p-stylez schreef:
veel plezier man, je gaat veel sneeuw krijgen morgen, zaterdag & zondag wel regen (onder 1800a2000 meter), maandag dinsdag weer sneeuw, woensdag droog en donderdag weer sneeuw

Ik ga volgende week zaterdag naar Gaschurn :-)
Thanks, jij ook veel plezier. Hoop niet op regen, gebied is tussen ong 1500 - 2400m ofzo.
@project: ja wifi, in hotelletje.
@mojo: zou niet weten of ik die zwarte kan, in februari ook wel wat stukken zwart gepakt waarvan ik dan dacht "is dit.nou zwart?". Weet niet of ik hetzelfde hier zou hebben.

Einde van de blauwe sla ik altijd rechtsaf, sneeuw is daar meestal beter want t is daar veel rustiger en er zijn wat heuveltjes om te springen. Begin van die blauwe is echt kut op een snowboard, zeker als de piste geblokeerd wordt door een stel idioten en je niet genoeg vaart krijgt om dat stuke omhoog te komen.

anuway ik ga de piste weer op.

edit: @almighty ik vind bomen juist wel nice, ziet er altijd wel vet uit. Helft.van dit gebied is alsnog.boomvrij. Dus van alles wat.
