Wat een onzin kun jij toch uitkramenNerazzurro93 wrote:Vanwaar je frustratie richting Italiaans voetbal? Ben jij zo'n gozer die jarenlange frustraties opkropt en dan iedere gelegenheid aangrijpt om Italië af te kraken? Dat noem ik pas misselijkEl Mare wrote:Tsja dat krijg je he als een potje gaat kijken waar een Italiaanse club speelt.Nerazzurro93 wrote:Zo'n zaadwedstrijd als Juve - Gala moeten kijken.![]()
![]()
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
AHardtraxx Elite
- 2912 posts member since 2013
Omdat je het niet de kans geeft. Jij kent zeker alleen maar Milan :')
Nou nou nou, je mag hem gewoon niet en nu heb je jarenlang frustaties laten opkruipen en nu grijp je elke kans om hem af te kraken.El Mare wrote:Oh en die Rakkietakkie vind ik een kontenkruiper, kijk maar eens in het "Hardtraxx vandaag de dag"Walgelijk
-
AHardtraxx Elite
- 2912 posts member since 2013
Zo'n beetje alle laagvliegers en middenmoters zouden in Nederland meedoen om de titel. Dat Chievo en Milan gewoon zo'n lelijk spel vertonen is zonde. Ik had ook gehoopt dat de laatste wedstrijd van het jaar Fiorentina zou winnen en zij de Champions League mochten betreden en niet dat alsmaar verdedigende Milan.El Mare wrote:Helaas wel ja, ik had Milan liever ook niet gekend
De Serie A is gewoon verdedigend erg sterk, veel mensen denken helaas nog dat er in de Serie A alleen maar uitslagen als 1-1 of 0-0 zijn. Daar is totaal niets van waar. De kleinere ploegen zijn zo aanvallend ingesteld dat er gemiddeld meer doelpunten vallen in een match dan in de Spaanse comp. en dat ook nog eens met een sterkere en beter georganiseerde verdediging. De kansen vliegen je tegenwoordig om de oren in een gemiddelde wedstrijd. Inter is bijv. een van de meest productieve ploegen in de voetballerij dit jaar (ook erg veel tegendoelpunten maar dat terzijde). Dat komt niet omdat de verdediging veel fouten maakt bij de tegenstanders maar puur door het aanvallende spel.
Ik vind de spaanse competitie juist overschat waar maar 2 (eigenlijk 1) ploeg de touwtjes in handen heeft en altijd dezelfde kampioen worden. Waar de middenmoters het niveautje eredivisie net halen.
-
B
Sinds 2005 zijn er 27 ontmoetingen geweest tussen Italiaanse en Nederlandse clubs in de CL/EL. Als je gelijke spelen telt als een halve overwinning voor beiden, hebben de Italiaanse clubs in totaal 15 van die wedstrijden gewonnen en Nederlandse clubs 12. In de CL heeft Italië een lichte positieve balans, maar in de Europa League hebben beide landen 7,5 keer gewonnen. Deze competitie vooral bestaat uit subtoppers (denk aan Groningen, Heerenveen, Udinese en Napoli), met andere woorden, er bestaat (statistisch gezien) nauwelijks verschil tussen Italiaanse en Nederlandse subtoppers. Laat staan dat laagvliegers hier mee zouden doen om het kampioenschap.Andromeda wrote: Zo'n beetje alle laagvliegers en middenmoters zouden in Nederland meedoen om de titel.
-
N
Alleen een beetje jammer dat Italiaanse ploegen Europa League totaal niet serieus nemen gezien de opstellingen. En als Nederlandse ploegen dat ook niet doen dan zijn deze statistieken die ik niet geloof onbruikbaar.
Ook al zo iets, jezelf te goed voelen voor de Europa League :').
Is ook niet echt serieus te nemen als je een ploeg als Juventus bent. Met alle respect, maar het niveau daar is echt bedroevend.
Is toch ook de kneuzencompetitie?HardstyleForEvah wrote:Ook al zo iets, jezelf te goed voelen voor de Europa League :').
Goh, wat moeten de clubs die nog nooit in de positie zijn gekomen om Europees te halen dan prut zijnRaven wrote:Is toch ook de kneuzencompetitie?HardstyleForEvah wrote:Ook al zo iets, jezelf te goed voelen voor de Europa League :').
-
AHardtraxx Elite
- 2912 posts member since 2013
Dit, met de Europa League wordt toch niet het grove geld verdient. Dat is juist een mooi moment voor grote clubs (zoals Juve dit jaar en Man U. vorig jaar) om de talenten ervaring te laten krijgen in Europa.Daveytl wrote:Is ook niet echt serieus te nemen als je een ploeg als Juventus bent. Met alle respect, maar het niveau daar is echt bedroevend.
@BeHa, die statestieken zijn heel leuk, maar in de Europa League spelen alle grote clubs zowel Italiaans, Engels als Duits met een B opstelling dat zegt dus helemaal niets. De Serie A maakt het laatste jaar ook een sterke doorgroei, ze zaten in een soort dip en daar lijken ze uit te komen. Terwijl de Eredivisie ieder jaar minder wordt. Ik vind het dan ook niet eerlijk om resultaten van 2005 erbij te halen. De enige clubs waar Ajax van kan winnen in de EL/CL zijn Milan en Lazio, de rest is gewoon praktisch onhaalbaar (mits veel geluk).
-
B
Hoewel je op zich een punt hebt, zegt dit denk ik nog altijd meer dan een subjectieve kijk. Europese wedstrijden zijn praktisch de enige objectieve maatstaf die je hebt als je clubs uit verschillende landen wilt vergelijken. Het zegt nog altijd meer dan wat een fan van het Italiaanse voetbal 'denkt'.Nerazzurro93 wrote:Alleen een beetje jammer dat Italiaanse ploegen Europa League totaal niet serieus nemen gezien de opstellingen. En als Nederlandse ploegen dat ook niet doen dan zijn deze statistieken die ik niet geloof onbruikbaar.
Champion's League:Nerazzurro93 wrote: deze statistieken die ik niet geloof
Ac Milan - Ajax 0-0
Ajax - AC Milan 1-1
AC Milan - PSV 3-0
PSV - AC Milan 1-1
AC Milan - Ajax 0-2
Inter - FC Twente 1-0
Ajax - AC Milan 1-1
FC Twente - Internazionale 2-2
Inter - Ajax 1-0
Ajax - Inter 2-2
PSV - AC Milan 1-0
AC Milan - PSV 0-0
Europa league:
Napoli - PSV 1-3
PSV - Napoli 3-0
Udinese - AZ 2-1
AZ - Udinese 2-0
Juventus - Ajax 0-0
Ajax - Juventus 1-2
Ajax - Fiorentina 1-1
Fiorentina - Ajax 0-1
NEC - Udinese 2-0
Heerenveen - Milan 1-3
PSV - Fiorentina 0-2
Fiorentina - PSV 1-1
Fiorentina - Groningen 1-1
Groningen - Fiorentina 1-1
Parma - Heerenveen 2-1
Tja, je kunt ook wel kijken naar de afgelopen 3 jaar, dan waren er 3 Nederlandse overwinning en 1 Italiaanse in de Europa League. In de CL 3,5 Nederlandse overwinningen tegenover 4,5 Italiaanse. Heb dit bewust niet gedaan omdat het dan wel heel weinig wedstrijden zijn die mee worden genomen, en het dus moeilijk representatief kan worden genoemd.Andromeda wrote: @BeHa, die statestieken zijn heel leuk, maar in de Europa League spelen alle grote clubs zowel Italiaans, Engels als Duits met een B opstelling dat zegt dus helemaal niets. De Serie A maakt het laatste jaar ook een sterke doorgroei, ze zaten in een soort dip en daar lijken ze uit te komen. Terwijl de Eredivisie ieder jaar minder wordt. Ik vind het dan ook niet eerlijk om resultaten van 2005 erbij te halen. De enige clubs waar Ajax van kan winnen in de EL/CL zijn Milan en Lazio, de rest is gewoon praktisch onhaalbaar (mits veel geluk).
En zoals ik hierboven zei, deze statistieken zeggen inderdaad niet alles. Maar het zegt toch meer dan:
wat natuurlijk een totaal subjectieve mening is.Andromeda wrote:De Serie A maakt het laatste jaar ook een sterke doorgroei, ze zaten in een soort dip en daar lijken ze uit te komen. Terwijl de Eredivisie ieder jaar minder wordt.
Overigens, mij zul je niet horen beweren dat de Nederlandse competitie sterker is dan de Italiaanse, maar dat laagvliegers in Nederland kampioenskandidaten zouden zijn geloof ik ook niet in.
Last edited by BeHa on 12 Dec 2013 19:00, edited 2 times in total.
Ach, als we zo gaan praten, Twente speelde 3 jaar terug ook thuis gelijk tegen destijds regerend CL-winnaar Inter (met genoeg kans op meer), en in Milaan werd het 1-0 zonder enigszins weggespeeld te worden. In datzelfde jaar speelde middenmotor Utrecht 2 keer gelijk tegen Napoli met hun A-elftal (en was PSV de baas over Sampdoria, maar goed, dat was Sampdoria
). Afgelopen jaar won PSV tweemaal met ruime cijfers van datzelfde Napoli, een PSV dat er meermaals van werd beschuldigd ook niks om de EL te geven.
Dan is het makkelijk zeggen dat Italiaanse clubs de EL niet serieus nemen, maar veel meer vergelijkingsmateriaal héb je simpelweg ook niet, dus wat wil je anders als maatstaf gaan geven?
Edit: BHtje doet het nog iets beter
Dan is het makkelijk zeggen dat Italiaanse clubs de EL niet serieus nemen, maar veel meer vergelijkingsmateriaal héb je simpelweg ook niet, dus wat wil je anders als maatstaf gaan geven?
Edit: BHtje doet het nog iets beter
Last edited by Steffnov on 12 Dec 2013 22:13, edited 1 time in total.
-
N
Dus statistieken gaan altijd boven gezond verstand? Als jij geen betrouwbare informatie hebt (in de zin van dat de resultaten relevant zijn en dat zijn ze naar mijn mening niet), moet je naar mijn mening geen conclusies trekken. Je mag echter wel iets vinden. Maar met deze cijfers bewijs je naar mijn mening niets, omdat die informatie geen goed beeld van de werkelijk geeft.BeHa wrote:Hoewel je op zich een punt hebt, zegt dit denk ik nog altijd meer dan een subjectieve kijk. Europese wedstrijden zijn praktisch de enige objectieve maatstaf die je hebt als je clubs uit verschillende landen wilt vergelijken. Het zegt nog altijd meer dan wat een fan van het Italiaanse 'denkt'.Nerazzurro93 wrote:Alleen een beetje jammer dat Italiaanse ploegen Europa League totaal niet serieus nemen gezien de opstellingen. En als Nederlandse ploegen dat ook niet doen dan zijn deze statistieken die ik niet geloof onbruikbaar.
-
E
Ziggo :')
Zet Toivonen er ook maar bij.... Hoezo wil je zo'n bal met buitenkant rechts inschieten en niet gewoon met binnenkant links...
-
IHardtraxx Veteran
- 4391 posts member since 2012
- last seen Jun 2017
Heeft in zijn eentje meer mentaliteit dan heel PSV.Project 141 wrote:Die Riera, bij PSV. Rood pakken met slaan, daarna nog spugen en daarna nog middelvinger opsteken naar publiek. Die kan de rest van het toernooi uitzitten denk ik
Nooit met je laten fucken...
Hahaha ik ben zo ongelooflijk blij he dat die Maher naar zo'n zielloze club als PSV gegaan is he.
-
CHardtraxx Veteran
- 4930 posts member since 2012
- last seen Jan 2026
Dat dus.Cruelty wrote:dat eindeloos lang gelul over voetbal
-
N
Harde schijf van mn laptop kapot. Wordt al vervangen maar wat een irritatie leverde dat op. Gelukkig misschien volgende week gemaakt.
Hahahahaha maat Parma zo heet ook ham die je gewoon kan eten en dan heet een voetbalclub net als de ham haha zouden ze dan ook ergens een club hebben die schouders of achter heet want dat is ook hamBeHa wrote: Parma - Heerenveen 2-1