Ik vindt het zelf een geslaagde remix, het maakt mij niet zo uit dat het alweer een remix was geweest. Maar je laatste zin, daar is moeilijk over te oordelen. Alles is qua muziek een toevoeging aan de scene, want het principe van een track is hetzelfde.wrote:Het is een remix weliswaar, maar zo verkeerd vind ik dit niet eens klinken! De climax vind ik nog best wat drive hebben. En op een zomerse dag zou ik deze sowieso aanzetten. Dit vind ik in ieder geval stukken beter klinken dan het karige YoS en de EMW Remix. Volgens mij hoor ik weer wat normale kicks. Dat vind ik meteen al pluspunt.
Wat nou als dit een losse productie van Wildy was geweest (dus geen remix)? Was het dan wel een toevoeging aan de scene geweest?
L
Hardtraxx Veteran
last seen Feb 2024
3,473 postssince 2013
Ja. Dan laat je als genre namelijk horen dat je wel degelijk met eigen spul aan kan komen, ipv mee aan het liften bent op de naam en het succes van house en haar artiesten. Dat is namelijk wel iets wat op dit moment speelt. Dan kan men wel zeggen dat hardstyle globaliseert, maar als dat bijna alleen bij gratie van de house gaat en je dus alleen scoort met werk wat de massa toch al kent, hoeveel vertrouwen heb je dan daadwerkelijk in je genre?wrote:Wat nou als dit een losse productie van Wildy was geweest (dus geen remix)? Was het dan wel een toevoeging aan de scene geweest?
OT: zoals verwacht niet echt iets voor mij, kon slechter I guess.
D
Hardtraxx Elite
last seen Apr 2017
2,349 postssince 2012
Haha wou 2 tracks posten maar Bass Protocol Anthem stond er blijkbaar al, Dus had hem veranderd naar deze bootleg!wrote:Waarom is de url van dit topic het anthem van Bass Protocol van Delete?
Omdat hij dat moet van Q-Dancewrote:Wrm moet Kutski nou bij een nieuw nummer erdoorheen lullen
H
Hardtraxx Elite
last seen 1 day ago
2,170 postssince 2011
Sterke remix/bootleg, deze mag van mij een officiele release krijgen. Vind hem beter dan die laatste remix van Rigby
B
Hardtraxxer
last seen 21 days ago
110 postssince 2013
Lekkere flow in deze remix.. een dikke 7
Wat is hier mis mee? Naar mijn mening niks. Lekker feelgood plaatje 
En vaak ook van de artiest(en) zelfwrote:Omdat hij dat moet van Q-Dancewrote:Wrm moet Kutski nou bij een nieuw nummer erdoorheen lullen
M
Hardtraxxer
last seen Sep 2022
208 postssince 2012
nice goeie kwali zonder gelulwrote:View on YouTube
H
Heel stuk beterwrote:Sterke remix/bootleg, deze mag van mij een officiele release krijgen. Vind hem beter dan die laatste remix van Rigby
Dacht ook een Frontliner track te horen eigenlijk, hele vette synth. Voor de rest, nee, weer niet mijn ding.
Kicks zijn echt ontzettend slap zeg, maar voor de rest kan ik er ook vrij weinig boeiende elementen uit halen. Niks voor mij dus.
I
Hardtraxx Veteran
last seen Jun 2017
4,391 postssince 2012
Wat een slappe zooi. Damn ik heb vandaag alleen nog maar nieuwe tracks gehoord die echt keihard zuigen. Niet alleen vandaag trouwens, het wordt meer regel dan uitzondering.
Gaaf!
B
Hardtraxx Veteran
last seen 4 hours ago
4,099 postssince 2012
Dit is dagjesvolk (tijdens een hardstyle nummer) in het kwadraat
Wat heb ik een tyfushekel aan die mensen die die hartjes met hun handen maken.. verder zoals Basshunterzz ook al zegt.. dagjesvolk in het kwadraat.
Ontopic: fijn nummertje hoor.. van deze vocals geniet ik echt.
J
Hardtraxx Veteran
last seen May 2021
6,527 postssince 2011
Helemaal niks aan.
dus? wat wil je zeggen?wrote:Dit is dagjesvolk (tijdens een hardstyle nummer) in het kwadraat
C
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2026
4,930 postssince 2012
Meer van hetzelfde.
M
Hardtraxxer
last seen Sep 2022
208 postssince 2012
idd, meer van hetzelfde graag! toptracks maar 'ie de laatste tijdwrote:Meer van hetzelfde.
B
Hardtraxx Veteran
last seen 4 hours ago
4,099 postssince 2012
Dat ik dit volk niet op een hardstyle feest hoef te zienwrote:dus? wat wil je zeggen?wrote:Dit is dagjesvolk (tijdens een hardstyle nummer) in het kwadraat
B
Erg goedkoop maar klinkt toch best leuk 

