Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Feesten

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 16 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 12 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 13 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 5 days ago
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
A
Met oranje hoed?
User avatar
Hardtraxx Elite
2474 posts member since 2009
last seen Apr 2016
ik heb oranje shirt aan nummer 19 van arjan robben met groen blauw vest erover spreek me maar aan !
M
Chukkels wrote:Nog een uurtje en dan gaan we op weg :D
Rond 4 uur ben ik er, te herkennen aan burberry polo, trainingsbroek, lacoste schoenen gemillimeterd haar
:slow:
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
Almighty wrote:Met oranje hoed?
Nope, zonder deze keer. Lekker in m'n gele dierenshirtje en korte blauwe broek (L)
A
Zie je linksvooraan :P
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
Whahahahahaha, 2 knurften die nu afzeggen.

Iemand nog kaartje nodig? Zijn wel uitgeprint en al :(
User avatar
Hardtraxx Elite
2583 posts member since 2010
last seen Oct 2012
Chukkels wrote:Whahahahahaha, 2 knurften die nu afzeggen.

Iemand nog kaartje nodig? Zijn wel uitgeprint en al :(
Wat vraag je ervoor?
R
Hardtraxxer
354 posts member since 2010
last seen Aug 2013
Toevallig geen optie om ze te mailen chukkels?
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
Ik denk het niet dat ik ze kan mailen. Het zijn namelijk geprinte tickets van de Free Record Shop. Ik zou niet weten of ik ze kan inscannen en dan mailen, weet niet of dat werkt.

Prijs is normaal, 10 euro 25 cent :P
R
Hardtraxxer
354 posts member since 2010
last seen Aug 2013
kan je me toevoegen op msn? Nickname @ live punt nl
F
Hardtraxx Veteran
6062 posts member since 2010
last seen 2 days ago
flink zin in :)! Zie nu pas dat Ran-D anderhalf uur draait, dat is wel koooning.
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
2 kaartjes nog over (1 is al weg)

Normale prijs 10 euro. Zijn tegen 3 uur half 4 voor de ingang (later kan eventueel ook nog omdat je in en uit kan lopen)

Mijn telefoonnummer staat voor even in mijn profiel, als je geïnterresseerd bent, dan kun je me bellen of smsen.

Telefoonnummer staat onder YIM.
A
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
kaarten zijn van de hand. Tot vanmiddag :)
F
Hardtraxx Veteran
6062 posts member since 2010
last seen 2 days ago
Almighty wrote:http://twitpic.com/4rectl
Mooie stage!
Rustig nog haha ;p zal wel niet zo blijven vrees ik :( hoelaat ga je rikkert?
User avatar
Hardtraxx Addict
1038 posts member since 2009
last seen Aug 2026
Al mensen aanwezig die dit topic even checken via de mobiel? :P

Staat het geluid hard? Moet ik mijn oorunits meenemen?
0
Hardtraxxer
88 posts member since 2011
last seen Jan 2017
Over kwartiertje gaan wee.. heb helemaal zin in (A) haha:P Kga Pim opzoeke.. en hope da k dn bij de andre hardtraxxers uit kom xD
User avatar
Hardtraxxer
54 posts member since 2011
last seen Dec 2013
nou de dag begint al lekker, stroomstoring op arnhem cs en dus geen treinverkeer! Echt waar die ene keer per jaar dat ik de trein neem...
Iemand heeft zich opgeofferd om met de auto te rijden en dan alsnog party'en!
F
Hardtraxx Veteran
6062 posts member since 2010
last seen 2 days ago
Haha tegen die tijd reed alles al weer :p. Held van de avond: adaroooo
User avatar
Donateur
1558 posts member since 2009
last seen Oct 2017
Jezus, mijn beste feest voor 5 euro ooit! Dikke locatie, héééééérlijk, super sfeer, en een paar beste sets horen langskomen. Idd was Adaro echt hard, en ook Ran-D kwam met een goedbeukende set op de proppen! Vele hardtraxxers moeten zien, en Chukkels, je bent een held, je hebt de dag van mijn vrienden echt goed gemaakt ^^
User avatar
Hardtraxx Veteran
8220 posts member since 2009
last seen May 2020
Draaide Hhz weer lekker rauw net als gisteren (Under Attack, Musical Analyses, Tonight & On the Go (minder rauw) en Psycho zag ik langskomen op tweets?)
User avatar
Hardtraxx Elite
2232 posts member since 2009
last seen Jul 2022
Wie heeft er een TL van Second ID? Er zaten een paar gruwelijke plaatjes tussen! Lekkere reversedbass!!
M
Milán wrote:Jezus, mijn beste feest voor 5 euro ooit! Dikke locatie, héééééérlijk, super sfeer, en een paar beste sets horen langskomen. Idd was Adaro echt hard, en ook Ran-D kwam met een goedbeukende set op de proppen! Vele hardtraxxers moeten zien, en Chukkels, je bent een held, je hebt de dag van mijn vrienden echt goed gemaakt ^^
Ik heb jou zien staan bij bij dat eet tentje, maar wist niet zeker of jij het was dus dacht laat maar hehe :P
User avatar
Hardtraxx Veteran
16532 posts member since 2009
last seen Mar 2025
p-stylez wrote:Draaide Hhz weer lekker rauw net als gisteren (Under Attack, Musical Analyses, Tonight & On the Go (minder rauw) en Psycho zag ik langskomen op tweets?)
het antwoord is Ja. Hij draaide echt lekker. Laat hem maar vaker zo laat staan op mainstages op festivals. Misschien kom ik dan wel kijken.
Psycho, raw style, on the go, Inner Creativity, tonight, chemical, be as one, gold (bio remix), sacrifice, een of andere hardcore Dubstyle nummer... Hij draaide echt lekker! En geen profeet plaatjes of wildstylez nummers. Respect voor deze set!
Heldig feest trouwens met veel spierpijn tot gevolg. Grappig dat mensen niet geloven dat ik nuchter was omdat ik volgens hun te hard los ging om nuchter te zijn. Ach ja. Het was echt zo :)
morgen wel volledige report. Ga nu slapen :)
Last edited by Chukkels on , edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxxer
978 posts member since 2010
last seen 14 days ago
ZO ik ben weer thuis. Was zeker een geslaagd feestje en helemaal voor die paar knaken. Wel erg lang in de rij gestaan, terwijl en superslecht werd gecontroleerd. Leuke locatie, redelijk geluik, aardige stage. 10muntjes voor 11,50 beetje vreemd maar goed te doen. Savonds kwam de show echt los. Mooi lichten en lasers, ook nog wat vuurwerk kunnen zien.
Setjes waren goed, geen geklaag iig. Hhz draaide nog mooi ff chemical en psycho, dus was helemaal blij :)
Terugweg goed verlopen, zeker mooi feestje geweest!