Klokgebouw. Met Loudness mijn oordoppen vergeten, maar de hele avond volop harde en zuiver muziek en nergens last van.
Active topics in Algemeen
Moderators
Klokgebouw. Luxor in Arnhem was tijdens Theracords Celebrates het geluid ook ziekelijk goed.
Energiehal Rotterdam, Sportpaleis Antwerpen, maar het beste geluid is in Sporthallen Zuid Amsterdam. Ongeëvenaard. 
Nog niet op veel plaatsen geweest. Maar van de plaatsen waar ik ben geweest staat ongetwijfeld het topsportencentrum in Almere op 1.
Verdomme dat was ook goed ja. Al denk ik dat geluid ook makkelijker af te stellen en makkelijker goed te krijgen is op/met Early.wrote:Nog niet op veel plaatsen geweest. Maar van de plaatsen waar ik ben geweest staat ongetwijfeld het topsportencentrum in Almere op 1.
Denk ik ook wel ja
Maar vond het alsnog een vermelding waard 
Waarom denken jullie dat? Heb er verder weinig verstand van, maar ik dacht altijd dat het juist moeilijker is om lage frequenties er goed door te krijgen. Heel simpel gesteld komen early tracks op simpele laptopspeakertjes veel minder goed tot hun recht dan nieuwere tracks, en als ik dat even doortrek (geen idee of dat zo werkt) zou je dus ook in een zaal een beter geluidssysteem moeten hebben om die tracks goed te laten klinken.
Dat Early thuis niet goed tot hun recht komt geef ik je gelijk in. Maar wat mij opviel op Hardclassics en de Magenta stage op Defqon is dat wanneer het geluid goed hard afgesteld staat met aardig wat bass (niet tè veel natuurlijk) dat het dan aardig goed doorkomt. Daar hoef je naar mijn idee niet zo heel veel moeite voor te doen, kan het ook mis hebben hoor 
HMH, verder ben ik niet zo kapot van de meeste indoorlocaties. Ziggo Dome is ook wel zuiver, maar mag wel een tikkie harder.
Vorig jaar op N.O.R.A.D. anders weinig last van gehad. Klonk prima zelfs met doppen inwrote:Haha idd, staat wel ziekelijk hard altijd maar mooi is anderswrote:Kutter geluid als in rodenburg is er haast nietwrote:Ahoy en club Rodenburg doen het ook goed bij mij.
Paard van Troje is inderdaad ook wel lekker vol geluid, of Ahoy rotterdam. Verder ben ik nog geen geweldige locaties tegen gekomen. Oja en Condor City in Den Haag, 3 dagen lang met een piep in m'n oor gelopen zo hard stond het daar, dat was niet te genieten.
club rodenburg by far. daar klinkt alles zo strak en helder en gvd wat gaat het hard. 2de komt klokgebouw maar rodenburg verdiend in mijn oren meer aandacht.
Bij fnoize vs atc had ik zelfs met oordoppen in last van een piep, en bij de set van noisekick werd uk letterlijk misselijk van de bass dreunen zo hard stond hetwrote:Vorig jaar op N.O.R.A.D. anders weinig last van gehad. Klonk prima zelfs met doppen inwrote: Haha idd, staat wel ziekelijk hard altijd maar mooi is anders. Geen idee hoe de huidige geluidskwaliteit daar is dan.
Wat het niet van de muziek gewoon?wrote: bij de set van noisekick werd uk letterlijk misselijk van de bass dreunen zo hard stond het
Jawel, Klokgebouw heeft dezelfde akoestische constructie als bijvoorbeeld een HMH heeft (Box-in-box). Het gebouw is misschien niet purpose build, de 2 grote zalen echter welwrote:(klokgebouw ook niet)wrote:Maassilo mooie locatie ja, maar het geluid is niet helemaal topwrote:Maassilo vind ik ook wel tof. Amsterdam Studios staat in ieder geval op één voor mij.(logisch de silo is nooit gebouwd als evenementelocatie)
Je hebt me doorwrote:Wat het niet van de muziek gewoon?wrote: bij de set van noisekick werd uk letterlijk misselijk van de bass dreunen zo hard stond het
-
RHardtraxxer
- 113 posts member since 2013
- last seen Oct 2021
HMH en klok
Oja, Thrillogy was de keer dat ik er was echt abnormaal hard in die Crypsis zaal. Volgens mij vielen er ook gewoon brokstukken van het plafond naar beneden 
HAhahaha klopt, Darkness is Calling/Unlike Others en alles begon te trillen 
Dat was echt niet normaal neewrote:Oja, Thrillogy was de keer dat ik er was echt abnormaal hard in die Crypsis zaal. Volgens mij vielen er ook gewoon brokstukken van het plafond naar beneden