FTFYwrote:Mensen die Zatox eren zijn legendswrote:Dan ben ik ook een legend
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
Ja, zodoende dus ook mijn reactie. Het enige dat ik er van meekrijg is (vaak) een releasebeleid om droevig van te worden of oeverloos gezwets als hierboven. Echte macht ligt uiteindelijk toch bij een eventorganisatie en voor een deel bij een artiest.wrote: Niet mee eens. De taak van een label is gewoon anders geworden. Waar dit eerst veel meer naar de voorgrond zat, is dat nu veel meer een achtergrond ding geworden. Met name door label/muziek/artist mgmt aan te bieden aan een artiest, is er voor een artiest nog steeds meerwaarde om ergens bij een label/company te tekenen
Je onderschat t dan toch wel echt hoor, maar goed snap dat t vanuit jouw point of view anders kan overkomenoeverloos gezwets
Haha toegegeven, ik chargeer wel een beetje. Ben sowieso de (kern van de) doelgroep niet meer echt, dus ik kan wel begrijpen dat de boodschap niet meer geheel in mijn taal geschreven is. Heb overigens in veel meer omgevingen moeite met dat overmatige gebruik van superlatieven enzovoorts.
Dan iets anders: jij stelt dat artiesten nog steeds veel aan een label of (mgmt)company hebben. Daarentegen lees ik de laatste periode juist veel commentaar op dit soort organisaties over het feit hoe zij artiesten uitknijpen en behandelen. Begrijp je dan de scepsis als het weinig tot niet tastbaar is (zoals je zelf ook aangeeft) wat een label/company allemaal doet?
Dan iets anders: jij stelt dat artiesten nog steeds veel aan een label of (mgmt)company hebben. Daarentegen lees ik de laatste periode juist veel commentaar op dit soort organisaties over het feit hoe zij artiesten uitknijpen en behandelen. Begrijp je dan de scepsis als het weinig tot niet tastbaar is (zoals je zelf ook aangeeft) wat een label/company allemaal doet?
Nee dat is tegenwoordig voor de ipad generatie.wrote:Haha toegegeven, ik chargeer wel een beetje. Ben sowieso de (kern van de) doelgroep niet meer echt, dus ik kan wel begrijpen dat de boodschap niet meer geheel in mijn taal geschreven is.
Brennan Heart komt met een boek

Ene kant lijkt het mij wel interessant, aan de andere kant verwacht ik een cringefest van hier tot Hulst.
Als 't ook in 't Nederlands uitgebracht wordt ga ik 'm zeker lezen.
Ongetwijfeld zal er 'n hoop cringe geschreven worden maar vaak ook interessante anekdotes etc.
Ongetwijfeld zal er 'n hoop cringe geschreven worden maar vaak ook interessante anekdotes etc.
Ook wel enigszins benieuwd naar het boek. Daarnaast vraag ik me ook wel af of er aandacht besteed gaat worden aan zijn Brennan & Heart periode, aangezien Brennie toch eigenlijk altijd de persoon is die deze periode liever lijkt te vergeten. Aangezien Dj Thera hier wel vaker meeleest: ben je toevallig benadert over dit boek?
Ik ben niet benaderd voor het boek, dus ik denk dat er hooguit wat korte highlights over die periode in zullen staan (dat is puur gissen overigens). Ben wel heel erg nieuwsgierig naar t boek overigens! Inmiddels is het gros van de carriere v BH (en ook die van mij) natuurlijk ook gewoon de solo carriere en daarmee is ie natuurlijk pas écht zwaar global gegaan!
"How I traveled the world with one kick" was misschien ook een goeie titel geweest
Wil m toch wel de twijfel voor 2 geven. Faith In Your DJ en One Blade tegenover alles na 2009.wrote:"How I traveled the world with one kick" was misschien ook een goeie titel geweest
Kan nog wel wat andere plaatjes van 2010 en 2011 opnoemen die enigszins noemswaardig zijnwrote:Wil m toch wel de twijfel voor 2 geven. Faith In Your DJ en One Blade tegenover alles na 2009.wrote:"How I traveled the world with one kick" was misschien ook een goeie titel geweest
Gaat niet om de plaatjes hèhwrote:Kan nog wel wat andere plaatjes van 2010 en 2011 opnoemen die enigszins noemswaardig zijnwrote:Wil m toch wel de twijfel voor 2 geven. Faith In Your DJ en One Blade tegenover alles na 2009.wrote:"How I traveled the world with one kick" was misschien ook een goeie titel geweest
Dit.wrote:Ene kant lijkt het mij wel interessant, aan de andere kant verwacht ik een cringefest van hier tot Hulst.
Voor mij heeft wat deze gast de afgelopen jaren doet in ieder geval geen reet meer met Hardstyle te maken. Krijg echt jeuk als ik die naam weer in een tracklist of line up zie staan.
Op zijn eigen wolk binnen de scene, met al jaren dezelfde sound en kinderlijk gepingel.
Op zijn eigen wolk binnen de scene, met al jaren dezelfde sound en kinderlijk gepingel.
Ik deel die BH haat voor wat betreft zijn tracks eigenlijk nooit zo. Zitten af en toe wel lekkere plaatjes tussen gewoon. Setje op Qlimax (deels BM) was ook geniaal. Hoofdstuk over classic feesten sla ik over. Verwacht overigens ook dat een boek in ieder geval minder cringe is dan een film/docu.
blackavanbruggenwrote:Ik deel die BH haat voor wat betreft zijn tracks eigenlijk nooit zo. Zitten af en toe wel lekkere plaatjes tussen gewoon. Setje op Qlimax (deels BM) was ook geniaal. Hoofdstuk over classic feesten sla ik over. Verwacht overigens ook dat een boek in ieder geval minder cringe is dan een film/docu.
Vet. Boek gaat zeker aangeschaft worden, of misschien leuk om te krijgen als kerstcadeau (REMI!?!).
Ik geef het door aan je vriendin.wrote:Vet. Boek gaat zeker aangeschaft worden, of misschien leuk om te krijgen als kerstcadeau (REMI!?!).
Ik zeg het zo gelijk wel even als ik m'n sokken ophaal 
Ze had het laatst al over één of andere vieze junk met een kleurtje en een biggie nosso die verdwaald was, ja. Ze zei toen iets over een homo-ontmoetingsplek in de buurt, waar hij naar op zoek was. Hij liep ook nog eens op z'n blote voeten.
Nu ik jouw opmerking lees: makes sense!
Nu ik jouw opmerking lees: makes sense!
Klinkt niet echt als Tim, Tim is blank en a-seksueel.
Haha jaa leuk! Mooie kerel die B-Front!wrote:View on YouTube