U mad bro 
B
Hardtraxx Addict
last seen May 2022
1,372 postssince 2011
T
Nee, teleurgesteld 
D
Hardtraxx Elite
last seen Apr 2017
2,349 postssince 2012
Delft Zuid-Holland, Zit op school in Maasland & Werk in De Lier! 
C
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2026
4,929 postssince 2012
Waar in De Lier?wrote:Delft Zuid-Holland, Zit op school in Maasland & Werk in De Lier!
H
last seen Jun 2012
2 postssince 2012
Groningen!!
D
Hardtraxx Elite
last seen Apr 2017
2,349 postssince 2012
Schenkeveld (Tomaten)wrote:Waar in De Lier?wrote:Delft Zuid-Holland, Zit op school in Maasland & Werk in De Lier!
Omdat ik zelf niet heel actief (lees: 0 tijd) heb om het één en ander bij te houden, is het misschien handig als iemand mijn prachtige kaart overneemt. Voel je je geroepen, PM mij dan je e-mail adres zodat ik je bijdrager kan maken.
OF, mocht niemand zin in idee 1 hebben hebben, ik maak de kaart openbaar. Dan kan iedereen zelf zijn pijltje plaatsen
OF, mocht niemand zin in idee 1 hebben hebben, ik maak de kaart openbaar. Dan kan iedereen zelf zijn pijltje plaatsen
C
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2026
4,929 postssince 2012
Zwaar irritant, dat soort mensen.wrote:Al die Lierse Hardstylers hier!
F
Hardtraxx Veteran
last seen 16 hours ago
6,065 postssince 2010
To-to-tomatenplukkeeers.wrote:Schenkeveld (Tomaten)wrote:Waar in De Lier?wrote:Delft Zuid-Holland, Zit op school in Maasland & Werk in De Lier!
Daar ga ik altijd naar de McDonalds haha.wrote:Alblasserdam (ZH)
blijkbaar is de kaart nu al kapot want ik sta er namelijk niet meer bij.
ik woon er nogsteeds hoor.
Tweede pagina, bij de namen even naar beneden scrollen en op volgende klikkenwrote:blijkbaar is de kaart nu al kapot want ik sta er namelijk niet meer bij.ik woon er nogsteeds hoor.
S
Hardtraxx Addict
last seen Jul 2015
1,417 postssince 2012
Sinds enkele dagen ook in Nieuwegein.
Ik woon in Haaren! Tussen Tilburg en Den Bosch. Dus niet in Haren bij Gronigen
T
Donateur
3,775 postssince 2009
Blauw vinger!wrote:Zwolle! (OV)
