The final countdown
Nog één nachtje slapen en dan is het eindelijk zover! WiSH Outdoor gaat haar eerste lustrum vieren. Op zaterdag 2 en zondag 3 juli barst de hemel weer los met een selectie heerrrlijke artiesten! Alles wijst er op dat WiSH Outdoor dit jaar een EPIC party gaat worden. De stages zijn (ondanks de tegenwerkende storm) enorrrrrm megasuperdikhardvet geworden! De weersvoorspelling is harststikke lekker. Na een regenachtige week zal het dit weekend dan eindelijk weer lekker zomers weer worden met een heerlijk temperatuurtje. Kortom: komt goed!
10 dingen die je nog even kunt doen voordat je naar WiSH Outdoor gaat:
1. Een ticket kopen  je moet er wel écht snel bij zijn, want het festival zou zomaar eens haar laatste kaartje kunnen gaan slijten binnen nu en afzienbare tijd.
2. De weersverwachting checken  Zien doet geloven. Check even de weersvoorspelling. Hartstikke prima, je weet toch!
3. De übergeile WiSH Outdoor App downloaden  parkeer je browser ff op
www.wishapp.nl en download de enige échte WiSH Outdoor App, met de timetable en andere informatie die handig is voor het festival
4. Warme kleding meenemen voor ’s avonds: ondanks het feit dat het heerlijk weer gaat worden, wil het ’s avonds nog wel eens afkoelen in Nederland. We zitten immers niet aan de Spaanse costa. Neem daarom een trui of vest mee voor ’s avonds (die je overdag kwijt kunt in een van de kluisjes!)
5. Donkey kostuum aantrekken: De donkeyrollers zijn ook weer van de partij, en uit vertrouwelijke bron hebben we vernomen dat de best verklede festivalganger zomaar bij de exclusieve backstage BBQ aanwezig kan zijn om samen met de Beek & Donkeyrollers een goeie sparerib binnen te tikken.
6. Neem je zwembroek mee: Ome Hugh is ook van de partij incl. appetijtelijke bunnies. The Mansion staat bekend om zijn roemrijke zwembaden, dus doe een zwembroek in je tas, want zwemmen met de bunnies doe je niet iedere dag!
7. Get in the mood: Check anders even de WiSH Outdoor website (
www.wishoutdoor.com) en kijk nog even de trailer voor WiSH Outdoor 2011. Whoppa, gas er op!
8. Vervoer terug: De bussen zijn al uitverkocht, maar er zullen voldoende taxi’s aanwezig zijn om nog veilig thuis te kunnen komen!
9. Breng goeie zin mee: Spreekt voor zich
10. Poets je tanden: Met een gore bakkes versier je natuurlijk niets he
Als je deze 10 tips opvolgt, dan komt het helemaal goed met je dit weekend!
Tot morgen, wij hebben er zin in.
This is our wonderland