Inspiratie betekend voor mij wat anders..
Dit is gewoon kopieergedrag bij gebrek aan creativiteit.
Dit is gewoon kopieergedrag bij gebrek aan creativiteit.
wrote:Inspiratie betekend voor mij wat anders..
Dit is gewoon kopieergedrag bij gebrek aan creativiteit.
Wat slechte zaak? Het is toch geen hardstyle track ofwel? En dat word ook nergens geopperd.. Je gaat toch ook niet bij elk Rock nummer of dubstep nummer dat er uit komt zeggen, slechte zaak omdat het geen hardstyle is. het probeert ook geen hardstyle te zijn, dus waar praten we over.wrote:Wat hij zegt!wrote: slegte zaak
+1wrote:ho, als dubstyle niks met hardstyle te maken heeft, dan hoort t ook niet op de hardstylefeest thuis.
Want het komt ook zo vaak voor dat djs midden op de avond ineens een tek, hardtrance of hardcore set neerzetten :')wrote:ben alleen heel erg bang, dat deze waardeloze style samen gaat met de hardstyle en dat we straks ook djs gaan krijgen die midden op de avond even een dubstyle setje gaan neerzetten.
Sinds wanneer is het een hardstyle vinyl dan? En sinds wanneer is Defqon hardstyle only? Dat het een groot onderdeel is is waar, maar niet only, dus moeten andere stijlen ook aan bod komen vind je niet?wrote:+1wrote:ho, als dubstyle niks met hardstyle te maken heeft, dan hoort t ook niet op de hardstylefeest thuis.
en al helemaal niet op een hardstyle vinyl
Geef ik je een punt, aan de andere kant kent defqon inderdaad meer stijlen als hardstyle en is dit op zich wel een nummer wat thuis kan horen bij defqon, ik vraag me alleen af of dit wel bij de harde stijlen hoort (ondanks dat de kicks wel aardig hard zijn).Ach ja, mijn mening dat ik 't een kut nummer vind veranderd er toch niet door, daar hou ik 't wel bij..wrote:oh kom op als je ff al mn post leest weet je dat ik hardere stijlen bedoel. Dat praat alleen zo kut als bijvoegelijk naamwoord en ja ik vind dubstyle en dat dock45 gebeuren niet echt thuishoren op zo'n festival.
Die remix van dat anthem hoort wel thuis op DEFQON. Het is alleen geen track die op main gedraait wordt. Het is meer een track voor die "zachtere" area's!wrote:Geef ik je een punt, aan de andere kant kent defqon inderdaad meer stijlen als hardstyle en is dit op zich wel een nummer wat thuis kan horen bij defqon, ik vraag me alleen af of dit wel bij de harde stijlen hoort (ondanks dat de kicks wel aardig hard zijn).Ach ja, mijn mening dat ik 't een kut nummer vind veranderd er toch niet door, daar hou ik 't wel bij..wrote:oh kom op als je ff al mn post leest weet je dat ik hardere stijlen bedoel. Dat praat alleen zo kut als bijvoegelijk naamwoord en ja ik vind dubstyle en dat dock45 gebeuren niet echt thuishoren op zo'n festival.
Orange, White? En nee voor mij hoef je daar geen anthem voor te maken, ik vind dit namelijk ook niks. En white en Orange zijn ook niet echt hard ofzo hoor...wrote:Welke zachte areas? Freestyle/chill stage?
Moet je daar een remix van de anthem voor maken?
En als dubstyle thuishoort op zo'n festival, dan hoort schranz, dubstep en d&b dat ook, want dat is minstens zo hard..
Orange harder dan main... Orange is naar mijn mening nogal soft... Hardtechno achtig iets.. Daarnaast is green ook wel 1 van de softere area's.wrote:white = freestyle en orange is naar mijn mening nog harder dan de main
Dan heb jij Kamui nog nooit live gezienwrote:Orange harder dan main... Orange is naar mijn mening nogal soft... Hardtechno achtig iets.. Daarnaast is green ook wel 1 van de softere area's.wrote:white = freestyle en orange is naar mijn mening nog harder dan de main
Voor mij zijn de area's Orange, green, en White vrij soft... In vergelijking met de andere. Maargoed ik denk dat ik me punt gemaakt heb en er genoeg over heb gezegd!
Ik heb vorig jaar de dvd van Defqon gezien en daar staat een stukje van Orange in nou dat gaat naar mijn mening niet hard ofzo... Mischien dat andere DJ's erna wel harder draaien. Maargoed dan nog blijft het niet mijn style. Main, blue en black zijn mijn stages!wrote:Tja als je al niet eens weet wat er gedraaid word op de orange..
En ja hardtrance kan harder zijn dan scantraxx hardstyle