en kussens er omheen getapetwrote:Verdomme. Loop je dan ook met van die zwembadschoentjes over je schoenen over straat?
Is dat niet vrij overpriced? Ik dacht dat ze eerder 450 dollar waren oidwrote:Incl. Verzendkosten 540€wrote:Vet!! Hoeveel heb je er voor neer moeten leggen?wrote:Heb deze besteld net
Ja verzendkosten zijn nog 50 euro. Dus voor de schoen heb ik zo'n 480 ong.
Zijn trouwens 100% nieuw. Nooit gedragen/originele doos + sokken en borstel etc. Scheelt ook.
Nee Teup..Nee...wrote:Zijn trouwens 100% nieuw. Nooit gedragen/originele doos + sokken en borstel etc. Scheelt ook.
L
Hardtraxx Veteran
3475 posts member since 2013
last seen Feb 2024
Waarde over 5 jaar +1000. Ja Teup, ja Teup.
Toch deze geworden.
Also, ik heb zelf dan echt weer niks met Asics, ze zijn echt te druk bekleed en hebben geen mooie vorm imo.
Maar ik heb tevens ook niks met Air Max 90s 95s BWs, Commando's, Mercurial, Flyknit, en Huarace's en de rest van de Air's eigenlijk.
One's vind ik eigenlijk als enige mooi naast Tavas' en Janoski's.
Ik heb dan ook niks met flashy schoenen met overdreven toevoegingen
Heb liever iets als Timberlands, Arkk oid
Y
Hardtraxxer
579 posts member since 2009
Dat weet je niet zeker, misschien is de hypte tzt wel over. Ben zelfs niet in de Asics maar als ik zie welke AM1's nu veel geld waard zijn kun je wel zeggen dat vooral de collab's veel in waarde stijgen. Patta x Parra DS verwisselt vandaag de dag voor 2500+ van eigenaar.wrote:Waarde over 5 jaar +1000. Ja Teup, ja Teup.
Ik heb deze niet persé gekocht om te verkopen, vind ze gewoon echt heel erg Nice.
Vandaag trouwens deze gehaald

Vandaag trouwens deze gehaald

Kearl hoeveel paar heb je atm thuis?
Bovenstaande twee zijn nog onderweg. Zodra ze binnen zijn maak ik wel foto. Maar valt wel mee hoor, denk 10/12wrote:Kearl hoeveel paar heb je atm thuis?
valt mee zegt iewrote:Bovenstaande twee zijn nog onderweg. Zodra ze binnen zijn maak ik wel foto. Maar valt wel mee hoor, denk 10/12wrote:Kearl hoeveel paar heb je atm thuis?
Wordt lastig schoonhouden.
Net twee paar sneakers gehad. Maar net achter Arkk's gekomen, en die Raven en Falcon modellen zijn echt vet en dat voor best een schappelijke prijs.
Net twee paar sneakers gehad. Maar net achter Arkk's gekomen, en die Raven en Falcon modellen zijn echt vet en dat voor best een schappelijke prijs.
Jezus, vond m'n jas van €350 al duur. Was ook nog een kindermaat anders was 't nog duurderwrote:Incl. Verzendkosten 540€wrote:Vet!! Hoeveel heb je er voor neer moeten leggen?wrote:Heb deze besteld net
hehe, en ik maar denken dat ik de enige was die nog kindermaten kocht 
540 euro betalen voor een paar schoenen. Geen woorden voor.
Sandervanbruggen doet dit ook nogwrote:hehe, en ik maar denken dat ik de enige was die nog kindermaten kocht
Denken dat dat veel is is hetzelfde als denken dat je veel tracks kende totdat je op hardtraxx kwamwrote:valt mee zegt iewrote:Bovenstaande twee zijn nog onderweg. Zodra ze binnen zijn maak ik wel foto. Maar valt wel mee hoor, denk 10/12wrote:Kearl hoeveel paar heb je atm thuis?ik kom tot 4 paar en dat vind ik al veel
wrote:Sandervanbruggen doet dit ook nogwrote:hehe, en ik maar denken dat ik de enige was die nog kindermaten kocht

Ben trouwens nog op zoek naar grijze reigning champs maatje 43 of 44. Mocht iemand wat hebben?
M
Hardtraxx Addict
1379 posts member since 2011
last seen Jun 2023
Ze zijn wel echt heel gruwelijk 
om het even op de nieuwe pagina te houden. Woei cervidae ook welkom trouwens.wrote:
Ben trouwens nog op zoek naar grijze reigning champs maatje 43 of 44. Mocht iemand wat hebben?
thanks mrijn, ben er ook super blij mee.



