Geen gladde paling, Natte Visstick of Vieze Asbak?
Kaartje te koop!
Kaartje te koop!
Is goed Evert-Janwrote:Betere naam: Qlimax: The death of hardstyle. Overleden aan corona. Heb van mn 13e tot mn 24e ontzettend genoten van deze scene en hardstyle, maar het is klaar. Defqon viel al zwaar tegen met die onsamenhangende klote herrie, geen nummer is meer te volgen en de idiote niet muzikale kicks vliegen je om de oren. Deze lineup is geen muziek meer te noemen. En begrijp me niet verkeerd, nummers die alleen uit kicks bestaan kunnen zelfs leuk zijn, maar de muzikaliteit en originaliteit is gewoon helemaal weg.
Pfff ja inderdaad het komt allemaal door corona!!!! Alsof deze lijn niet al veel eerder was ingezetwrote:Overleden aan corona.
Hahaha wauwwrote:Betere naam: Qlimax: The death of hardstyle. Overleden aan corona. Heb van mn 13e tot mn 24e ontzettend genoten van deze scene en hardstyle, maar het is klaar. Defqon viel al zwaar tegen met die onsamenhangende klote herrie, geen nummer is meer te volgen en de idiote niet muzikale kicks vliegen je om de oren. Deze lineup is geen muziek meer te noemen. En begrijp me niet verkeerd, nummers die alleen uit kicks bestaan kunnen zelfs leuk zijn, maar de muzikaliteit en originaliteit is gewoon helemaal weg.
Goede onderbouwing op de vrijdag middagwrote:Betere naam: Qlimax: The death of hardstyle. Overleden aan corona. Heb van mn 13e tot mn 24e ontzettend genoten van deze scene en hardstyle, maar het is klaar. Defqon viel al zwaar tegen met die onsamenhangende klote herrie, geen nummer is meer te volgen en de idiote niet muzikale kicks vliegen je om de oren. Deze lineup is geen muziek meer te noemen. En begrijp me niet verkeerd, nummers die alleen uit kicks bestaan kunnen zelfs leuk zijn, maar de muzikaliteit en originaliteit is gewoon helemaal weg.
Psst, dit zeiden ze rond 2006 ook toen de Early hardstyle verdween en werd vervangen door de meer melodieuze hardstyle wat we nu kennen als classics. Rond 2011 exact hetzelfde toen raw opkwam en melodieus minder werd. En vervolgens rond 2016 met de opkomst van Gearbox en namen als Malice/Rooler/Rebelion ook.wrote:Betere naam: Qlimax: The death of hardstyle. Overleden aan corona. Heb van mn 13e tot mn 24e ontzettend genoten van deze scene en hardstyle, maar het is klaar. Defqon viel al zwaar tegen met die onsamenhangende klote herrie, geen nummer is meer te volgen en de idiote niet muzikale kicks vliegen je om de oren. Deze lineup is geen muziek meer te noemen. En begrijp me niet verkeerd, nummers die alleen uit kicks bestaan kunnen zelfs leuk zijn, maar de muzikaliteit en originaliteit is gewoon helemaal weg.
Dit blijft jaarlijks terug kijken voor mij. Wat een magisch moment was dit zeg.
Magisch is inderdaad het perfecte woord hiervoor. Wat was dit vet destijds. Al die hype van tevoren, en hoe dat publiek los barstte toen ze begonnen.wrote:Dit blijft jaarlijks terug kijken voor mij. Wat een magisch moment was dit zeg.
Er staan een aantal sets echt op mijn geheugen gegrift, de Zatox liveset uit 2010, Project One in 2016, Noisecontrollers & Wildstylez in 2010, Headhunterz in 2009, Headhunterz & The Prophet in 2006 en DBSTF in 2017 o.a
Hahahahahhahaha Evert-Jan de legendwrote:Is goed Evert-Janwrote:Betere naam: Qlimax: The death of hardstyle. Overleden aan corona. Heb van mn 13e tot mn 24e ontzettend genoten van deze scene en hardstyle, maar het is klaar. Defqon viel al zwaar tegen met die onsamenhangende klote herrie, geen nummer is meer te volgen en de idiote niet muzikale kicks vliegen je om de oren. Deze lineup is geen muziek meer te noemen. En begrijp me niet verkeerd, nummers die alleen uit kicks bestaan kunnen zelfs leuk zijn, maar de muzikaliteit en originaliteit is gewoon helemaal weg.
Ja dit vooral, de edities dat het tot 04:00 in de ochtend nog handjeklap meezing hardstyle was vond ik ook niet wat, we hebben best wat edities gehad waar de verdeling top was maar het hengelt nu wel echt teveel naar de raw.wrote: ik ben het wel eens dat Qlimax een feest moet zijn met mooie geleidelijke opbouw, zoals het 'vroeger' ook was. Als steeds vroeger RAW en uptempo draaien de trend wordt, vind ik dat ook niks..
laten we ran-d ook niet vergeten, voelt evenals zo aanwrote:Had liever Hard Driver of TNT gezien op de lineup.![]()
Het voelt trouwens wel echt alsof SZP al vanaf 2017 elk jaar op de lineup staat. Daar mag ook wel eens wat veranderen...