Merk ook nog weinig hype overal... Wel bizar zoveel kaarten in de verkoop.
Begint wel te kriebelen nu. Ik ben nu wat ziekig, hoop dat dit nog wel wegtrekt.
Wel een mooi signaal naar Q-dance dat de line up niet wordt gewaardeerd. Hopelijk zorgt dit voor wat interessantere line ups in de toekomst.wrote:661 tickets beschikbaar op ticketswap en ik geloof dat er ook nog genoeg mensen zijn die nog een ticket thuis hebben en 'm nog niet op ticketswap gooien.
Reken daarbij nog de beschikbare tickets van Q-dance zelf erbij en je komt denk ik wel op minstens 1000 tickets nog niet verkocht. Bizar hahaha
Zelfs al zouden die 1000 kaarten ongebruikt blijven, dan praat je alsnog maar over 3% van het maximum aantal bezoekers. Genoeg andere organisaties zouden een gat in de lucht springen met een 97% opkomst.wrote:Wel een mooi signaal naar Q-dance dat de line up niet wordt gewaardeerd. Hopelijk zorgt dit voor wat interessantere line ups in de toekomst.wrote:661 tickets beschikbaar op ticketswap en ik geloof dat er ook nog genoeg mensen zijn die nog een ticket thuis hebben en 'm nog niet op ticketswap gooien.
Reken daarbij nog de beschikbare tickets van Q-dance zelf erbij en je komt denk ik wel op minstens 1000 tickets nog niet verkocht. Bizar hahaha
je vergeet dat die tickets op TS wel gewoon verkocht zijn dus het voor hun helemaal niet uitmaakt. Enige wat uitmaakt is de tickets die ze zelf weer beschikbaar hebben gesteld, waarschijnlijk omdat ze die tickets dan 2x kunnen verkopen.wrote:Wel een mooi signaal naar Q-dance dat de line up niet wordt gewaardeerd. Hopelijk zorgt dit voor wat interessantere line ups in de toekomst.wrote:661 tickets beschikbaar op ticketswap en ik geloof dat er ook nog genoeg mensen zijn die nog een ticket thuis hebben en 'm nog niet op ticketswap gooien.
Reken daarbij nog de beschikbare tickets van Q-dance zelf erbij en je komt denk ik wel op minstens 1000 tickets nog niet verkocht. Bizar hahaha
Op de korte termijn zal het ze niet uitmaken maar imo is dit wel een duidelijk signaal dat ze zelfs op Qlimax niet alles kunnen maken en moeten blijven presteren (goede line-ups etc.).wrote:je vergeet dat die tickets op TS wel gewoon verkocht zijn dus het voor hun helemaal niet uitmaakt. Enige wat uitmaakt is de tickets die ze zelf weer beschikbaar hebben gesteld, waarschijnlijk omdat ze die tickets dan 2x kunnen verkopen.wrote:Wel een mooi signaal naar Q-dance dat de line up niet wordt gewaardeerd. Hopelijk zorgt dit voor wat interessantere line ups in de toekomst.wrote:661 tickets beschikbaar op ticketswap en ik geloof dat er ook nog genoeg mensen zijn die nog een ticket thuis hebben en 'm nog niet op ticketswap gooien.
Reken daarbij nog de beschikbare tickets van Q-dance zelf erbij en je komt denk ik wel op minstens 1000 tickets nog niet verkocht. Bizar hahaha
Nou...wrote:Hoe komen mensen er hier bij dat ticketswap volloopt vanwege de lineup? Een waarschijnlijkere verklaring vind ik dat het juist door de hype rond de kaartverkoop komt. Iedereen die door de rij heen is, koopt meteen voor de zekerheid het maximale aantal kaartjes met het idee dat ze sowieso wel vrienden hebben die mee willen. Vervolgens komen ze erachter dat vrienden van vrienden precies hetzelfde hebben gedaan. Nu het feest dichterbij komt en mensen definitief weten dat er geen extra mensen meer meegaan, verschijnen de kaartjes op ticketswap.
Er wordt bij iedere editie weer door een paar man gemekkerd over de lineup, of dat Qlimax een commercieel en sfeerloos feest is, maar ik beleef dat zelf toch echt heel anders. Die hype is er elk jaar om een reden en de lineup is volgens mij nog nooit zo divers geweest als nu. Ik ben ook geen groot fan meer van Da Tweekaz, maar het is toch best innovatief om zo’n act hier neer te zetten en bovendien zijn er tienduizenden mensen die het geweldig vinden. Daar komt nog bij dat de ‘saaie’ standaardnamen vaak iets speciaals doen (nieuwe platen, edits etc) omdat dit nou eenmaal hét indoor-evenement is. Ik kan niet wachten tot zaterdag
Aanname op basis van aantal kaarten online (na bekendmaking line-up). De rest van je alinea is altijd van toepassing en versterkt juist die aanname omdat "vrienden van vrienden" liever elders heengaan. Vervolgens zakt de prijs fanatiek door waardoor iedereen die nog twijfelt zolang mogelijk wacht en voor een paar tientjes kaarten van TS trekt.wrote:Hoe komen mensen er hier bij dat ticketswap volloopt vanwege de lineup? Een waarschijnlijkere verklaring vind ik dat het juist door de hype rond de kaartverkoop komt. Iedereen die door de rij heen is, koopt meteen voor de zekerheid het maximale aantal kaartjes met het idee dat ze sowieso wel vrienden hebben die mee willen. Vervolgens komen ze erachter dat vrienden van vrienden precies hetzelfde hebben gedaan. Nu het feest dichterbij komt en mensen definitief weten dat er geen extra mensen meer meegaan, verschijnen de kaartjes op ticketswap.

Met alleen de kaartverkoop redden ze het niet hoor. Je heb de bezoekers ook nodig op je feest zodat ze geld uitgeven. Daar is op begroot. Dus het maakt wel uit dat er kaarten op ticketswap staan.wrote:je vergeet dat die tickets op TS wel gewoon verkocht zijn dus het voor hun helemaal niet uitmaakt. Enige wat uitmaakt is de tickets die ze zelf weer beschikbaar hebben gesteld, waarschijnlijk omdat ze die tickets dan 2x kunnen verkopen.wrote:Wel een mooi signaal naar Q-dance dat de line up niet wordt gewaardeerd. Hopelijk zorgt dit voor wat interessantere line ups in de toekomst.wrote:661 tickets beschikbaar op ticketswap en ik geloof dat er ook nog genoeg mensen zijn die nog een ticket thuis hebben en 'm nog niet op ticketswap gooien.
Reken daarbij nog de beschikbare tickets van Q-dance zelf erbij en je komt denk ik wel op minstens 1000 tickets nog niet verkocht. Bizar hahaha
Dit is wel een breder fenomeen tegenwoordig. Geldt niet alleen voor Qlimax, maar voor zoveel feesten. Dat mensen bewust geen kaarten meer kopen via de officiële weg (of bij uitverkochte feesten meteen van ticketswap halen), maar vlak voor het feest zo goedkoop mogelijk proberen te scoren op ticketswap. Zeker nu er steeds meer feesten secure swap aanbieden.wrote:waardoor iedereen die nog twijfelt zolang mogelijk wacht en voor een paar tientjes kaarten van TS trekt.
Naast Defqon kan ik geen ander feest bedenken waarbij de voorverkoop zo storm loopt. Dat gebeurt ieder jaar, zonder dat een lineup is, omdat mensen weten dat Qlimax veel meer is dan alleen de artiesten. Ik denk dat hoe groter de hype om een oorspronkelijke kaartverkoop is, hoe hoger het aantal kaartjes op ticketswap wordt.wrote:De rest van je alinea is altijd van toepassing
Hier valt inderdaad geen speld tussen te krijgen. Uiteindelijk staan er dan dus hetzelfde aantal mensen binnen, alleen dan met een klein deel dat op het laatste moment heeft besloten om te gaan en dus blijkbaar van tevoren niet heel erg gehyped was (maar nog altijd meer zin heeft om te feesten dan de mensen die liever €40 verlies pakken en thuis blijven).Vervolgens zakt de prijs fanatiek door waardoor iedereen die nog twijfelt zolang mogelijk wacht en voor een paar tientjes kaarten van TS trekt.
Geen flauw idee hoe dat werkt eigenlijkwrote: a) Nooit meer Zatox, maar dan wel non-stop frenchcore
b) optie
Of functioneert mijn brein nog niet zo lekker nu.
Haha jup XD Of: ik ben met m’n inhalige kop zo dom geweest om 4 kaartjes te kopen terwijl ik er uiteindelijk maar 2 nodig bleek te hebbenwrote:En bovendien is het wel leuk om na verkoop van je kaartje te zeggen dat je het gedaan hebt omdat de Tweekaz geboekt staan. Ik moet leren voor tentamen klinkt ook zo suf ..