User avatar
Hardtraxx Elite
2965 posts member since 2011
last seen 1 day ago
Show was erg karig. Muziek was wisselend. Sfeer met mijn groep was alleraardigst, maar tijdmachine heeft het voor mij niet waargemaakt. Ik ga niet meer.
S
Hardtraxxer
811 posts member since 2015
last seen May 2025
Voor mij was dit gewoon het vetste feest ooit :yay:
Ben ondertussen al naar heel veel feesten geweest, maar dit was voor mij echt top!

Vond bij de laatste classic feesten/stages jammer dat dezelfde hitjes telkens gedraaid werden, maar voor deze keer maakte het op de een of andere manier voor mij niet zoveel uit. Met name omdat ik heerlijk binnen kwam bij The Prophet. Wat liet hij toch goed zien dat hij een echte DJ van de ouwe garde is. Gewoon tracks draaien om zo'n avond mee te beginnen en ook nog eens tracks die je (bijna) niet hoort, helemaal niet op zo'n stage. De rest van de avond was gewoon puur genieten omdat hardstyle classics voor mij de vetste sound blijft en die voor mijn nooit is weggeweest.

Ik heb btw van chagerijn naar medelijden gekregen met Brennan Heart :lol:
Door het moment van Lose My Mind in te mixen kreeg ik het gevoel dat een stem in zijn hoofd of iemand hem dwingt die plaat te MOETEN draaien :lol: Die track paste totaal niet op dat moment en ik was het daarna ook weer zo vergeten. Hij draaide voor mij namelijk verder gewoon een heerlijke set. Lekker beginnen met de orginele Masterblade, Van Halen Is A Rockstar, I Like Your Style :thumbsup:

Het geluid vond ik trouwens gewoon prima hoor.

Ik had het gevoel dat het wel gewoon was uitverkocht ipv een marketing praatje. Wij stonden midden voor de stage en dan direct voor de geluid/licht mensen en met name tijdens NC/WS/HHZ was het gewoon krap. Daarvoor en later was het wel te doen.

Poah wat was dit een fijn/vet/geniaal/heerlijk feest! ^^ :$ :yay:
L
Hardtraxx Veteran
3475 posts member since 2013
last seen Feb 2024
pim__ wrote:Show was erg karig. Muziek was wisselend. Sfeer met mijn groep was alleraardigst, maar tijdmachine heeft het voor mij niet waargemaakt. Ik ga niet meer.
Niet zo dippen.
User avatar
Hardtraxx Elite
2965 posts member since 2011
last seen 1 day ago
Lenny wrote:
pim__ wrote:Show was erg karig. Muziek was wisselend. Sfeer met mijn groep was alleraardigst, maar tijdmachine heeft het voor mij niet waargemaakt. Ik ga niet meer.
Niet zo dippen.
Ik dip niet, het was een prima feest hoor! Alleen die 50 euro of whatever ik er voor heb betaald, daar verwacht ik wel wat meer voor eerlijk gezegd.

En fucking bier prijs.
User avatar
Hardtraxx Elite
2965 posts member since 2011
last seen 1 day ago
Rickzel wrote:Adaro die even Disturbia remix uit z'n hoge hoed toverdeA, The Pitcher die Strange Love draaide, zo kan ik nog een berg momenten opnoemen waar ik zo bizar van genoten heb, wat een prachtig feest :$

Headhunterz surprise was de kers op de taart :worship:
Was inderdaad heel erg dik1 Merkte wel dat weinig mensen er bekend mee waren.
U
Hardtraxx Veteran
4743 posts member since 2012
last seen 2 days ago
Disturbia Remix was zo gruwelijk. Niet verwacht dat ik die uberhaupt ooit nog eens live zou horen, dus dat was wel een heel aangename verrassing. Binnenkomen tijdens Borderline (Parto Remix) was ook direct één van de hoogtepunten voor mij. Toen vlak daarna ook Killzone Remix nog voorbij kwam had ik voor m'n gevoel al het eten van die avond er al afgestampt.

The Prophet, The Pitcher en Brennan Heart draaiden allemaal dikke prima (uitgezonderd Wake Up en Lose My Mind). Just Another Day In My Life was wel zwaar genieten zeg. Wat ik wel jammer vind is dat Cold Rockking door zowel The Prophet als Wildstylez eigenlijk nooit gedraaid wordt. Blijft dat zo'n dikke track vinden.
Verder kan ik ein-de-lijk Keep It Coming afstrepen van mijn 'nog nooit live gehoord lijst'... Kippenvel vanuit de donkerste hoeken van m'n lichaam. ^^ .

Vond het wel vet dat HHZ weer als surpriseact aanwezig was. Ondanks dat je z'n bekendste nummers toch vrijwel elk classic feest hoort, doet het wel wat met het publiek. Je merkte dat de hele zaal weer los kwam. Ook dikke pluspunten voor het draaien van Digiwave en Thugs Remix in die set. Zany draaide dik, maar m'n verwachtingen van z'n set waren zo hoog dat het voor m'n gevoel toch iets miste. Maar manmanman, Octavius Augustus op dat geluid, dat ging zo belachelijk hard :drool: . Die oude Crypsis / CR platen blijven ook zo ontzettend fijn, alleen beetje jammer dat de zaal aardig dood viel tijdens de laatste set. Desalniettemin enorm staan te genieten van platen als Transmission en Chaser :loving: .
Drinken was wel flink prijzig naar mijn idee, maar ben met €40,- de avond rond gekomen, dus dat was wat mij betreft prima.
Gladde vloer heb ik dit keer gelukkig geen last van gehad en 't geluid scoorde op de plaatsen waar ik stond altijd wel een voldoende eigenlijk. Al met al een heel dik feest gehad. :D
S
Hardtraxxer
878 posts member since 2011
last seen Dec 2024
Iets te optimistisch muntjes gekocht met het idee dat we over 3 weken alweer in de HMH staan, nog voor zo'n 25,- over. Zouden die dan nog geldig zijn, i.v.m. de naamswijziging? Mag het toch hopen :P

Verder heel dik feest gehad, beneden bijna alleen maar vette setjes gehoord. Headhunterz qua beleving ter plekke echt heel vet, qua set is het jammer dat je voornamelijk zijn standaard hitjes hoort. Het aantal Defqon anthems waren voor mijn gevoel niet meer op één hand te tellen :P
B-Front in de kleine zaal was heel vet. Drukte viel me daar op dat punt reuze mee, had verwacht dat de belangstelling voor die set groter zou zijn. Sta er eigenlijk nooit maar is best een leuk zaaltje.

Al met al is Tijdmachine in de HMH zeker voor herhaling vatbaar! :worship:
User avatar
Hardtraxxer
580 posts member since 2014
last seen Feb 2023
Svennn wrote:Iets te optimistisch muntjes gekocht met het idee dat we over 3 weken alweer in de HMH staan, nog voor zo'n 25,- over. Zouden die dan nog geldig zijn, i.v.m. de naamswijziging? Mag het toch hopen :P
Ik had ergens gelezen dat je dezelfde munten gewoon kon gebruiken of in ieder geval kon inleveren voor nieuwe muntjes.
User avatar
Hardtraxx Veteran
5671 posts member since 2013
last seen Aug 2024
Heuh ik heb weer internet!

Vond het echt een mega vet feest! The Pitcher was eindbaas van de avond met mede-eindbaas Pollen.

Bombs Away, rechtsachter bij de bar, ik heb staan snoeien daar haha heerlijk.
User avatar
Hardtraxx Veteran
5693 posts member since 2015
last seen Feb 2026
Paultheone wrote:
Bombs Away
Was zo gruwelijk he. Als een bezetene staan maaien toen :lol: :lol:
User avatar
Hardtraxx Veteran
17568 posts member since 2010
last seen 4 hours ago
pim__ wrote: Was inderdaad heel erg dik1 Merkte wel dat weinig mensen er bekend mee waren.
Echt een favorietje van een vriend van me en mij, deden gewoon alle 2 zo'n geschrokken hand voor de mond move toen we die vocal hoorde. :lol: Waren vgm echt de enigen in een straal van een paar meter die hem herkende :lol: Had in geen 100 jaar gedacht deze te horen, zelfs niet op een tijdmachine feestje. En wat mij betreft gaat dit feest echt over zulke gave verrassingen.

Zijn echt genoeg aanmerkingen te bedenken aan zaterdag (drankprijs, schommelend geluid), maar het weegt niet op tegen de geweldige ervaring die ik gewoon gehad heb. Vond het magistraal :worship: En nogmaals: complimenten voor LYM dat ze Heady surprise act ook ECHT een surprise hebben gehouden terwijl ze een maand eerder uitverkocht hadden kunnen zijn als ze het op de line-up hadden gezet! :thumbsup:
S
Hardtraxxer
811 posts member since 2015
last seen May 2025
Rickzel wrote:complimenten voor LYM dat ze Heady surprise act ook ECHT een surprise hebben gehouden terwijl ze een maand eerder uitverkocht hadden kunnen zijn als ze het op de line-up hadden gezet! :thumbsup:
User avatar
Hardtraxx Veteran
7274 posts member since 2009
last seen 4 hours ago
Toch is die plaat echt wel vaak gedraaid vroegah :P . Grappig dat dan zo weinig mensen er mee bekend zijn.
User avatar
Hardtraxxer
223 posts member since 2012
last seen Jun 2021
M'n eerste tijdmachine en hopelijk niet de laatste.
Wat een ge-wel-dig feest, zó blij dat ik uiteindelijk toch ben gegaan.

Set van The Prophet was echt af, al die klassiekers.
Die 'Joy Kitikonti - Joyenergizer (Physical Mix)' ging hard :yay: ... de rest ook trouwens.

Sfeer was wel een minpuntje, had soms het gevoel dat wij als enigste stonden los te gaan.
ken-de-muziek-niet-,-blijf-stil-staan-mentaliteit volgens mij.
User avatar
Hardtraxx Addict
1095 posts member since 2016
last seen Feb 2026
Komt er weer een koningsnachteditie?