets kut en slecht IS #zoveel.Svbtwee wrote:Ik beoordeel tenminste iedere plaat objectief en eerlijk. Iets waar een aantal van jullie nog een voorbeeld aan kunnen nemen.
Last edited by Broken Balance on 13 Mar 2017 10:32, edited 1 time in total.
Hoe weet jij wanneer iemand hier een bevooroordeelde mening geeft dan? Daarnaast, leven en laten leven, wat maakt het nu uit of iemand dat doet, je eigen mening is belangrijker lijkt mij (zoals ik eerder al aangaf).Svbtwee wrote:Meten met 2 of meerde maten is 'slecht'. Hoe mensen hier bevooroordeeld hun mening komen geven ook. Dit is gewoon een feit. Het is namelijk niet eerlijk tegenover de desbetreffende DJ. Ipv van weer in discussie te gaan met mij zou je ook die mensen eens aan kunnen spreken.
Wat praat ik goed dan? Bij wie houd ik de handjes boven het hoofd? Je kent me niet eens en dan met zo'n uitspraak komen :")Svbtwee wrote:Maar nee natuurlijk niet. Wat een verassing. Liever elkaar de handjes boven het hoofd houden en het goed praten. Zijn jullie zo goed in. Walgelijke ventjes..
Ik ook.Svbtwee wrote:Ik beoordeel tenminste iedere plaat objectief en eerlijk. Iets waar een aantal van jullie nog een voorbeeld aan kunnen nemen.
Reageer dan gewoon niet meer. Hiermee zal je ook niet echt meer serieus genomen geworden worden, voor hoever dat nog gebeurde.Svbtwee wrote:Svbtwee wrote:OK doei
De laatste 20/25 berichten weer met verbazing doorgenomen. Manmanman
Jij bent nota bene de persoon die discussie aanwapperd,maar als die dan los komt ben je nergens meer te bekennenMelvinFR wrote:Reageer dan gewoon niet meer. Hiermee zal je ook niet echt meer serieus Genomen worden, voor hoever dat nog gebeurde.Svbtwee wrote:Svbtwee wrote:OK doei
Overigens geen wonder dat Pim0412 zich in deze discussie mengde, hij is ook altijd zo lekker bevooroordeeld tegenover gearbox.
Rooler - My Dream (GBD199). Hier had die zich vast ook goed verdiept in de laatste releases van de personen die ik daar noem. Zelfde geldt voor Helicaze die de originele opmerking maakt. @Magnetron , hier heb je dus ook meteen een voorbeeld. Er zijn andere voorbeelden zat maar geen zin om ze op te gaan zoeken.
Ik vind dat jij ze de hand boven het hoofd houd omdat je heust wel weet dat mensen hier bevooroordeeld zijn over bepaalde artiesten. Als mod zijnde had ik eerder verwacht dat jou zou zeggen 'als je alleen maar bevooroordeeld naar bepaalde artiesten kan luisteren houd dan je mening lekker voor je'. Die opmerking past meer bij een mod dan dat je zegt 'het zal mij een worst wezen'.
En ja ik weet dat jij daar anders over denkt maar ik vind dat je als mod wel iets meer op je uitspraken mag letten dan als normaal lid.
Magnetron kent de mensen die hier reageren waarschijnlijk niet (ga ik voor gemak even van uit) dus hoe kan hij dan weten dat deze mensen bevooroordeeld reageren. Dan ga je iemand 'beschuldigen' zonder dat je weet of het wel echt zo is. Daarom ook dat hij zegt, laat het gaan en laat de mensen hier reageren op een nummer zoals ze zelf willen, of dat nu positief of negatief is. Weet je wat nog erger is dan meten met verschillende maten. Vooroordelen hier neerzetten alsof het feiten zijn.
Zware zaterdagnacht gehad, gisteravond dus niet echt actief geweest op Hardtraxx. Met sommige punten ben ik het met je eens maar om medeleden uit te maken voor: 'Hypocriete galbakken' en 'losers' maak je jezelf weer belachelijk. Als je nou op een normale manier de discussie aanging was ik wellicht wel met je meegegaan in sommige punten, maar nu pas ik. Misschien is het beter dat jij ook sommige dingen voor je houd.Svbtwee wrote:Jij bent nota bene de persoon die discussie aanwapperd,maar als die dan los komt ben je nergens meer te bekennen. Jij hebt allicht ook je mening over wat Magnetron en Pim0412 aanvoeren maar dat hou je dan weer voor je.
Het is ook een feitThommy wrote:Magnetron kent de mensen die hier reageren waarschijnlijk niet (ga ik voor gemak even van uit) dus hoe kan hij dan weten dat deze mensen bevooroordeeld reageren. Dan ga je iemand 'beschuldigen' zonder dat je weet of het wel echt zo is. Daarom ook dat hij zegt, laat het gaan en laat de mensen hier reageren op een nummer zoals ze zelf willen, of dat nu positief of negatief is. Weet je wat nog erger is dan meten met verschillende maten. Vooroordelen hier neerzetten alsof het feiten zijn.
MelvinFR wrote:Zware zaterdagnacht gehad, gisteravond dus niet echt actief geweest op Hardtraxx. Met sommige punten ben ik het met je eens maar om medeleden uit te maken voor: 'Hypocriete galbakken' en 'losers' maak je jezelf weer belachelijk. Als je nou op een normale manier de discussie aanging was ik wellicht wel met je meegegaan in sommige punten, maar nu pas ik. Misschien is het beter dat jij ook sommige dingen voor je houd.Svbtwee wrote:Jij bent nota bene de persoon die discussie aanwapperd,maar als die dan los komt ben je nergens meer te bekennen. Jij hebt allicht ook je mening over wat Magnetron en Pim0412 aanvoeren maar dat hou je dan weer voor je.
Ja soms zou ik me een beetje in moeten houden
Oke, in ieder geval wel fijn om te weten dat jij de mensen hier op het forum beter kent dan dat die mensen zichzelf kennen. Dan wordt het nu denk ik ook weer tijd om on topic te gaan.
En ik maar denken dat hardtraxx een gezellige plek was met gezellige mensen...
Dus... Maar ik vind die droge kicks die er ineens inkomen best wel te pruimen en live doet die het echt heel goed. Maar dit is waarschijnlijk al duizenden malen gezegd, dit is gewoon niet voor mij weggelegd. Het klinkt allemaal erg amateuristisch en niet goed gemasterd. Ik kan mij herinneren dat de kwaliteit van Warface in het begin bijv. ook erg in twijfel werd gebracht, maar je ziet dat in de loop van de jaren de kwaliteit er ook op vooruit is gegaan. Wie weet bij Rebelion ook wel.
Dus... Maar ik vind die droge kicks die er ineens inkomen best wel te pruimen en live doet die het echt heel goed. Maar dit is waarschijnlijk al duizenden malen gezegd, dit is gewoon niet voor mij weggelegd. Het klinkt allemaal erg amateuristisch en niet goed gemasterd. Ik kan mij herinneren dat de kwaliteit van Warface in het begin bijv. ook erg in twijfel werd gebracht, maar je ziet dat in de loop van de jaren de kwaliteit er ook op vooruit is gegaan. Wie weet bij Rebelion ook wel.
Live klink het leuk en vermaak ik me er prima op. Thuis zal ik het niet zo snel opzetten.
Dat is hoe ik erover denk bij (de meeste) Malice/Rooler/Rebelion platen momenteel.
Dat is hoe ik erover denk bij (de meeste) Malice/Rooler/Rebelion platen momenteel.
Thuis vind ik hier dus weinig aan. Die gepitchte Linkin Park vocals vind ik echt voor geen meter klinken zo. Eerste kick klinkt nog wel tof, als ie daarna verandert en die gekke geluidjes erbij komen vind ik het veel te ongeorganiseerd waardoor het niet echt lekker klinkt. Melodie die er in de break in komt vind ik wel tof, maar dat ze dan kiezen voor een anticlimax snap ik echt niet
Vind die kicks dan ook niet lekker klinken.
+ Gave kick in de mid, leuke melodie in de break
- Verschrikkelijke vocalen/synths, waarom in godsnaam een anti-climax, te holle (en daardoor ook saaie) kicks in de climax met irritante kickrolls
Al met al niet mijn ding.
- Verschrikkelijke vocalen/synths, waarom in godsnaam een anti-climax, te holle (en daardoor ook saaie) kicks in de climax met irritante kickrolls
Al met al niet mijn ding.
Vent laat jezelf onderzoeken voor borderline.Svbtwee wrote:Het is ook een feitThommy wrote:Magnetron kent de mensen die hier reageren waarschijnlijk niet (ga ik voor gemak even van uit) dus hoe kan hij dan weten dat deze mensen bevooroordeeld reageren. Dan ga je iemand 'beschuldigen' zonder dat je weet of het wel echt zo is. Daarom ook dat hij zegt, laat het gaan en laat de mensen hier reageren op een nummer zoals ze zelf willen, of dat nu positief of negatief is. Weet je wat nog erger is dan meten met verschillende maten. Vooroordelen hier neerzetten alsof het feiten zijn.. Ik kan dat met ontelbaar veel uitspraken van mensen ook wel aantonen, alleen dan ben ik een halve dag bezig om dat allemaal op te zoeken. Dat word me een beetje te gek voor een discussie op ht.
Verder wat Melvin e.d. zeggen. Als jij wil dat er normaal op je gereageerd wordt doe dan zelf ook normaal. Je verprutst het zelf hier alleen maar mee. Kun je zo hard roepen wat je wilt maar niemand die aan jouw kant van het verhaal gaat staan.
In de essentie van mijn berichten kunnen sommigen mensen zich best wel vinden.Broken Balance wrote:Vent laat jezelf onderzoeken voor borderline.Svbtwee wrote:Het is ook een feit. Ik kan dat met ontelbaar veel uitspraken van mensen ook wel aantonen, alleen dan ben ik een halve dag bezig om dat allemaal op te zoeken. Dat word me een beetje te gek voor een discussie op ht.
Verder wat Melvin e.d. zeggen. Als jij wil dat er normaal op je gereageerd wordt doe dan zelf ook normaal. Je verprutst het zelf hier alleen maar mee. Kun je zo hard roepen wat je wilt maar niemand die aan jouw kant van het verhaal gaat staan.
MelvinFR heeft al aangegeven dat hij het met sommige dingen best eens is en ook:
'[12:44] Uberhout: Al brengt hij dat alsof het een feit is, wat natuurlijk niet zo is
[12:44] Uberhout: Ik lees / schrijf ook al jaren mee op HT, maar als hij zegt dat sommigen op HT bevooroordeeld zijn mbt bepaalde artiesten, dan snap ik dat best' herkent wel ergens iets in wat ik zeg. Je hoeft dus niet te doen alsof ik 100% pure onzin uitsla en letterlijk niemand zich ook maar een klein beetje kan vinden of iets herkend in wat ik zeg.