Hoppa, zak pep mee en gaan! Sterkte vannacht / morgenochtend.wrote:Vanmiddag/vanavond voor het eerst sinds de lockdown weer naar de kroeg.
Wat zal het morgen zijn met Pommer? Inzetten kan vanaf nu.
A: Nieuwe Tattoo
B: Telefoon en Portefeuille stuk/kwijt
C: Wakker worden in een onherkenbaar bed
D: Dronken gezwets om 4u 's nachts op Hardtraxx
A: Nieuwe Tattoo
B: Telefoon en Portefeuille stuk/kwijt
C: Wakker worden in een onherkenbaar bed
D: Dronken gezwets om 4u 's nachts op Hardtraxx
Is het raar dat ik optie D de minst voor de hand liggende vind?wrote:Wat zal het morgen zijn met Pommer? Inzetten kan vanaf nu.
A: Nieuwe Tattoo
B: Telefoon en Portefeuille stuk/kwijt
C: Wakker worden in een onherkenbaar bed
D: Dronken gezwets om 4u 's nachts op Hardtraxx
Haha heb juist genoeg naar binnen gegooid in de lockdown weken. Vanavond vol gas aan de zuip.wrote:Hoppa, zak pep mee en gaan! Sterkte vannacht / morgenochtend.wrote:Vanmiddag/vanavond voor het eerst sinds de lockdown weer naar de kroeg.
U
Hardtraxx Veteran
last seen Sep 2026
4,743 postssince 2012
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar juist als je vol gas aan de zuip gaat verschijnen de sleutels vaak uit het niets.wrote:Haha heb juist genoeg naar binnen gegooid in de lockdown weken. Vanavond vol gas aan de zuip.wrote:Hoppa, zak pep mee en gaan! Sterkte vannacht / morgenochtend.wrote:Vanmiddag/vanavond voor het eerst sinds de lockdown weer naar de kroeg.
Incidentjewrote:https://hardtraxx.com/feesten/return-of-headhunterz-2017-30-09-2017-ziggo-dome-amsterdam-t60104-400.html?#p1726731
Haha ja ook wel, maar dan vaker als ik ergens thuis zit dan als ik in de kroeg zit. Ben te druk met van alles en nog wat dan, terwijl je ergens thuis al snel gezamenlijk op het idee komt om de lokale held even te bellen.wrote: Ik weet niet hoe het met jou zit, maar juist als je vol gas aan de zuip gaat verschijnen de sleutels vaak uit het niets.
Fiets dat 1.5 maand geleden binnen een flatgebouw haar fietsenstalling is gestolen, vond ik gister terug voor datzelfde gebouw. Al die tijd lui geweest en geen nieuwe fiets gekocht betaald zich uit 
Eindelijk fitness weer op kunnen pakken. Werd ook wel weer tijd 
Dit kan voor mij naar het irritatiemomentjes topic, want mij lukt dat totaal niet.wrote:Eindelijk fitness weer op kunnen pakken. Werd ook wel weer tijd
P
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2025
13,099 postssince 2015
Eindelijk weer voetbal op tv..
En dan ook nog een heerlijke derby van Sevilla vs Betis
En dan ook nog een heerlijke derby van Sevilla vs Betis
Vond hem echt moker saai, heb het idee dat het niveau in Duitsland meteen vanaf de 1e wedstrijd een stuk hoger lagwrote:Eindelijk weer voetbal op tv..
En dan ook nog een heerlijke derby van Sevilla vs Betis
Ja overleefd (ternauwernood). Vanavond nieuwe ronde!!!wrote:Hoe is het met Pommer afgelopen?
Over een klein uurtje die kinderen naar huis sturen en dan mooi lekker weekendje zuipen in Drenthe met wat elite hardtraxx leden.
A
Hardtraxxer
last seen 1 day ago
771 postssince 2015
In Dubrovnik lopen en echt veel dingen van Game of Thrones herkennen 
Uitgaan in Amsterdam.... Wel apart zo zonder toeristen van over de hele wereld
P
Hardtraxx Veteran
last seen Jan 2025
13,099 postssince 2015
Hardtraxx opeens weer allemaal euphoric fanboys
T
Hardtraxxer
last seen Jun 2024
266 postssince 2017
wrote:wrote:Hardtraxx opeens weer allemaal euphoric fanboys
Verdiend! Dijk van een plaat.