Jurheinen wrote:D-Nemacyst wrote:Als je kijkt naar de kwaliteit van het filmpje(montage), de beelden, en de fx die erin verwerkt zijn is het niet gek dat daar een maand over gedaan word.
Er wordt geen maand over gedaan 9/10 aftermovies zijn na 2/3/4 dagen al klaar, daarna ligt het bij de oganisatie wanneer ze hem willen releasen
Hoe weetjij dat nou

ligt er maar net aan hoe snel de organisatie is etc. Hoe snel de beelden bij de editors aankomen, welk bedrijf de beelden edit. In principe wilt een organisatie de aftermovie altijd zsm online hebben.
Die decibel aftermovie van dit jaar was ook heel snel online maar was gewoon erg matig. Dus waarschijnlijk wilde ze hem erg snel online hebben. Als ze er wat meer tijd in hadden gestoken en hem later online hadden gegooid was die waarschijnlijk beter geweest.