Olijfboompje schreef:
roberttt schreef:
Wat nou als je al zo vdk bent.. dan proef je dat niet

Idd...pep is zelfs lekker en kristal vdk

Pep lekker??! Dan moet je wel vdk zijn als je pep lekker vindt

Heb afgelopen carnaval nog heerlijke eekhoorntjes weggewerkt nadat ik al genoeg alcohol op had

Soms opgelost in m'n glaasje water, soms direct! Maar die smaak vindt ik wel meevallen, dat bittere is prima te doen.. Maar was door de alcohol niet zo heel erg actief.. maar ik hallucineerde als een gek!

Ojaa poll.. Ik heb legaliseren gestemd! Onder de voorwaarde dat ook geen enkele, maar ook geen enkele buitenlander in Nederland er aan mag komen

Die jongens kunnen er niet fatsoenlijk mee omgaan.. En iedereen die het doorverkoopt aan buitenlanders zijn strafbaar

Wanneer het gelegaliseerd wordt is er veel meer controle, kan men gewoon langs de normale apotheek gaan en wat kopen, en weet men wat men koopt.. Al hoewel ik denk dat het gebruik hierdoor wel omhoog zal gaan zie ik er geen probleem in, gewoon streng zijn met misbruik/doorverkoop/verkeer/geweld en daar hoge straffen opzetten!

Kunnen de normale gebruikers rustig hun gang gaan..