wrote:Correctie: als je de nieuwe code die je krijgt bij kluisjesbalie invult is degene van gisteren ongeldig.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Maar wat als de nieuwe code hetzelfde is als de oude code?
Vragen, vragen.....
Vragen, vragen.....
Is niet het geval, wij hebben dit namelijk aangegeven bij de medewerkers van de kluisjes en zij hebben dit toen na lang bellen laten zien.wrote:Maar wat als de nieuwe code hetzelfde is als de oude code?
Vragen, vragen.....
Ik heb op de zondag ook gewoon het kluisje gebruikt van zaterdag. Had alleen een oude jas bij dus ik durfde het risico wel te nemen.
Dit waren wij ook van plan, maar onze kluis had een andere code.wrote:Ik heb op de zondag ook gewoon het kluisje gebruikt van zaterdag. Had alleen een oude jas bij dus ik durfde het risico wel te nemen.
Hadden er mensen trouwens spierpijn vandaag?
Ik kon namelijk niet meer lopen.
Ik kon namelijk niet meer lopen.
Ik had niet voetbaltraining, niet vooruit te branden. Vooral m'n kuiten hadden het zwaar.wrote:Hadden er mensen trouwens spierpijn vandaag?![]()
Ik kon namelijk niet meer lopen.
M'n kuiten vonden dit weekend minder leuk jawrote:Hadden er mensen trouwens spierpijn vandaag?![]()
Ik kon namelijk niet meer lopen.
Mn rug benen en schouders jawrote:Hadden er mensen trouwens spierpijn vandaag?![]()
Ik kon namelijk niet meer lopen.
Ik had nog een vriend gemaakt tijdens P&D.


Voel mijn rug en schouders wel jaa. Ook altijd mijn rechter elleboog omdat ik die veel meer gebruik dan mijn linkerarm. Heb me er zelf ook over verbaasd dat ik gisteren geen een keer naar de wc heb moeten gaan terwijl ik wel wat biertjes en water op had. Alles eruit gezweet denk ik 
Ik heb de hele dag door mogen pissen helaas.wrote:Voel mijn rug en schouders wel jaa. Ook altijd mijn rechter elleboog omdat ik die veel meer gebruik dan mijn linkerarm. Heb me er zelf ook over verbaasd dat ik gisteren geen een keer naar de wc heb moeten gaan terwijl ik wel wat biertjes en water op had. Alles eruit gezweet denk ik
Mijn benen doen ook nog aardig pijn. Echt alles gegeven zondag.
Reloaded op Facebook
Reloaded op Facebook
wrote: This was my tracklist at Rebirth Festival:
01.Reloaded – Identity (ft. Sybrid)
02.Alpha2 – From The Heat
03.Frequencerz- We Won’t Sleep
04.Reloaded ft. Snowflake – Don’t Be Afraid
05.Digital Punk & Noisecontrollers – Blue Horizon
06.Madilyn Bailey – Wiser (Reloaded Bootleg)
07.Phuture Noize – Walls Crashin’ Down
08.B-Front – Inner Creativity
09.E-Force feat. Nikkita – Illusions
10.Hyperdrive – The Punishment
11.Break Zero – Vengeance
12.B-Front – Musical Analysis (Reloaded Edit)
13.Pavo – Communicate
14.E-Force & Frequencerz – Men Of Steel
15.Ran-D & B-Front – Rebirth (Official Anthem 2011)
16.Bulldozer Project – Arise (The Beholder & Zany Remix)
17.Atmozfears & Energyzed – This Is Hardstyle
18.Reloaded & Pulse - Mirrors
19.D-Sturb - Ancient
From The Heat moet denk ik zijn From The Rain.
Zitten wel leuke nummers tussen en vet dat hij E-force - Illusions wel nog draait.
Zitten wel leuke nummers tussen en vet dat hij E-force - Illusions wel nog draait.
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 22 days ago
Ik heb thuis zorg gebeld. Ben niet meer in staat om zelf uit bed te komen 
Spierpijn, ik heb me toch een last van me rug pffffffff. Lijkt 10 jaar ouder vandaag!wrote:Hadden er mensen trouwens spierpijn vandaag?![]()
Ik kon namelijk niet meer lopen.
Als ik op mijn oude dag nog zo naar feestjes kan (wat ik betwijfel) dan denk ik dat ik nieuwe ledematen kan laten invliegen. Maar ach. Tegen die tijd hebben ze daar vast wel iets voor bedacht hahawrote:Stelletje opa's
Ga eens in gesprek met Jan Rawstyle! Die heeft vast wel wat wondermiddelen voor je.
Hahahahahaha die vent stond bij ncrypta waar wij heel even naar toe gingen om te kijken hoe het daar was en ik voor de grap echt compleet uit mijn anjer gaan op een of andere laserkick. Kwam die gast naar mij toe om zijn respect te tonen. Mijn dag was weer mooi. Wat een vent ookwrote:Ga eens in gesprek met Jan Rawstyle! Die heeft vast wel wat wondermiddelen voor je.
Ik zie hem ook echt overal waar ik ook ben en dan daarnaast pakt ie vast nog een stuk meer feesten. Hoe houdt ie t vol zo elke week bijna weer een feest 
