HS EP 2 tracks

Wavolizer - Sympho (THER-100)

Label
Theracords
Catalogue number
THER-100

Source: facebook.com

User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Apr 2025 10,235 postssince 2009
Niet helemaal mijn ding dit, maar denk dat het live wel lekker gaat. Vind alleen dat mensen hier wel wat overdreven reacties neer zetten, want zo geweldig is dit ook weer niet xd

Ook had ik iets spectaculairs verwacht bij de 100e release. Wat weet ik niet, maar meer dan een Wavolizer release >.< .
Q
Hardtraxx Veteran
6,153 postssince 2012
Er werd op voorhand aangegeven dat ze niks speciaals met de 100ste release zouden doen. ;]
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 1 day ago 3,014 postssince 2011
G1LL wrote:Ook had ik iets spectaculairs verwacht bij de 100e release. Wat weet ik niet, maar meer dan een Wavolizer release >.< .
Dan heb je waarschijnlijk iets gemist. Ze hadden van te voren al bekend gemaakt dat de 100ste geen speciale zou zijn. Dat hebben ze gedaan omdat er altijd torenhoge verwachtingen zijn van een dergelijke mijlpaal.

Over de tracks: mijn voorkeur gaat uit naar The Chief! En dat komt met name door de outro. :drool: Natuurlijk vind ik Sympho ook een superplaat!
User avatar
Hardtraxx Crew
last seen 2 hours ago 30,644 postssince 2010
Gave tracks, maar zeker geen Track of the Year materiaal. Leuk om af en toe eens op te zetten, maar ik ben niet zo'n fan van Wavolizer als sommige andere hier.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Dec 2017 7,220 postssince 2010
@gangsterdwerg: Volgens mij vergeet je Soundwaves
:')

The Chief is echt heel dik, die doet wel mee voor mijn Toty :D
Sympho ook dik! Tof gedaan met die gitaar :) Verder niet zo goed als The Chief
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2022 6,071 postssince 2011
wootum wrote:Gave tracks, maar zeker geen Track of the Year materiaal. Leuk om af en toe eens op te zetten, maar ik ben niet zo'n fan van Wavolizer als sommige andere hier.
Precies.

Wavolizer tracks vind ik altijd een beetje raar. Niet de manier waarop ze geproduceerd zijn maar juist dat ik de ene keer dat ik een track van hem luister, hem heel erg vet vind, en de andere keer kan ik er helemaal niks mee.
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen Apr 2015 1,008 postssince 2010
Qlown wrote:Er werd op voorhand aangegeven dat ze niks speciaals met de 100ste release zouden doen. ;]
Haha lekker compliment voor Wavolizer wel. :P

Ik bedenk me net trouwens dat ik best wel baal dat Undetected hier niet bij zit, dat zal nog wel even wachten worden dan.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2018 4,056 postssince 2009
Sympho is wel een lekker plaatje, the chief heb ik weinig mee...
Civil Mindz wrote: Retaliation vond ik veel vetter!
Dit.

En even over dat gangsterdwerg gedoe... Belachelijke post :list: MAAAAARRRR dit zie je ook vaker bij mainstream releases en dan wordt er niet zo extreem over gedaan :P
Last edited by nielstil on , edited 1 time in total.
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen May 2026 1,750 postssince 2009
Aardige platen, maar ook niet meer dan dat :P Voor mij komt deze niet in aanmerking voor toty.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Aug 2025 17,991 postssince 2010
Sympho is fantastisch, The Chief doet me niet zo veel.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Dec 2025 6,265 postssince 2010
Maestro N wrote:Vooral de midintro in The Chief vind ik echt heel sterk, en het contrast met de climax maakt dit extra lekker.
Je haalt me de woorden uit mijn mond!

Sympho was heel gaaf op Loudness, maar thuis vind ik hem eigenlijk een beetje tegenvallen... Echt een live-plaat, wat mij betreft.
The Chief heeft dan veel meer lekkers in de plaat, veel meer details (heb ik het idee) zoals die mid die vol met drums en trommels zit.
Simpelheid van de lead maakt hem ook daar heel erg sterk vind ik :thumbsup:

Zeker een dikke release!
A
Hardtraxx Elite
2,912 postssince 2013
Ik weet niet waarom er allemaal heisa in dit topic ontstaat. Nu komt er één iemand een negatieve comment plaatsen. (weliswaar wat agressief, maar dan nog). Dan moet iedereen ineens zijn mening beschermen, in de trend van: "Nee, je hebt niet gelijk want....." Het blijft overigens een mening.

Wavolizer is een van de artiesten waarbij ik echt op de release aan het wachten ben. I.t.t tot vele andere 13/12 producers. Dat Theracords een beetje overhypte is ben ik het wel mee eens. Ik waardeer alleen een enkele artiest en enkele uitzonderingen op Theracords. Dankzij de diversiteit die zei bieden zijn er ook een aantal artiesten die mij helemaal niet liggen zoals Degos & Re-Done.
User avatar
Donateur
last seen Aug 2024 15,013 postssince 2010
wootum wrote:Gave tracks, maar zeker geen Track of the Year materiaal. Leuk om af en toe eens op te zetten, maar ik ben niet zo'n fan van Wavolizer als sommige andere hier.
Komt bij mij, op een paar uitzonderingen na, ook allemaal niet zo aan. Verder wat Davey zegt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 2 hours ago 7,275 postssince 2009
Sympho is echt godsgruwelijk vet, beste plaat van het jaar tot dusver.
The Chief wat minder maar ook super
User avatar
Hardtraxxer
last seen Mar 2017 729 postssince 2011
Man man Sympho, wat gaat dat erop zeg, Niet normaal! :drool: :love:
The Chief is ook heel super dik! :D

Wat een Release! :worship:
P
Hardtraxx Addict
last seen Jul 2026 1,034 postssince 2012
the chief lijkt wel industrial hardstyle ofzo. Mega vet! daar kunnen we een flink pasje op beuken.
User avatar
Hardtraxx Addict
1,422 postssince 2010
Henk-Jan wrote:Sympho is echt godsgruwelijk vet, beste plaat van het jaar tot dusver.
The Chief wat minder maar ook super
J
Hardtraxx Veteran
last seen May 2021 6,527 postssince 2011
Sympho is écht fucking geniaal. :loving: Aan die plaat klopt echt alles.
The Chief is na Excitement Initiated en Done zijn vetste Crossbreed (?) plaat. Heerlijk!

EDIT: Eigenlijk is The Chief gewoon hardstyle maar dan een beetje anders. Al een tijdje niet meer opgezet, net wel en potverdikkeme. Staat gelijk aan Sympho. :loving:
D
Hardtraxx Veteran
4,965 postssince 2012
Zeer fijne release dit! :bomb:
U
Hardtraxx Veteran
last seen Sep 2026 4,743 postssince 2012
Nee, dit doet me vrijwel niks. Klinkt een beetje als een sessie kicks met af en toe wat sounds er doorheen. Vind een plaat als Retaliation dan veel vetter. Toch lijkt het me wel bruut om één van deze platen een keer live mee te maken, ik heb zo het vermoeden dat dit live best lekker knalt :)
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jul 2026 3,735 postssince 2010
Gangsterdwerg wrote:Release van t jaar? T jaar is nog niet eens halverwege stelletje Tonny's.
Tot nu toe is mogelijk lijkt mij :whistle:
Uberhout wrote:ik heb zo het vermoeden dat dit live best lekker knalt :)
zekerheidje hoor :)
User avatar
Hardtraxxer
last seen Nov 2023 742 postssince 2009
geweldig saai zijn ze!
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2026 24,542 postssince 2008
Topic gaat even schoongeveegd worden, alle bullshit eruit.
Zonde dat het hier door 1 opmerking helemaal uit de hand moet lopen.

Vanaf hieronder gewoon over de release zelf aub.
User avatar
Hardtraxxer
last seen Dec 2016 97 postssince 2013
Lekkere track hoor van Wavolizer, Ther-100 waardig!
F
Hardtraxx Veteran
last seen Nov 2015 4,027 postssince 2012
Cruelty wrote:
teupie wrote:Ik heb 'm wel geluisterd! Vind er geen kloot aan, kicks met af en toe maf riedeltje tussendoor. Ik vraag mij wel eens af, productie technisch gezien, hoe goed en knap is dit nou?!
Productietechnisch is dit heel goed.
samen met Geck-O wel het meest op Theracords naar mijn mening..

Active topics in Tracks

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 39 minutes ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 10 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 2 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 6 days ago