Active topics in Hardstyle

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 1 hour ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 day ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 4 days ago
User avatar
Hardtraxx Crew
11820 posts member since 2013
last seen Jun 2026
Solutio - Don't Call It A Comeback (GBR013)

Label: Gearbox Revolutions
WEB release: 13/03/2017

Tracks:
Solutio - Don't Call It A Comeback

Samples:
View on YouTube

Bron: YT
User avatar
Hardtraxx Veteran
4684 posts member since 2016
last seen Dec 2024
Komt op mij over als een slap aanhangsel van zijn eerdere sounds/tracks.
Ik had meer verwacht/gehoopt.
User avatar
Hardtraxx Elite
2315 posts member since 2013
last seen Dec 2019
yannickvk wrote:Ik had meer verwacht/gehoopt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
17570 posts member since 2010
last seen 5 hours ago
StevenvanKuijk wrote:
yannickvk wrote:Ik had meer verwacht/gehoopt.
Blijven hopen op een track a la Insidious :cry:
S
Hardtraxxer
801 posts member since 2011
last seen Jul 2018
yannickvk wrote:Komt op mij over als een slap aanhangsel van zijn eerdere sounds/tracks.
100% mee eens. Triest dat hij nooit eens met andere sounds kan komen
User avatar
Hardtraxx Veteran
16580 posts member since 2009
last seen Oct 2024
Beetje gevalletje Titan, zo langs niks uitbrengen en dan kom je met dit aanzetten? Dit klinkt gewoon weer als een 13/12 Raw plaat. Kwaliteit van sounds klinkt ook niet denderend, maar goed dat dit op gearbox uitkomt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4502 posts member since 2016
last seen Apr 2026
StevenvanKuijk wrote:
yannickvk wrote:Ik had meer verwacht/gehoopt.
User avatar
Hardtraxx Veteran
3889 posts member since 2013
last seen 1 day ago
Op deze manier kun je het inderdaad niet echt een comeback noemen nee..
Gehoopt op nieuwe sounds, maar blijft opnieuw hangen in het oude stijltje.
User avatar
Hardtraxxer
762 posts member since 2013
last seen 7 days ago
Simpel plaatje. En hoe lang gebruikt ie nu al dezelfde kicks? Als het goede kicks zijn is het niet per se slecht natuurlijk, maar een beetje innovativiteit mag wel.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4502 posts member since 2016
last seen Apr 2026
Fantazoo wrote:Op deze manier kun je het inderdaad niet echt een comeback noemen nee..
inderdaad :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
5113 posts member since 2017
last seen 1 day ago
Vreemd eigenlijk hoe dat tussen solutio & the I's is gegaan. Waar voorheen iedereen dacht dat Solutio beter uit de break-up kwam. Vind ik dat nu echt alles behalve. Psyched ligt mij gewoon veel meer. Qua setjes en qua platen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7917 posts member since 2013
last seen 7 hours ago
Hekzitter wrote:Vreemd eigenlijk hoe dat tussen solutio & the I's is gegaan. Waar voorheen iedereen dacht dat Solutio beter uit de break-up kwam. Vind ik dat nu echt alles behalve. Psyched ligt mij gewoon veel meer. Qua setjes en qua platen.
Ik heb dit gevoel dus ook. Volgens mij kan Solutio het echt wel, maar kiest hij gewoon voor de gemakkelijke weg. Namelijk standaard raw plaatjes.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4684 posts member since 2016
last seen Dec 2024
Helicaze wrote: Ik heb dit gevoel dus ook. Volgens mij kan Solutio het echt wel, maar kiest hij gewoon voor de gemakkelijke weg. Namelijk standaard raw plaatjes.
Mag ook wel eens zijn soundbank wijzigen. Ik had eigenlijk wel verwacht, dat die bij zijn "comeback" toch eindelijk wel eens aan zou komen met iets anders.
J
Hardtraxxer
324 posts member since 2014
last seen Apr 2017
Man man man, soms vraag ik mij echt af of bepaalde dj's ambities hebben en welke dat dan zijn. Je wil toch de beste zijn in wat je doet? Dan kom je met dit aan. Ik word er niet meer warm van in deze huidige scene. Sorry als het hard overkomt, maar een The Machine zegt bijv dat ie niet meer wil producen wat hij de laatste tijd gemaakt heeft en wil zich vernieuwen. Dat bewustzijn moet je hebben als je uiteindelijk actief wil meedraaien in de scene.
User avatar
Hardtraxxer
215 posts member since 2016
last seen Jul 2021
Jambekkiee wrote:Man man man, soms vraag ik mij echt af of bepaalde dj's ambities hebben en welke dat dan zijn. Je wil toch de beste zijn in wat je doet? Dan kom je met dit aan. Ik word er niet meer warm van in deze huidige scene. Sorry als het hard overkomt, maar een The Machine zegt bijv dat ie niet meer wil producen wat hij de laatste tijd gemaakt heeft en wil zich vernieuwen. Dat bewustzijn moet je hebben als je uiteindelijk actief wil meedraaien in de scene.
Geheel met je eens! :)