AniThing schreef:
ohwshit
anders wordt je in een live uitzending ff neergeschoten...
http://registratie.skoften.net/item/tv_ ... geschoten#Die gore nicht heeft het ook nog zelf gefilmd ook ...
http://www.dumpert.nl/mediabase/6677813/1f8cbc2c/wtf_beelden._schutter_filmt_executie_zelf.htmlNieuwste update is dat hij nu in kritieke toestand ligt omdat hij zichzelf een kogel heeft gegeven.
_______________________________________________________________
Ik snap sowieso niet dat Nederlanders nu al klagen over de vluchtelingen. Het zijn er inderdaad (extreem) veel, maar Nederland heeft er tot nu toe amper last van. De Fransen, Italianen, Grieken etc. krijgen iedere dag honderden vluchtelingen binnen. En als zij protesteren of whatever dan begrijp ik dat zeker. Op een bepaald moment is het ook klaar, nu moet er drastisch een oplossing gezocht worden. De grenzen dichtgooien is onmogelijk, maar ze allemaal binnen hengelen is ook geen feest.
En voor degene die het niet snappen: mensen met geld komen juist naar Europa toe. Bij mij op het werk werken twee immigranten, beide politieke vluchtelingen. De ene is chirurg en de ander verpleegkundige, maar ze kunnen niets in Nederland aangezien hun diploma hier niets waard is en ze de taal niet voldoende beheersen.
Daveytl schreef:
Raad welke Hardtraxxer dit heeft gezegd en win een koekje.
Is dit een hint?