Mwa ik ken denk ik wel aardig wat muziek, al is dat dan vanaf 2007-2008. Tracks die ik ook echt heel gaaf vind zijn bijvoorbeeld Sonic Sabotage, Amazing Combination (original), the punishment, I survived, unexpected(tuneboy remix), subsonic edit.
Veel donkey rollers platen vind ik vet, maar niet top10 vet. Die nummertjes krijgen vaak een goeie 8. Ik vind de ontwikkelingen in de hardstyle helemaal niet zo verkeerd, vandaar dat er overwegend wat nieuwere tracks in staan.
Ik hou wel van een basstail, ik hou van pitchkicks, ik hou van melodietjes.. Dream Dust / Discorecord staan nl ook erg hoog bij me. Maar goed, the machine / geck-o staan bij mij ook allebei errrrrg hoog bij de favoriete DJ's, net als alphaverb. Het verschilt dus gewoon heel erg! Ik zal trouwens ook ongetwijfeld een aantal nummers vergeten zijn, heb dit uit mn hoofd gedaan.
*EDIT*
Ook heel veel platen die ik hiertussen zie staan vind ik echt dol, maar gewoon net niet top 10.
