Ga hem sowieso niet kopen, heb wel zo'n kaartje, maar doet het niet als ik hem daar op plemp. Achja, heb nu toch een FIFA 2011 verslaving.Chukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPG
Related topics
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
A
Werkend en wel bij de 8e gym op de R4Chukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPG
How?Almighty wrote:Werkend en wel bij de 8e gym op de R4Chukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPG
Zo moeilijk is het toch nietMaximum wrote: Zat het net weer ff te doen, maar ik vind het niet leuk meer.. haal je je choppergunner en dogs en dan wat... he het t wel gezien!
-
C
Homefront downloaden, kijken of het wat is
-
M
Vanmiddag Rift gekocht zo is gaan kijken hoe het is 
-
A
PMkatamaran wrote:How?Almighty wrote:Werkend en wel bij de 8e gym op de R4Chukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPG
press select for more XP en je kan vast door dingen heen lopen. 
ik heb hem gister gekochtChukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPG
-
A
Met welke ben je begonnen? Ik Tepig, die is nu al lvl 39 en geëvolueerd in een EmboarTeknizion wrote:ik heb hem gister gekochtChukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPGBen nu pas net voorbij de 2e gym.
Is dat die vuurstarter? Ik begin altijd met vuur. Maar weet nog niet of ik hem ga kopen. Kaartjes voor feesten hebben prioriteit, dit en dat.Almighty wrote:Met welke ben je begonnen? Ik Tepig, die is nu al lvl 39 en geëvolueerd in een EmboarTeknizion wrote:ik heb hem gister gekochtChukkels wrote:Iemand hier die Pokémon Black/White heeft gekocht en het speelt? Ik heb wel weer zin in een RPGBen nu pas net voorbij de 2e gym.
-
A
Jepz dat is vuur
je hebt trouwens pm
-
A
o knake, dat is robbertt
-
G
wel leuk?Vik wrote:Jawel. Alleen al een tijdje niet meer aangekeken. Wel een leuk spelKSwoosh wrote:niemand hier die Dead Space 2 speelt?
faking geniaal
wel echt super awesome om weer terug te gaan naar het vervloekte schip
-
G
zo grappig hoe die noobs altijd stoer doen heProject 141 wrote:Gister het vervelendste ventje ooit op xbox live tegengekomen, toen ik iemand joinde in een Halo Reach forge.... Kende dat ventje helemaal niet , maar ik hoorde in 3 minuten ongeveer 40x 'ik neuk jouw moeder', waarna die mij van allemaal shit de schuld gaf en aan de partyleader zei dat ie mij moest kicken..
Maar justice, hij werd gekickt
in elke game is dat hetzelfde
-
DArtiest
- 7488 posts member since 2010
- last seen Apr 2019
gewoon mute, ben je er ook weer vanaf 
Ik haat die kut kindjes met hun piep stemmetjes ook zo erg jonge! 
-
G
Bloons Tower Defense 4 op de iPhone is op level 97 zo druk, dat ie bijna vastloopt
blijkbaar hoor je niet zo ver te komen 
-
G
en jahoor, level 100 gehaaldKSwoosh wrote:Bloons Tower Defense 4 op de iPhone is op level 97 zo druk, dat ie bijna vastlooptblijkbaar hoor je niet zo ver te komen
tering dacht gister weer is leuk potje nazi zombies te doen maar die amerikanen snappen der weer niks van.
gaan ze midden in zo'n ronde beetje als kippen zonder kop door de map rennen
gaan ze midden in zo'n ronde beetje als kippen zonder kop door de map rennen
dat is wel netjes maar ik heb black ops niet
speelde der riese op cod waw, record daar is 32 ofzo
speelde der riese op cod waw, record daar is 32 ofzo
Soo not True (kon het niet laten)oostzaner wrote:ik weet het niet. Ik ga iig de review van de PU ervan lezen, maar ik ga die review met een korreltje zout nemen, want je ziet nu al bij heel veel dingen van de PU reclame van Homefront, dus die zal wel een Gold Award gaan krijgen.
Heb trouwens wat mensen toegevoegt @ Battlefield: P4F
Voeg me maar toe: D-Mind
