Al live gehoord ja, vond het niet echt speciaal, zelfs live niet.Jurheinen wrote:Heb je hem ooit live gehoord? Dan moet je wel los gaanScavengerDJ wrote:Die climax dat enkel een kick is vind ik anders ook saai hoor. Zie me hierzelf ook niet op losgaan.
Related topics
- View the latest post: DJ Thera vs. Brennan Heart & Wildstylez - Stash My Mind (Diamanic & Heny's STFU Edit)
- View the latest post: Wavolizer vs Dj Thera - Done With My Stash (Theracords Live Mix)
- View the latest post: Wavolizer vs Dj Thera - Done With My Stash (Theracords Live Mix)
- View the latest post: Thera - Stash
- View the latest post: Kruelty - BLOOD STASH: VOL 1 (TCREC133)
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026)
- View the latest post: Hard Driver & Digital Punk - MONSTERS (DWX??)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied
- View the latest post: Unload & Incult - Scumbag (Dirty Dog) (ACR??)
- View the latest post: Phuture Noize - Wait, What
Moderators
-
SHardtraxxer
- 359 posts member since 2012
- last seen Mar 2013
-
JHardtraxx Veteran
- 5794 posts member since 2011
- last seen 2 days ago
Okee, dit vind ik vrij bijzonder. Maar goed, meningen verschillen.ScavengerDJ wrote:Al live gehoord ja, vond het niet echt speciaal, zelfs live niet.Jurheinen wrote:Heb je hem ooit live gehoord? Dan moet je wel los gaanScavengerDJ wrote:Die climax dat enkel een kick is vind ik anders ook saai hoor. Zie me hierzelf ook niet op losgaan.
-
K
Mag ik vragen waarom?ScavengerDJ wrote:Al live gehoord ja, vond het niet echt speciaal, zelfs live niet.Jurheinen wrote:Heb je hem ooit live gehoord? Dan moet je wel los gaanScavengerDJ wrote:Die climax dat enkel een kick is vind ik anders ook saai hoor. Zie me hierzelf ook niet op losgaan.
Dit vind ik ook een beetje vreemd, aangezien er weinig hardstyle harder gaat
Dat het bijna niet harder kan zegt uiteraard niet automatisch dat hij dit een goede track moet vinden. Als je een track niet speciaal vind, ga je er ook niet hard op los, dus ik kan het punt van ScavengerDJ wel begrijpen.kaboem wrote:Mag ik vragen waarom?ScavengerDJ wrote:Al live gehoord ja, vond het niet echt speciaal, zelfs live niet.Jurheinen wrote: Heb je hem ooit live gehoord? Dan moet je wel los gaan
Dit vind ik ook een beetje vreemd, aangezien er weinig hardstyle harder gaat
Zelf heb ik hem nog niet live gehoord, thuis en in de auto vind ik het wel lekker klinken.
-
SHardtraxxer
- 359 posts member since 2012
- last seen Mar 2013
Het is geen slechte track maar het is gewoon niet mijn ding denk ik. Die kick is hard, dat valt niet te ontkennen maar enkel die kick vind ik niet echt speciaal. Not afraid (to dub) vind ik persoonlijk veel vetter van Thera.
Ik vind het persoonlijk een gruwelijke vette track!
Ik hou wel van bijna TE lompe kicks. Ik kan hierop echt helemaal los gaan
Ik hou wel van bijna TE lompe kicks. Ik kan hierop echt helemaal los gaan
-
SHardtraxx Addict
- 1417 posts member since 2012
- last seen Jul 2015
Ga industrial luisteren danBroeder wrote:Ik vind het persoonlijk een gruwelijke vette track!
Ik hou wel van bijna TE lompe kicks. Ik kan hierop echt helemaal los gaan
Bij sommige mensen heb ik het nog wel door dat wanneer ze domme comments plaatsen ze gewoon de boel trollen. Echter heb ik bij kauwgombal constant het idee dat hij bloedserieus is wanneer hij de domste comments van het hele forum plaatst. Hoe doet die jongen dat toch.kauwgombal wrote:Oké, hij was misschien wat overdreven. Maar alles is live stuk harder, door de bass die je stukke harder hoort. Snap dat mensen dit live wel tof zouden vinden.. maar de track is alles behalve bomvol... Snap zelf ook niet wat er zo geweldig is aan de kick, lijkt net alsof iemand die zijn eerste kick maakt en de distortion niet onder controle krijgt... maar goed ieder zijn dingkaboem wrote:Domme opmerking dit hoorkauwgombal wrote:Live is Sound Rusherz zelfs hard lololGaat erom hoe het normaal klinkt
Wilde hier toch nog op terug komen. Toch wat vaker geluisterd en begin hem al een stuk meer te waarderen. Vind de climax nog steeds heel droog, kicks zijn wel dik. Maar vooral die intro vind ik eigenlijk toch wel heel erg vet 
De track is dan ook volledig om de kick heen gebouwd. Het gaat eigenlijk ook alleen maar om de kick in deze plaat :p
Betere boxen kopenkauwgombal wrote:Kick? Dat gekraak ofwat?
-
FHardtraxx Veteran
- 6061 posts member since 2010
- last seen 9 days ago
Dat lijkt me dan ook ja
de distortion is wel een hoofdingrediënt in deze kick, maar het is absoluut niet zo dat de punch weggedrukt wordt.