User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 2 hours ago 4,850 postssince 2014
Ik zal het eens een tijdje proberen ja. Het is heel anders dan de manier waar ik al 12 jaar gebruik. Maar goed het bied mogelijkheden.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 6 hours ago 3,043 postssince 2011
  • 1 like
Ik vind het echt bewonderenswaardig wat je nu over hebt voor hardtraxx en de trouwe volgers, maar maak je het jezelf niet te lastig?
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen 5 hours ago 1,789 postssince 2008
Ik dacht eerst dat ik naar een verkeerde pagina gegaan was haha.

Maar we geven het een kans en anders kan je inderdaad altijd nog weer terug switchen naar de oude instellingen als het niet fijn werkt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 3 hours ago 14,717 postssince 2009
Oei, ik weet inderdaad niet of de homepage nu beter is dan 2 dagen terug. Een klein gedeelte waarin je de laatste paar nieuwe/actieve topics kan zien is top en daar onder gewoon de segmenten.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 6 hours ago 3,043 postssince 2011
Parvuz wrote:Yesterday 09:08 Oei, ik weet inderdaad niet of de homepage nu beter is dan 2 dagen terug. Een klein gedeelte waarin je de laatste paar nieuwe/actieve topics kan zien is top en daar onder gewoon de segmenten.
Ik zie ook niet zo snel of dat zelf in te stellen is. Rechts nieuw/actie was mijn inziens top.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 5 hours ago 3,837 postssince 2010
Eens met de twee hierboven
User avatar
Hardtraxx Admin
last seen 1 hour ago 6,164 postssince 2008
@Parvuz, @pim__, @Justinhafc , @Martin, @Jeffrey2107 thanks voor jullie feedback, dit helpt. Ik wil snappen waarom het oude overzicht voor jullie zo goed werkte, zodat ik het goede terugbreng en niet gewoon het oude.

Waar gebruiken jullie het "oude Forum overzicht" vooral voor? Bijvoorbeeld:
  1. In één oogopslag zien in welk forum iets nieuws staat
  2. Altijd dezelfde volgorde, dus je kijkt alleen naar de forums die jij belangrijk vindt
  3. Per forum het laatste bericht, waar je meteen op kunt klikken
Of is het iets anders?

Wat me nog het meest helpt: beschrijf eens hoe je normaal door het forum gaat als je het opent. Waar kijk je eerst, waar klik je op, en op welk moment loop je nu vast?
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 6 hours ago 3,043 postssince 2011
Het 'oude' overzicht is gewoon gewenning natuurlijk, maar om dan in een opslag (rechts) te zien wat er nieuw en actief is, is gewoon super handig. Daar komt dan ook gelijk bij dat ik in andere topics kijk waar ik normaal niet zo snel kom. In feesten ben je toch selectief waar je reageert en dan zoek je dat topic wel op, heeft weinig extra's om dat te highlighten imo.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 3 hours ago 14,717 postssince 2009
Ja, uiteraard is het een groot deel gewenning. Maar nu een lijst zien met van alles nog wat werkt voor mij niet. En dan weet ik nog een beetje hoe dit Forum is opgebouwd en wat er op staat maar als je nieuw hier komt en je ziet:
- VWAB
- Het game topic
- Stel je vraag aan de volgende HT'er
- Noisecontrollers & Estetic - ID
- Theracords classics
- Drugs offtopic

Dan denk ik dat je er geen reet van snapt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
last seen 5 hours ago 3,837 postssince 2010
Het wordt er vooral wat rommelig van inderdaad. Ik vond die tussenoplossing van de oude forumvolgorde icm die actieve fora rechts echt nice
User avatar
Hardtraxxer
last seen 1 hour ago 669 postssince 2009
Ik ga persoonlijk altijd regelrecht naar de Tracks pagina en dan wat uitzonderingen zoals Livesets en Events.
User avatar
Hardtraxx Addict
last seen 5 hours ago 1,789 postssince 2008
Ik heb/had altijd een vaste route aan onderwerpen wat ik ging lezen. Feesten, algemeen etc.

En eens met Parvuz, wij weten als 'oude rotten' van het forum hoe alles in elkaar zit, maar als je nieuw op het forum komt en dan zo'n overzicht ziet dan weet je ook niet hoe je moet navigeren denk ik.
User avatar
Hardtraxx Admin
last seen 1 hour ago 6,164 postssince 2008
Bedankt voor jullie reacties. Per punt wat ik ermee gedaan heb.

@Justinhafc @Parvuz @Jeffrey2107 de lijst werd inderdaad rommelig met veel topics die je niet interesseren. Boven de lijst op Home staat nu een rij met de forums, de drukste van deze week vooraan; rustigere forums zitten onder "More". Achter een forum zie je hoeveel topics je nog niet gelezen hebt. Tik een forum aan en je ziet alleen dat forum. Een mini-versie van het oude forumoverzicht dus.

Die rij deel je zelf in via "Home display" (het settings-icoon) > "Forums". Pin je favoriete forums vooraan, of verberg er een met het oogje, bijvoorbeeld Off-topic. Het forum blijft dan achteraan in de rij, maar de topics komen niet meer vanzelf in Active, New en Unread.

@pim__ het blokje rechts was handig, maar er pasten maar een paar topics in. Nu is Home zelf die lijst: hij loopt door als je scrolt, en onder Unread vind je terug wat je gemist hebt.

@Qydos rechtstreeks naar Tracks kan nog steeds. Events, Tracks en Livesets staan vast bovenaan in de navigatie, om de diepte in te gaan met zoeken en filteren. Home is er om elke dag snel bij te blijven.

Het wisselen tussen tabs en forums op Home gaat nu vrijwel direct. Alleen de lijst ververst, niet meer de hele pagina, en met de browser terugknop kom je meteen weer waar je was. Heb je een forum gekozen, dan kun je ook alleen dat forum als gelezen markeren.

Waarom al die veranderingen? De meeste bezoekers komen via hun telefoon, waar weinig ruimte is en je toch snel een overzicht wilt. Op een groot scherm kan het daardoor wat druk voelen, dat neem ik mee.

Alles is nog in beweging. Probeer het even uit en laat weten wat je mist.
User avatar
Hardtraxx Admin
last seen 1 hour ago 6,164 postssince 2008
pim__ wrote:20 Oct 2026 21:42 Ik vind het echt bewonderenswaardig wat je nu over hebt voor hardtraxx en de trouwe volgers, maar maak je het jezelf niet te lastig?
Thanks! Komt goed, ik vind het gewoon leuk om te doen. Ik werk al 18 jaar als software / full-stack engineer, precies zo lang als Hardtraxx bestaat: het was in 2008 mijn eerste eigen website. Omdat dat meteen zo goed liep, is het altijd een beetje mijn kindje gebleven. Ook in de periodes dat ik er weinig was omdat andere dingen in het leven voorgingen, of dat ik twijfelde of ik er nog mee door moest gaan, bleef ik af en toe een oogje in het zeil houden.

Nu heb ik eindelijk een manier gevonden om iets te doen met alle feedback van de afgelopen jaren. Allemaal naast mijn gewone werk en een gezin met twee kids, maar het geeft vooral energie als ik merk dat de verbeteringen gezien en gewaardeerd worden. En is dat nog niet zo, dan stuur ik bij met jullie feedback.

Active topics in Hardtraxx updates

Active topics

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Admin · 1 hour ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Admin · 1 day ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 2 hours ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 2 days ago