wordt er vanuit shockerz zelf nog iets georganiseerd qua bier/beenham meeting? Net zoals VWAB.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Past
Shockerz - Conflict Override
- Venue
- Autotron, Rosmalen
- Time
- – (Sun)
- Age
- 18+
- Price
- Loyalty: €29,50 Early Bird: €34,50 Regul
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
PHardtraxx Veteran
- 5058 posts member since 2013
- last seen 23 minutes ago
Ik wil wel een biertje meedoen na B-Front
-
OHardtraxx Elite
- 2111 posts member since 2012
- last seen Jul 2026
Ze hebben besloten dit niet meer te doen nadat er t-shirts geript waren op Vwab.wrote:wordt er vanuit shockerz zelf nog iets georganiseerd qua bier/beenham meeting? Net zoals VWAB.
-
MHardtraxxer
- 333 posts member since 2015
- last seen Feb 2026
wrote:Ze hebben besloten dit niet meer te doen nadat er t-shirts geript waren op Vwab.wrote:wordt er vanuit shockerz zelf nog iets georganiseerd qua bier/beenham meeting? Net zoals VWAB.
wrote: Het zal verder geen gevolgen hebben voor biermeetings etc in de toekomst. Iedereen maakt wel eens fouten en zolang het netjes opgelost kan worden is er niks aan de hand.
wrote: Aangezien de biermeeting op VWAB een succesje was..zullen we deze ook weer organiseren op Shockerz![]()
Informatie zal volgen week voor het event.
-
OHardtraxx Elite
- 2111 posts member since 2012
- last seen Jul 2026
Lekker happenwrote:wrote:Ze hebben besloten dit niet meer te doen nadat er t-shirts geript waren op Vwab.wrote:wordt er vanuit shockerz zelf nog iets georganiseerd qua bier/beenham meeting? Net zoals VWAB.wrote: Het zal verder geen gevolgen hebben voor biermeetings etc in de toekomst. Iedereen maakt wel eens fouten en zolang het netjes opgelost kan worden is er niks aan de hand.wrote: Aangezien de biermeeting op VWAB een succesje was..zullen we deze ook weer organiseren op Shockerz![]()
Informatie zal volgen week voor het event.
Jaja! Makkelijk praten heb jij met je happen!!
Zelf fouten maken en dan snel een excuus verzinnen pff :-S
Ervanuitgaande dat dit de opstelling is (cc Shockerz)
18:15?

18:15?

Laat podiumschetsen de volgende keer maar aan Poephark over, Remi.
Dat bepaalt ie zelf wel, Melvin.
Bedankt amigo, maar:wrote:Dat bepaalt ie zelf wel, Melvin.
Als je leest, Mella, staat er opstelling en geen podiumschets dus deze opmerking is ongegrond.wrote:Laat podiumschetsen de volgende keer maar aan Poephark over, Remi.
Ik ben van plan een taxi te reserveren voor de terug weg naar station den Bosch. Wil hem dan om 21.45 laten komen, mensen interesse om mee te rijden?
Gaat toch fietsen man.wrote:Ik ben van plan een taxi te reserveren voor de terug weg naar station den Bosch. Wil hem dan om 21.45 laten komen, mensen interesse om mee te rijden?
Ja oke waar ben ik mee bezig. Waag het wel gewoon op die eerste pendelbus.
En al mis ik de trein, dan gewoon lekker stappen in Rotterdam
En al mis ik de trein, dan gewoon lekker stappen in Rotterdam
Hoe werkt dat eigk met die war force cd's uitdelen? betekent dat als je een paar uur voor het eind al vertrekt dat je hem mis kan lopen?
Geen idee hoe ze het bij Shockerz gaan doen maar deze gouden tip van Psyched heeft mij vorige keer geholpen.wrote:Hoe werkt dat eigk met die war force cd's uitdelen? betekent dat als je een paar uur voor het eind al vertrekt dat je hem mis kan lopen?
wrote:Cd past toch wel in je jaszak
Het werkt een beetje hetzelfde als bij boekjes. Die worden ook altijd wat eerder voor het einde al uitgedeeld.wrote:Hoe werkt dat eigk met die war force cd's uitdelen? betekent dat als je een paar uur voor het eind al vertrekt dat je hem mis kan lopen?
ov fiets huren?wrote:Ja oke waar ben ik mee bezig. Waag het wel gewoon op die eerste pendelbus.
En al mis ik de trein, dan gewoon lekker stappen in Rotterdam
Ah joh, dikke prima toch. Lekker vroeg dat eerste biertje er in
.
Over het algemeen kun je spullen laten liggen ja, maar dat zal wel op eigen risico zijn. Eten / drinken voor terug kun je gerust doen.
Over het algemeen kun je spullen laten liggen ja, maar dat zal wel op eigen risico zijn. Eten / drinken voor terug kun je gerust doen.
Neem mijn boxje ook altijd mee, leg ik dan in het kluisje. prima oplossing altijdwrote:Ja ik doelde ook op eten / drinken. Top. En zoals een boxje, kun je die mee naar binnen nemen? Dat ding van mij is redelijk prijzig dus die laat ik sowieso niet liggen in de bus.wrote: Over het algemeen kun je spullen laten liggen ja, maar dat zal wel op eigen risico zijn. Eten / drinken voor terug kun je gerust doen.
Word er in de bus geen muziek gedraaid dan? Volgens mij zet Party-vervoer ook altijd wel iets van een cd'tje ofzo op. Als je de goede bus hebt zit er zelfs een dj-booth in.wrote:Ja ik doelde ook op eten / drinken. Top. En zoals een boxje, kun je die mee naar binnen nemen? Dat ding van mij is redelijk prijzig dus die laat ik sowieso niet liggen in de bus.wrote: Over het algemeen kun je spullen laten liggen ja, maar dat zal wel op eigen risico zijn. Eten / drinken voor terug kun je gerust doen.
Ja ze draaien muziek. Toen we naar Vroeger Was Alles Beter gingen stond er een lkkr gearbox setje op.wrote:Word er in de bus geen muziek gedraaid dan? Volgens mij zet Party-vervoer ook altijd wel iets van een cd'tje ofzo op. Als je de goede bus hebt zit er zelfs een dj-booth in.
Vervelendst is vaak de terugreis: snoeihard, onzuiver, krakend geluid en dan een uptempo mix ofzo opzetten. De hel op aarde. Moet je al je best doen om niet over je gier te gaan en moet je daar ook nog mee dealen. 
Flauw Stef.wrote:Ja precies dit zag ik al gebeuren. Gelukkig ben ik degene die voor de muziek zorgt en uptempo gaat er bij mij niet in. Al helemaal de terugweg nietwrote:Vervelendst is vaak de terugreis: snoeihard, onzuiver, krakend geluid en dan een uptempo mix ofzo opzetten. De hel op aarde. Moet je al je best doen om niet over je gier te gaan en moet je daar ook nog mee dealen.
