Wat een trieste vent, bah.
Related topics
Active topics in Algemeen
Moderators
-
RHardtraxx Elite
- 2297 posts member since 2012
- last seen Jul 2017
Achja, wie geeft er tegenwoordig uberhaupt nog aandacht aan Theracords?
Ikwrote:Achja, wie geeft er tegenwoordig uberhaupt nog aandacht aan Theracords?
Vet stoer om zo in het Theracords topic te reageren. Echt vet gedurfd en zo.wrote:Achja, wie geeft er tegenwoordig uberhaupt nog aandacht aan Theracords?
Man wat zit er veel vaag volk op het internet, en dan bedoel ik zowel Caine als een aantal mensen van hier. 
-
HHardtraxx Elite
- 2954 posts member since 2013
- last seen Jul 2026
Mits dit geen sarcasme is, bijna net zo'n trieste reactie als Caine.wrote:Achja, wie geeft er tegenwoordig uberhaupt nog aandacht aan Theracords?
doe ff normaal ofzo met wat respect enzo wtfwrote:Achja, wie geeft er tegenwoordig uberhaupt nog aandacht aan Theracords?
Caine en GPF reageerden vandaag ook met een boos hoofdje op de Facebook post van Theracords: "Reverse bass is back".
Vind ik niet kunnen.
Vind ik niet kunnen.
Dat was n post van mij op mn Dj Thera fb page, dat je dat fout hebt gezien...wrote:Caine en GPF reageerden vandaag ook met een boos hoofdje op de Facebook post van Theracords: "Reverse bass is back".
Vind ik niet kunnen.
Vind ik niet kunnen.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Geen fan van Caine maar DJ's zijn ook mensen he.. Vind dit moraalgedoe beetje overdreven
Vind dat je als DJ wel mag uitkijken met wat je zegt en wat je openbaar gooit. Is toch wel heel anders he dan als je een beetje klakkeloos op een forum zit te lullen (haha). Als DJ heb je wel degelijk een voorbeeldhouding vind ik, maar dat is dan weer mijn mening.wrote:Geen fan van Caine maar DJ's zijn ook mensen he.. Vind dit moraalgedoe beetje overdreven
Natuurlijk is met die ziekte schelden niet goed. Snap echter wel dat je als buitenander niet weet of je het kan gebruiken of niet. Hiermee schelden is namelijk echt iets Nederlands en komt eigenlijk verder nergens voor. Overigens ook raar dat iets dat niet maatschappelijk geaccepteerd is toch zo grootschalig voorkomt (beetje a la Zwarte Piet).
Juist in Nederland zou dit moeten kunnen om de reden die jij geeft, zijn gelukkig niet zo'n kleinzerig landje. Keur het niet goed, maar om er nou zo heftig op te reageren vind ik overdreven. Komt in Duitsland trouwens ook wel voor hoor, wordt er ook met krebs gescholden.wrote:Natuurlijk is met die ziekte schelden niet goed. Snap echter wel dat je als buitenander niet weet of je het kan gebruiken of niet. Hiermee schelden is namelijk echt iets Nederlands en komt eigenlijk verder nergens voor. Overigens ook raar dat iets dat niet maatschappelijk geaccepteerd is toch zo grootschalig voorkomt (beetje a la Zwarte Piet).
Caine ligt sws al onder een vergrootglas hier, eens met Davey. Minder mauwen.
Wut? Zwarte Piet niet maatschappelijk geaccepteerd?wrote:Natuurlijk is met die ziekte schelden niet goed. Snap echter wel dat je als buitenander niet weet of je het kan gebruiken of niet. Hiermee schelden is namelijk echt iets Nederlands en komt eigenlijk verder nergens voor. Overigens ook raar dat iets dat niet maatschappelijk geaccepteerd is toch zo grootschalig voorkomt (beetje a la Zwarte Piet).
het is juli please veel te vroegwrote:Wut? Zwarte Piet niet maatschappelijk geaccepteerd?wrote:Natuurlijk is met die ziekte schelden niet goed. Snap echter wel dat je als buitenander niet weet of je het kan gebruiken of niet. Hiermee schelden is namelijk echt iets Nederlands en komt eigenlijk verder nergens voor. Overigens ook raar dat iets dat niet maatschappelijk geaccepteerd is toch zo grootschalig voorkomt (beetje a la Zwarte Piet).
Sowieso dit.wrote:Caine ligt sws al onder een vergrootglas hier, eens met Davey. Minder mauwen.
Maar zullen we t anders gewoon weer over TC muziek hebben?
Meer in de trend van Autumn Leaves graag.
Meer natuurlijk! En weer een TC Classics editie in Eindhoven ofzo 
Sowieso begrijp ik die humor van Caine/GPF niet echt. Hebben ze hun eigen plaat onder beelden van de Defqon eindshow gezet
Verder denk ik niet dat Caine door heeft/had dat het woord kanker bij een hoop mensen gevoelig ligt. Ik lig er niet wakker van in ieder geval..
Verder denk ik niet dat Caine door heeft/had dat het woord kanker bij een hoop mensen gevoelig ligt. Ik lig er niet wakker van in ieder geval..
Meeerrrrrwrote:Sowieso dit.wrote:Caine ligt sws al onder een vergrootglas hier, eens met Davey. Minder mauwen.
Maar zullen we t anders gewoon weer over TC muziek hebben?Willen we meer of minder Theracords Classic releases?
Waarom trouwens geen T.C.C. of oud-TC-artiest op Ground Zero en wel allerlei andere artiesten? Hoe veel vrijheid hebben jullie eigenlijk bij een hosting?
Omdat we hier eens wat meer willen focussen op het huidige TCwrote:Waarom trouwens geen T.C.C. of oud-TC-artiest op Ground Zero en wel allerlei andere artiesten? Hoe veel vrijheid hebben jullie eigenlijk bij een hosting?
Ik vroeg me eigenlijk wel af of Theracords nog (ongeveer) zo populair is als een aantal jaar geleden qua platenverkoop, bezoekers op TC hostings, bezoekers bij TC artiesten, totaal aantal boekingen etc. Heb het laatste jaar qua feesten heel veel gemist, dus heb er weinig van meegekregen.