Alleen schapen vinden de track kut!!
Related topics
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
Heel de sfeer uit de plaat gejankt, paar 'dikke' kicks eronder en klaar. Remix done! Nee, dit is wederom niet aan mij besteed.
-
KHardtraxx Newbie
- 11 posts member since 2021
- last seen Sep 2021
Remco maakt inderdaad al lang muziek, maar dat betekent niet per direct dat je alles even goed kan natuurlijk. Zijn kracht ligt veel meer bij de harde kicks en screeches/sounds, dat is altijd de kracht geweest en onder Warface hetgeen wat die naam een van de grootste artiesten van het moment heeft gemaakt.Jordi wrote:Ik ben me hier wel bewust van hoor, echter valt het in mijn ogen niet te rijmen met zijn huidige positie in de scene. Hij pakt ff 647.680 streams op spotify PER MAAND. Triax zijn eerste release dateert uit 2005. Dan ben je dus 16 jaar muziek aan het maken. Toch fucking bizar dat je zo'n basis principe zoals een melodie met een kick afmixen dan nog niet onder de knie hebt?Kempeitai wrote:Een v.d. redenen waarom denk ik vrij veel RAW artiesten moeite hebben met die combo, is omdat het afmixen van zoiets een stuk lastiger is dan een screech of distorted vocal en een kick.
Andere grootheden in de raw, ik noem een D-Sturb, Radical Redemption, E-Force doen dat toch probleemloos. Toch opvallend dat ze uiteindelijk denken, goh dit klinkt vet genoeg releasen die handel?
De namen die jij benoemt hebben altijd veel meer melodie gebruikt in hun muziek. Die zullen het meer gewend zijn en er meer feeling voor hebben ook. Mede omdat het hun stijl is en mede omdat ze er dus meer tijd aan spenderen om zo hun muziek in elkaar te zetten.
Eindelijk iemand die het snapt. Altijd dat kul argument 'ja maar hij zit al zo lang in de muziek'. Doet me denken aan collega's die zeggen 'ja maar ik doe het al 20 jaar zo'. Ja, wellicht doe je het al 20 jaar verkeerd. Denk daar maar eens over na.Kempeitai wrote:Remco maakt inderdaad al lang muziek, maar dat betekent niet per direct dat je alles even goed kan natuurlijk.
Ik denk dan altijd heb je weer zo'n bijdehante snotneusTHArdstyler wrote:Eindelijk iemand die het snapt. Altijd dat kul argument 'ja maar hij zit al zo lang in de muziek'. Doet me denken aan collega's die zeggen 'ja maar ik doe het al 20 jaar zo'. Ja, wellicht doe je het al 20 jaar verkeerd. Denk daar maar eens over na.Kempeitai wrote:Remco maakt inderdaad al lang muziek, maar dat betekent niet per direct dat je alles even goed kan natuurlijk.
Climax op einde klinkt niet best imo. Zonde, want vond het tot daar aan toe een boven verwachting goede remix. De anti vind ik knoepertje dik 
Wat een bout zeg. Ach, hebben we meteen de slechtste plaat van het album ook al gehoord 
Wat niet is kan nog komenThe Venator wrote:Wat een bout zeg. Ach, hebben we meteen de slechtste plaat van het album ook al gehoord
Een flink euvel is ook gewoon dat het een onsamenhangend breisel is. 32 tellen dit, dan 32 tellen iets compleet anders en het vloeit allemaal gewoon niet in elkaar over. Maar goed ja dat is zijn sound dan maar.
Naar mijn mening behoeven DBSTF platen eigenlijk helemaal geen remix. Ik ben er wel benieuwd naar, maar ik denk dat er niets echt iets gaat blijven hangen.Nuracore wrote:Wat niet is kan nog komenThe Venator wrote:Wat een bout zeg. Ach, hebben we meteen de slechtste plaat van het album ook al gehoordHeb geen idee welke andere artiesten nog remixes maken. Ben wel in voor wat legendes, NC, Pitcher, Wildstylez en misschien zelfs PN.
Kempeitai wrote: Remco maakt inderdaad al lang muziek
Wie is Remco? Noem een artiest gewoon bij hun artiestennaam. Dan kom je wat minder interessant over maar dat is op dit forum helemaal nergens voor nodig én weet iedereen gewoon waar je het over hebt.
teeering wat een niveau hier weer in dit toppa. Dat het een technische uitdaging is om zoals NC dubstep growls te produceren... Offf bombastische koren/blazers toepassen om duistere sferen te creëren zoals radical dat veel doet maar we hebben het hier over EEN MELODIE VAN EEN SYNTH NAAST EEN KICK PRODUCEREN. De fundering van het genre anno 2021. Ongeacht of je nou rawstyle producer bent toch. Godverdomme zeg 
Last edited by Jordi on 22 Jul 2021 11:42, edited 2 times in total.
-
IHardtraxx Addict
- 1147 posts member since 2016
- last seen Nov 2025
Bijzonder knap hoe je over niveau spreekt en in dezelfde zin vervolgens 5 niveaus lager gaat zitten. Kudo'sJordi wrote:teeering wat een niveau hier weer in dit toppa.
hoppa infini in da building circus renz is compleet de groeten
-
IHardtraxx Addict
- 1147 posts member since 2016
- last seen Nov 2025
Broken Balance wrote:<plaatje>
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Wat een gelul man. Bij PN klinkt alles dof/Lo-Fi qua afmix en dan is het ook prima want het is z'n sound (niks mis mee verder, love PN) maar als Warface z'n sound rommelig/chaotisch is is het in een keer amateuristisch. Ik snap wel dat het voor sommigen niet weggelegd is maar dit is toch allemaal 'expres' zo gemaakt. Simpel beuken.
Het verschil daar is dat Phuture Noize heeft laten zien dat hij kan produceren pre zijn huidige stijl. Warface niet.Pedaalemre wrote:Wat een gelul man. Bij PN klinkt alles dof/Lo-Fi qua afmix en dan is het ook prima want het is z'n sound (niks mis mee verder, love PN) maar als Warface z'n sound rommelig/chaotisch is is het in een keer amateuristisch. Ik snap wel dat het voor sommigen niet weggelegd is maar dit is toch allemaal 'expres' zo gemaakt. Simpel beuken.
Ook is afmixen een compleet ander vak dan produceren, niet te vergelijken.
-
KHardtraxx Newbie
- 11 posts member since 2021
- last seen Sep 2021
Google een random artiest en je weet binnen 5 seconden hun voornaam, achternaam, doopnaam, geboortedatum en of ze hun lange janus vasthouden met links of rechts tijdens het pissen.Indy wrote:Kempeitai wrote: Remco maakt inderdaad al lang muziek
Wie is Remco? Noem een artiest gewoon bij hun artiestennaam. Dan kom je wat minder interessant over maar dat is op dit forum helemaal nergens voor nodig én weet iedereen gewoon waar je het over hebt.
Even z'n voornaam noemen lijkt me dus niet zulke interessantdoenerij.
-
IHardtraxx Addict
- 1147 posts member since 2016
- last seen Nov 2025
Gaat er ook niet om dat het makkelijk te vinden is, maar dat het over komt alsof je hem persoonlijk kent als een echte ware artiesten-kenner-fromtheheart-jwz.Kempeitai wrote:Even z'n voornaam noemen lijkt me dus niet zulke interessantdoenerij.
-
KHardtraxx Newbie
- 11 posts member since 2021
- last seen Sep 2021
Misschien ken ik hem ook wel persoonlijk, mag het dan wel?InfinI wrote:Gaat er ook niet om dat het makkelijk te vinden is, maar dat het over komt alsof je hem persoonlijk kent als een echte ware artiesten-kenner-fromtheheart-jwz.Kempeitai wrote:Even z'n voornaam noemen lijkt me dus niet zulke interessantdoenerij.
Gefeliciteerd. Maar hij heet dus Remco-Jan leert Google mij. Kan alleen niet vinden met welke hand ie 'm vasthoudt.
Ik heb enige twijfels over je motivatie om dit te willen wetenULTIMO wrote:Gefeliciteerd. Maar hij heet dus Remco-Jan leert Google mij. Kan alleen niet vinden met welke hand ie 'm vasthoudt.
Maar artiesten persoonlijk kennen is natuurlijk wel stoer. Zeker als je dit laat blijken aan een stel vreemden
