Dit jaar moet het ook mogelijk worden om op free-releases te stemmen, aangezien die er tegenwoordig meer zijn dan normale releases.
S
Hardtraxx Addict
1459 posts member since 2011
last seen Aug 2013
Eensch 
W
Hardtraxx Veteran
4162 posts member since 2012
last seen Aug 2013
Eens, mits de tracks ook daadwerkelijk in het jaar zelf is gemaakt. Dus geen tracks als Noisecontrollers - Interview e.d.
Er moet dan wel iets gedaan worden om het overzichtelijker te maken. Nu gebruik ik hardstyle.com als hulpmiddel, zodat je per week kan kijken wat er gereleased is. Met free releases is dat dus lastiger. Een goede optie zou zijn om een datum in de topictitel te zetten.
En dit is onzin natuurlijk. Betaalde releases kunnen ook pas een jaar later uitkomen.wrote:Eens, mits de tracks ook daadwerkelijk in het jaar zelf is gemaakt. .
Juist wel, anders moet je daar weer onderscheid in gaan maken. Gewoon alles meenemen of niks.wrote:Eens, mits de tracks ook daadwerkelijk in het jaar zelf is gemaakt. Dus geen tracks als Noisecontrollers - Interview e.d.
Ja, en alles meenemen van artiesten die een label hebben of anderzijds serieus genoeg genomen worden om kans te maken.
S
Hardtraxx Addict
1459 posts member since 2011
last seen Aug 2013
Gewoon alles meenemen wat in het free release gedeelte erbij komt die maand, weet je ook zeker dat je alleen artiesten meepakt die al releases hebben gehad 
Dit.wrote:Gewoon alles meenemen wat in het free release gedeelte erbij komt die maand, weet je ook zeker dat je alleen artiesten meepakt die al releases hebben gehad
Geplaatst op 02-01-2013, 14:20wrote:Je bedoelt 2013
Klopt inderdaad Alex.wrote:Dit jaar
wrote:Geplaatst op 02-01-2013, 14:20wrote:Je bedoelt 2013Klopt inderdaad Alex.wrote:Dit jaar
Moeten we in 2012 Free Releases betrekken bij Tune of the Year
Kunnen er ook gewoon twee subfora gemaakt worden voor hs en hc. Dit ziet er toch niet uit zo?
x 748294wrote:+599wrote:Kunnen er ook gewoon twee subfora gemaakt worden voor hs en hc. Dit ziet er toch niet uit zo?
Ben het er overigens mee eens. Mijn toty was misschien wel een free release geweest dit jaar (Noisecontrollers - Interview)
:')wrote:wrote:Geplaatst op 02-01-2013, 14:20wrote:Je bedoelt 2013Klopt inderdaad Alex.wrote:Dit jaarMoeten we in 2012 Free Releases betrekken bij Tune of the Year
Toch maar een poging wagen dan. Hopelijk vergeet ik niets. Wat denken jullie trouwens van Bootlegs en Tools, wel of niet?
D
Hardtraxx Veteran
4969 posts member since 2012
Ja.
T
Hardtraxx Elite
2257 posts member since 2011
last seen Jun 2026
van mij hoeft het niet persee, lijkt me dan allemaal wat rommelig worden
Ik ga hetzelfde hanteren met hardcore toty.
Drie simpele regels
Als hij Full is en van Dit jaar of vorig jaar en van een artiest die op een officieel label zit dan laat ik hem toe.
Drie simpele regels
Als hij Full is en van Dit jaar of vorig jaar en van een artiest die op een officieel label zit dan laat ik hem toe.
bRt_ of Khadber kan hier misschien iets mee gedaan worden, of misschien vinden jullie het géén goed idee. Kunnen jullie dat dan laten weten? Het is echt een grote puinhoop op deze manier. Door de scheiding in twee subfora is dat in 1 klap opgelost. In het livesets gedeelte werkt dit toch ook prima?wrote:Kunnen er ook gewoon twee subfora gemaakt worden voor hs en hc. Dit ziet er toch niet uit zo?
Heb jor-d al een pm gestuurd voor dat opsplitsen van HC en HS
En fix gelijk het jaartal. 2013 ipv 2012 
B
Hardtraxx Veteran
13728 posts member since 2008
last seen Aug 2017
Volledig gemist, excuses.wrote:bRt_ of Khadber kan hier misschien iets mee gedaan worden, of misschien vinden jullie het géén goed idee. Kunnen jullie dat dan laten weten? Het is echt een grote puinhoop op deze manier. Door de scheiding in twee subfora is dat in 1 klap opgelost. In het livesets gedeelte werkt dit toch ook prima?
Zal het nog eens even vermelden.
Nu begrijp ik wat je bedoelde met je PM! Doh ..wrote:En fix gelijk het jaartal. 2013 ipv 2012