Ookwrote:Bij jou gaat het meer om de kwaliteit toch?wrote:Gaat toch niet om hoe populair ze zijn? Gaat om smaak.wrote:Lijkt me verrevan eerlijk. Exit Mind komt net kijken en Phuture Noize staan op Hardbass
B
Hardtraxx Addict
last seen Jan 2021
1,400 postssince 2012
Delete vind ik toch wat meer creatiever boven Vazard.
Kerelwrote:Delete vind ik toch wat meer creatiever boven Vazard.
wrote:Delete vind ik toch wat creatiever dan Vazard.
wrote:Delete vind ik toch creatief wat meer dan Vazard.
wrote:Delete vind ik toch creatief boven Vazard staan.
B
Hardtraxx Addict
last seen Jan 2021
1,400 postssince 2012
Bedankt voor de translatie van mijn gebrabbel. Ik apprecieer dit ten zeerste. Nu kan ik rustig slapen gr
wrote:Bedankt voor de translatie van mijn gebrabbel. Ik apprecieer dit ten zeerste. Nu kan ik rustig slapen gr
Ik dacht dat je inhoudelijk bedoelde. Vazards tracks zijn toch echt unieker en diverser. Delete blijft continu hangen in dezelfde sounds. Snap niet wat daar nog creatief aan is.
Last edited by Lyst on , edited 1 time in total.
Ben ik het mee eens hoor. Het ging mij er meer om dat ik het nogal vreemd geconstrueerde zin vond 
D
Hardtraxx Veteran
4,965 postssince 2012
Delete zijn stijl is imo vetter 
B
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2017
13,722 postssince 2008
Wavolizer - Main Concern?
Ik verkies nu ook wel Vazard boven Delete.
wrote:Ik verkies nu ook wel Vazard boven Delete.
wrote:Ik nu ook, eerst was het andersom.
Op dit moment Vazard, vorig jaar Delete.
Delete in de spoontech tijd > Vazard
Maar de laatste releases van Vazard
Maar de laatste releases van Vazard
Delete toegankelijker idd. Maar ook Vazard heeft ongekend goede platen gemaakt. Vind hem erg onderschat.
Ik denk dat hij zo meer boekingen zou kunnen krijgen en dus meer bekendheid als hij hier zou wonen en er voor ging, maar ik hoorde dat hij een goede baan heeft in Australië?wrote:Delete toegankelijker idd. Maar ook Vazard heeft ongekend goede platen gemaakt. Vind hem erg onderschat.