vandaag maar weer eens druk geweest met me reverse, benieuwd wat jullie ervan vinden
View on SoundCloud
View on SoundCloud
Distattack wrote:@ zirkumflex, Kick is nog beetje droog maar gaat zeker de goede kant op! probeer alles eens iets op te dikken met screeches ofsomething?
@ anaxibia, ithe vocals, van een documantare ofzo? De intro ben ik niet zo weg van, kicks klinken imo ook niet echt lekker. de afmixing mag ook nog heel wat aan gebeuren jongens, de synth lijkt net alsof het een nexus lead is ofzo? De melodie is wel oke!
@Scumbag Je kick is nog beetje droog, probeer er iets meer dist erover te gooien! De break vind ik wel heerlijk klinken, ik hou van breaks met piano erin etc, (zelf ook gedaan met ifeel haha) De melodie vind ik ook wel lekker, synth is nog een beetje droog, zoals gezegt, iets meer reverb er op. Voor de rest klinkt het allemaal wel, keep it up.
(@ WZY, je hoeft de kick niet perse naar beneden te pitchen, misschien in dit geval wel, maar het hoeft niet, als je hem omhoog pitch krijg je meer zon wildstylerz effect).
@ Hardroller, Ik vind dat Lead echt heerlijk! kick liegt er ook niet om! Vocals ook super, ik hou van het stukje, uitwerken die hap! ben benieuwd of je ooit een full maakt,!
@ 2basb, ik vind persoonlijk die melo niks.. vind hem erg irritand, maar dat is toch meer persoonlijk, de afmixing mag ook nog wel, stukken beter.. Kick is ook niet me ding..
Zoo dan nu n stukje van ons kleine sneak peak van onze inzending voor Nutty T remix comp, ik hoop dat ik nu wel een feedback krijgt, ik neem ook tijd om die van jullie te beluisteren.(ik fade volume soms weg ivm jatten etc.)
http://www51.zippyshare.com/v/93011803/file.html
haha, ja ik heb al vaker gehad dat nummers van me onder andere naam worden gezet enz, en omdat deze contest nog loop, kunnen mensen de intro rippen.. wil ik tegen gaan vandaar een paar fade downsFrazyr wrote:haha @ distattack![]()
Je kunt me ook rustig een pm sturen met je shit.. zal 't zeker luisteren als ik thuis kom.
Je maakt me wel echt nieuwschierig aangezien je een anti-jat protection op je track heb gebouwd:p
dankje voor je feedback,Brainweavers wrote:@distattack:
Klinkt allemaal zeer goed en als een geheel! alleen vind ik de kick minder, mist kracht, iig op mijn boxjes:)
@WZY:
Het is idd een reverse bass, maar hij is het nog net niet zeg maar.. volgens mij moet je hem ook wat hoger pitchen, maar dat is misschien een kwestie van smaak
Willen jullie ook even feedback op mij geven, een introotje, best experimenteel:
View on SoundCloud
Verder heb ik nog wat projectjes lopen die nog wat rauwer zijn, oa die met de Chris One kick![]()
Klinkt wel goed, indd best experimenteel, maar niet echt mijn stijl. Weet niet zo goed welke kant je op moet gaan hiermee... Lastig voor mij om iets over te zeggen.Brainweavers wrote:@distattack:
Klinkt allemaal zeer goed en als een geheel! alleen vind ik de kick minder, mist kracht, iig op mijn boxjes:)
@WZY:
Het is idd een reverse bass, maar hij is het nog net niet zeg maar.. volgens mij moet je hem ook wat hoger pitchen, maar dat is misschien een kwestie van smaak
Willen jullie ook even feedback op mij geven, een introotje, best experimenteel:
View on SoundCloud
Verder heb ik nog wat projectjes lopen die nog wat rauwer zijn, oa die met de Chris One kick![]()
Met 'n tail kom je al 'n heel eind.mr_vertigo wrote:Kep btje gewerkt aan mn kick, heb hem nu gelayerd, en wat gepitched, maar hij klinkt niet helemaal lekker. Te veel reverb zit er nu op vind ik...
Maar ben wel tevreden over de punch en iets warmer geluid. Wat kan ik doen om er wat meer drive in te krijgen, hij is nu nogal lomp.
View on SoundCloud
woow ik kende die track van donkey rollers niet eens haha wel goed dat je het zegt, dat ga ik dan toch ff veranderenSkedoedelefloeps wrote:@ R-Shot Wat ik zo kan horen op de laptop:
- De belletjes zou ik niet zo doen, simpelweg gewoon het riedeltje van Donkey Rollers - Overcome. Daar zou ik een andere melo voor maken dus.
- Opbouw is wel leuk, synth kan ik niet teveel over oordelen, maar lijkt me nog wat leegjes overall.
- Kick is te standaard, daar zou ik echt meer tijd in stoppen.
- Main melo kan me wel bekoren, ondanks dat het zo'n "simpele duistere" melodie is, waar ik normaal geen gigantische fan van ben. Deze doet op een of andere manier z'n werk wel gewoon goed dus.
Concept is wel tof opzich.
zo dat klinkt zeker niet verkeerd ik zou de synth nog iets ruiger/voller maken om hetnog beter te laten klinken, de kick klinkt ook lekker !Vandalize wrote:Recente melodie die ik een beetje heb uitgewerkt.
Vind hem zelf zeer tof klinken maar wil wat meningen horen van andere mensen
View on SoundCloud
complimenten, klinkt wel vet! als je dit wat uitwerkt qua opbouw naar de climax toe, heb je beetje hetzelfde idee als firebird met die leads!Vandalize wrote:Recente melodie die ik een beetje heb uitgewerkt.
Vind hem zelf zeer tof klinken maar wil wat meningen horen van andere mensen
View on SoundCloud
Klinkt goed man! Had je mijn berichtje nog gehad?Vandalize wrote:Recente melodie die ik een beetje heb uitgewerkt.
Vind hem zelf zeer tof klinken maar wil wat meningen horen van andere mensen
View on SoundCloud
Synth is wat te droog maar die reverse klinkt wel lekker.Mannonymous wrote:@BW klinkt erg vedt! Alleen je kick vind ik niet echt relaxed. Vooral die hoge tonen. Laag zit wel goed!![]()
Heb vandaag effe zitten ouwehoeren met n reversedbass.
Hij is nog lang niet perfect maar het is n begin, hebben jullie nog tips?
View on SoundCloud