Pattern 2 moet ik vaker horen, maar Music To Us is toch weer een heerlijke combinatie van 'wat harder' en 'melodieus'! 
Related topics
Active topics in Tracks
Moderators
HS EP 2 tracks
The R3bels - Pattern 2 / Music To Us (ITAL012)
- Label
- Italian Hardstyle
- Catalogue number
- ITAL012
- Pattern 2YouTube
- Music To UsYouTube
-
IHardtraxxer
- 70 posts member since 2010
- last seen Feb 2014
Heb hem eigenlijk alweer te vaak geluisterd Pattern 2. In het begin toen ik hem ergens luisterden,Wtf kippenvel whaaah,nu tja lomp geweld,maar niet meer dan dat.
waarom staan deze heren eigenlijk nooit op een groot feest 
Vraag het me ook af, ze zouden echt niet misstaan op Hardbass of Loudness om maar wat te noemenwrote:waarom staan deze heren eigenlijk nooit op een groot feest
-
PHardtraxx Newbie
- 26 posts member since 2010
- last seen May 2014
nou nou, hoe harder hoe beter hier of niet? :') beetje diepgang is zeker te veel gevraagd hier, snap niet dat mensen pattern 2 zo goed vinden, laat staan het feit dat ze gaan tegenspreken dat dit geen slome hardcore is.
Ehh... smaak?wrote:nou nou, hoe harder hoe beter hier of niet? :') beetje diepgang is zeker te veel gevraagd hier, snap niet dat mensen pattern 2 zo goed vinden, laat staan het feit dat ze gaan tegenspreken dat dit geen slome hardcore is.
slome hardcore dan moet je bij crypsis zijn. dit is gewoon italian hardstylewrote:nou nou, hoe harder hoe beter hier of niet? :') beetje diepgang is zeker te veel gevraagd hier, snap niet dat mensen pattern 2 zo goed vinden, laat staan het feit dat ze gaan tegenspreken dat dit geen slome hardcore is.
-
MHardtraxxer
- 263 posts member since 2010
- last seen Mar 2014
Ik begrijp het eigenlijk ook niet. Zulke lekkere tracks gemaakt en amper gedraaid worden. Vooral Growl vind ik altijd bijzonder ondergewaardeerd.wrote:De enige 2 keer dat ik wat van ze heb gehoord is inderdaad Crypsis op The Qontinent en Decibel (Pattern 1). Maar het steekt keer op keer goed in elkaar en is volgens mij ook aardig mengbaar met andere geluiden die producers aanhouden. Na Keep The Rhythm en Choir is er eigenlijk weinig mee gedaan door anderen. Erg jammer.wrote:B-Front, Crypsis en Chain Reaction draaien wel eens wat shit van hunwrote:Neig eerder naar Music To Us, geniale track die in veel facetten klopt.
Pattern 2 is wel een aardige, maar buiten de harde kicks om vind ik het niet heel speciaal.
Overall toch weer een dikke release. Onbegrijpelijk dat eigenlijk bijna alle R3bels tracks niet door andere artiesten opgepikt worden.
Ik snap niet dat de meeste Pattern 1 beter vinden van 2. Dit overtreft toch gewoon alles! 
Ja maar ook tracks als Blog, Motherland Lifestyle, First Time e.d. zouden gewoon opgepikt moeten worden. Leuke plaatjes, ik draai ze regelmatig. Vooral Blog midintro inmixen is geniaal!
Crypsis ook niet, is gewoon Hardstyle met vette Hardcore tinten, vind dat dat moet kunnen.wrote:slome hardcore dan moet je bij crypsis zijn. dit is gewoon italian hardstylewrote:nou nou, hoe harder hoe beter hier of niet? :') beetje diepgang is zeker te veel gevraagd hier, snap niet dat mensen pattern 2 zo goed vinden, laat staan het feit dat ze gaan tegenspreken dat dit geen slome hardcore is.
The R3bels zijn heel sterk met hun mid-intro's. Zelfs hun nummers die ik niks vind, hebben hele vette mid-intro's.wrote:Ja maar ook tracks als Blog, Motherland Lifestyle, First Time e.d. zouden gewoon opgepikt moeten worden. Leuke plaatjes, ik draai ze regelmatig. Vooral Blog midintro inmixen is geniaal!
Vind bij Motherland en Straight To Da Beat de intro's zelfs veel beter als de climax's.
Nee Pattern 1 vind ik ook wel wat beter, dit is gewoon lompwrote:Ik snap niet dat de meeste Pattern 1 beter vinden van 2. Dit overtreft toch gewoon alles!
sws the R3bels altijd goed
Waarom? Vind dat Patern 1 een stuk beter in elkaar zit, vind de screeches in Patern 1 ook beter en vind de opbouw ook veel sterker!wrote:Ik snap niet dat de meeste Pattern 1 beter vinden van 2. Dit overtreft toch gewoon alles!
Dat dus, Pattern 1 vind ik ook veel sterker.wrote:Waarom? Vind dat Patern 1 een stuk beter in elkaar zit, vind de screeches in Patern 1 ook beter en vind de opbouw ook veel sterker!wrote:Ik snap niet dat de meeste Pattern 1 beter vinden van 2. Dit overtreft toch gewoon alles!
Ook meer mijn stijltje.
Ik snap ff niet waarom deze source goed is?
Maar los daarvan heel lekkere release _0_
Maar los daarvan heel lekkere release _0_
Beide heerlijke nummers, maar waarom maar een 2 tracker?
The R3bels! 
