Vanwaar eigenlijk?
Even ingeschakeld. Hoorde Power Of Music, nu doorgemixt naar die nieuwe TBA.
Even ingeschakeld. Hoorde Power Of Music, nu doorgemixt naar die nieuwe TBA.
Ik klaag niet, dan moet je toch echt beter lezen. Ik zeg alleen dat ik het raar vind dat men 'respect' heeft voor de 'damage control' actie van Q-Dance en dat ik de oplossing van Q-Dance gewoon meer dan terecht vind. Niets meer niets minder. Maar goed ik zeg A en jij zegt B, kansloze discussie. Laten we maar verder gaan met weetjes.wrote:Oplichten? Dat slaat helemaal nergens op. Ze hebben geprobeerd een DVD neer te zetten. Deze is klaarblijkelijk niet wat consumenten ervan verwachten. Dan kun je niets van jezelf laten horen en lekker de boel de boel laten, maar je kunt ook reageren en wat doen. Als je twee weken later dus WEL een goede DVD krijgt, kosteloos en zonder moeite en met een gratis extra CD, kun je rustig zeggen dat Q-Dance het goed probeert te maken. Dus voor dezelfde prijs wordt alles goed gemaakt en krijg je nog wat extra's. Ik vind het echt van de zotte dat je dan nog klaagt.
Je praat zelfs al als Gijpie.wrote:Je kunt wel stellen dat Headhunterz behoorlijk verslaafd is aan zn telefoontje.
Wat een heerlijke platenwrote:View on YouTube
Less is morewrote:Zedd remix zijn simpelste plaat? Ik wou dat ik zo simpel kon produceren
Zatox - Check Out The Dropwrote:Hoe heet dat eerste nummer?
1:27wrote:View on YouTube
-editWho wants to see Noisecontrollers ?!?!?!?!?!
?wrote:NoisecontrollersWho wants to see Noisecontrollers ?!?!?!?!?!
Weet eigenlijk ook niet wat ze precies bedoelenwrote:?wrote:NoisecontrollersWho wants to see Noisecontrollers ?!?!?!?!?!
http://www.facebook.com/PartyraiserOfficialPartyraiser Official
ongeveer een uur geleden via mobiel
This is the hardest message i've ever posted. Tonight at 19.00h my dear papa past away. We received this message so sudden. We are in the hospital right now and i hold my dad's hand. I can't perform tonight at Ghosttown and Qore 3.0. Dear papa i'm gonna miss you so much. We always love you, may you rest in peace daddy.