Duke schreef:
Zin schreef:
Rawbin schreef:
Kwestie van smaak dus

Maar om het bij E-Force te houden, ik vind The Game en LTBHTF Remix persoonlijk leuker. Ik krijg bij deze plaat meer dat 'geforceerde raw' gevoel wat sommige mensen bij RR hebben.
The Game, Liberty, Crucifix en Attention blijven zn beste tracks vind ik

en idd dat geforceerde raw is tegenwoordig een hype wat eigenlijk best jammer is.

Ik snap niet helemaal hoe je Liberty en Crucifix beter kan vinden dan Seven aangezien ze alle 3 dezelfde geluiden gebruiken, maar Seven wel de dikste kicks van de 3 heeft.
Dat is voor mij ook de reden dat Seven zo vet is, die wobbly E-Force sounds zijn weer terug

Seven heeft idd de dikste kicks dat klopt, maar het gaat mij niet alleen om de kicks + Ik weet nog gewoon heel goed toen ik Crucifix en Liberty live hoorde op Qapital vorig jaar ik dat zo genieten vond
Seven is ook wel heerlijk live alleen hij word nu minder en minder, omdat hij nu teveel gedraaid word en ik heb zo'n voorgevoel dat dit nog maar net het begin van de hype is
