User avatar
Hardtraxx Veteran
14694 posts member since 2009
last seen 51 minutes ago
TiMOTHYb wrote:Jason Payne ja, vet om te zien hoeveel werk hij in z'n sets stopt. Vroeger werden er meer dan genoeg edits gemaakt voor feesten, nu bijna niet. Als ik naar die ROJD set van hem kijk word ik gewoon blij.
Heeft er ook mee te maken dat hij er de tijd nog voor kan nemen. Een bekendere naam staat elk weekend op 2 feesten. Dan ga je op een gegeven moment niet zo'n moeite meer doen denk ik.
User avatar
Hardtraxxer
64 posts member since 2013
last seen May 2014
Vet om al die positieve reacties te zien jongens, echt heel tof! :bomb:
User avatar
Hardtraxxer
874 posts member since 2011
last seen Jun 2026
Twice! Originele sets vol tempo, edits/medley's en toestanden. :D
J
Hardtraxx Veteran
5794 posts member since 2011
last seen 2 days ago
De Duitendiefjez
User avatar
Hardtraxxer
226 posts member since 2011
last seen Mar 2025
Legacy!
User avatar
Hardtraxxer
97 posts member since 2013
last seen Dec 2016
Exit Mind!
User avatar
Hardtraxx Veteran
8220 posts member since 2009
last seen May 2020
The vision mag ook wel trouwens.
User avatar
Donateur
15013 posts member since 2010
last seen Aug 2024
Ja Parvuz daar lijkt het mee te maken hebben, maar hoeveel tijd kost het om een ellenlange break uit een nr te knippen (of dat desnoods laten doen). Maakt het setje er een stuk interessanter op. Daarnaast doen artiesten als NC het bijvoorbeeld nog geregeld terwijl ik het bij HHz nooit meer zie.
User avatar
Hardtraxx Veteran
8220 posts member since 2009
last seen May 2020
In ableton heb je het binnen 2 minuten gedaan... tegenwoordig kan het ook gewoon via hot cue knoppen via rekordbox (dan hoef je dus niets te knippen, dan druk je gewoon een andere cue knop in als jij denkt dat het moet).. dusja. niets aan, zou alleen nog maar makkelijker en sneller kunnen tegenwoordig.
User avatar
Hardtraxx Veteran
7975 posts member since 2013
last seen 27 minutes ago
DJ Sandertje.
D
Hardtraxx Elite
2349 posts member since 2012
last seen Apr 2017
Jurheinen wrote:De Duitendiefjez

:lol: :lol: :lol:

Uhmm D-Verze :)
User avatar
Hardtraxx Veteran
4724 posts member since 2009
last seen 2 days ago
p-stylez wrote:In ableton heb je het binnen 2 minuten gedaan... tegenwoordig kan het ook gewoon via hot cue knoppen via rekordbox (dan hoef je dus niets te knippen, dan druk je gewoon een andere cue knop in als jij denkt dat het moet).. dusja. niets aan, zou alleen nog maar makkelijker en sneller kunnen tegenwoordig.
succes met die cue knoppen dan... het stukje wat je wegknipt kun je toch niet zo even random ergens weghalen. het moet nog wel goed klinken.
N
SL8492 wrote:DJ Sandertje.