Precies ditwrote:haha blijft altijd prachtig die line up discussie's![]()
ik ben persoonlijk erg blij met Rebelion. verdienen ze het kwa producties? nee verre van. Maar kwa populariteit zijn ze in korte tijd 1 van de populaire acts geworden binnen de hardstyle. Als ik naar Rebelion ga verwacht ik geen hoge kwaliteit producties, maar ben ik daar gewoon om een uurtje of een half uurtje vol gas te rammen. En op dat moment vermaak ik mij daar enorm. En dat is voor mij op dat moment het belangrijkst. zeker richting het einde van een feest.
Om dan maar meteen te roepen dat B2S zijn verantwoordelijkheid moet nemen over het hooghouden van de kwaliteit binnen de scene is natuurlijk onzin. B2S is een bedrijf dat feestjes organiseert, en daar graag winst op wilt maken. En zeker op dit soort locaties gaat dat alleen maar als je er namen neer zet die bij de grote massa populair zijn.
Over de gehele line up ben ik zeer tevreden. Dit zijn ook niet de feesten waar je grote verrassingen moet verwachten denk ik. grootste aangename verrassing voor mij is Phuture Noize.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
T
-
PHardtraxx Veteran
- 5058 posts member since 2013
- last seen 2 hours ago
Aantal jaar geleden wilde ik altijd zo snel mogelijk naar de laatste 2 uurtjes van Hardbass. Nu zorgen de laatste 2 uurtjes precies voor het omgekeerde. Hardbass is een leuk concept en het kan leuk uitpakken, maar helaas wordt het niet zo vet zoals het daadwerkelijk kan. Met 3 acts draaien is super vet. Als je fan bent van 2 acts en die zitten in een team met 1 act waar je totaal niks mee kunt, zal die set ook tegenvallen. Want diegene haalt heel de feeling uit de set. Zo kom je er nooit lekker in. De kans dat er 3 artiesten in een team zitten van wie je fan bent, is behoorlijk klein. Deze editie is het tweede team een heerlijke combinatie met 3 goede acts bij elkaar. Wanneer 3/4 van de teams in mijn straatje liggen, dan wil ik hardbass wel proberen. Want vaak lineups in combinatie met de drukte zorgen ervoor dat ik het weer oversla.
Maar goed dat bij Hard Bass de line-up voor de ticketverkoop komt. 
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 21 days ago
Prijzen: Regular tickets kosten €65 (excl. 4,75 fee). VIP tickets kosten €85 (excl. 4,75 fee).
Toch maar tickets gekocht, we gaan het wel zien op 4 feb 
yep, ook kaartjes gehaald. Benieuwd hoe snel het uitverkoopt.
-
PHardtraxx Veteran
- 5058 posts member since 2013
- last seen 2 hours ago
Ik schat rond eind december, begin januariwrote:yep, ook kaartjes gehaald. Benieuwd hoe snel het uitverkoopt.
-
AHardtraxxer
- 771 posts member since 2015
- last seen 1 day ago
Tickets binnen
Word mn eerste Hard Bass eindelijk nadat ik 2015 ziek was en vorige keer koos voor XQ B-Front.
Word mn eerste Hard Bass eindelijk nadat ik 2015 ziek was en vorige keer koos voor XQ B-Front.
Line-up doet mij niet zoveel. Wellicht last-minute een kaartje halen, mooi op fietsafstand.
-
LHardtraxx Veteran
- 3475 posts member since 2013
- last seen Feb 2024
Mares?wrote:Line-up doet mij niet zoveel. Wellicht last-minute een kaartje halen, mooi op fietsafstand.
Nee, die woont aan de andere kant van de Waal.wrote:Mares?
Fiets combi noar* het Gelredome vanuut Huusse!wrote:Line-up doet mij niet zoveel. Wellicht last-minute een kaartje halen, mooi op fietsafstand.
Last edited by corneelwr on , edited 1 time in total.
NOAR.wrote:Fiets combi naar het Gelredome vanuut Huusse!
-
RHardtraxx Veteran
- 4240 posts member since 2010
- last seen May 2025
Na afgelopen jaar ook dit keer aanwezig. Pff nog steeds die set van Deetox, Delete & Warface regelmatig op de telefoon aan staan.
-
0Hardtraxxer
- 88 posts member since 2011
- last seen Jan 2017
Zeker aanwezig!!
Ik wil de komende editie ook gaan, ik zag dat het vorig jaar rond 23/24 december was uitverkocht. Ik krijg aan het einde van de week pas weer loon. Ga ik dat redden? Of was die datum vorig jaar juist al uitzonderlijk laat?
Vorig jaar was het al vrij laat en ik verwacht dat het nu ook ongeveer even lang zal duren.
Toch wel heel handig die gelredome wallet. Als je nu zo'n pasje gehaald hebt bij Qlimax (of een ander evenement) kun je hem van tevoren al opladen. Scheelt met Hard Bass weer een rij en een boel drukte 
Tip voor de mensen die dit vergeten of niet willen: Helemaal achter in de zaal staan ook machines en daar stond de halve avond helemaal niemand, vooral in het begin nietwrote:Toch wel heel handig die gelredome wallet. Als je nu zo'n pasje gehaald hebt bij Qlimax (of een ander evenement) kun je hem van tevoren al opladen. Scheelt met Hard Bass weer een rij en een boel drukte
Daar stonden voor heen ook de token automaten. Ik haalde daar mijn muntjes..wrote:Tip voor de mensen die dit vergeten of niet willen: Helemaal achter in de zaal staan ook machines en daar stond de halve avond helemaal niemand, vooral in het begin nietwrote:Toch wel heel handig die gelredome wallet. Als je nu zo'n pasje gehaald hebt bij Qlimax (of een ander evenement) kun je hem van tevoren al opladen. Scheelt met Hard Bass weer een rij en een boel drukte
-
0Hardtraxxer
- 88 posts member since 2011
- last seen Jan 2017
Ich bin dabei!! Na qlimax uitkijkend naar Hard bass
Komt bij Hard bass n meeting?:)
Komt bij Hard bass n meeting?:)