Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
Vorige  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 364  Volgende
Ongelezen bericht Geplaatst op 15 dec 2015 23:47 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

ohwshit :lol: :lol: :lol: :lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 16 dec 2015 00:19 
 
Hardtraxx Veteran

Waar iedereen gek wordt van Star Wars, wordt ik hier blij van :D :

Ongelezen bericht Geplaatst op 16 dec 2015 00:30 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

AniThing schreef:
als deze niet grandioos uberbaas wordt weet ik het ook niet meer :love: :love: :love:

Gave trailer inderdaad! Lijkt me een toffe film.
Ongelezen bericht Geplaatst op 17 dec 2015 17:12 
 
Hardtraxx Addict

Gister Starwars gekeken en moest gewoon huilen in de bioscoop, gvd m'n leven is compleet, wat mooi :love:#lovetobeageek!!!!!
Ongelezen bericht Geplaatst op 17 dec 2015 17:18 
 
Hardtraxx Veteran

Hahahaha
Ongelezen bericht Geplaatst op 17 dec 2015 19:06 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Gelukkig, ik was niet de enige die het zag :lol:
Ongelezen bericht Geplaatst op 20 dec 2015 11:51 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Sicario gekeken, erg sterke maar ook harde film...
Ongelezen bericht Geplaatst op 20 dec 2015 12:13 
 
Hardtraxx Veteran

Januari naar The Hateful Eight, zin an
Ongelezen bericht Geplaatst op 20 dec 2015 12:36 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Firetrap schreef:
Januari naar The Hateful Eight, zin an


Daar ben ik ook wel benieuwd naar.
Ook benieuwd naar 'The Revenant' met Leonardo DiCaprio en Tom Hardy :thumbsup:
http://www.moviemeter.nl/film/102993


Steffnov schreef:
Sicario gekeken, erg sterke maar ook harde film...


Van de week maar een poging wagen. Het heeft vrij hoge score's dus kom maar op :)
Ongelezen bericht Geplaatst op 20 dec 2015 17:48 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

dave schreef:
Steffnov schreef:
Sicario gekeken, erg sterke maar ook harde film...


Van de week maar een poging wagen. Het heeft vrij hoge score's dus kom maar op :)


Het is absoluut een aanrader, maar verwacht geen luchtige film :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 20 dec 2015 19:58 
 
Hardtraxx Veteran

Hoe zwaarder, hoe beter
Ongelezen bericht Geplaatst op 21 dec 2015 01:35 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Die laatste scene was zo ziek van Sicario :worship:
Ongelezen bericht Geplaatst op 21 dec 2015 01:37 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Firetrap schreef:
Hoe zwaarder, hoe beter


Afbeelding
Ongelezen bericht Geplaatst op 22 dec 2015 15:14 
 
Hardtraxx Elite

Star Wars in imax is ook echt puur genieten, wat een film.
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 15:30 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Socario en The Martian gekeken en allebei toppertjes :love:
The Martian heeft zelfs nog een luchtige kant ondanks hij in zijn ééntje zit. Schitterende plaatjes hoor in de ruimte. :thumbsup:
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 20:50 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Gisteren heb ik dan eindelijk Star Wars VII gezien. Als iemand die een ontzettend grote fan is van zowel de originele trilogie als de prequels, had ik bewust lage verwachtingen gesteld, wetende dat Disney wel eens de verkeerde kant op zou kunnen gaan met dit deel. Toch hoorde ik van alle kanten positieve geluiden, dus ik was erg benieuwd en had stiekem goede hoop. Echter bleek dat zelfs deze lage verwachtingen niet voldoende waren voor het eindresultaat. Star Wars VII is een finale verkrachting van een fenomenale filmreeks en één grote Fuck You naar alle oorspronkelijke fans.
Ik stuit dan ook tot mijn grote verbazing op een gemiddelde van 8.7 op IMDb genomen over 200.000+ stemmen. George Lucas werd afgeslacht na de prequels, waar ik het overigens totaal niet mee eens ben, maar waarom de Star Wars fanaten zich nu niet massaal tegen deze film keren vind ik simpelweg onbegrijpelijk. Het verhaal is een regelrechte kopie van Episode IV en lekt aan alle kanten, je voelt je nauwelijks verwant met de personages, de dialogen zijn slecht geschreven, de Sith is een doetje, er is nauwelijks backstory, en het ergste van alles: wat is er aan de hand met de hoeveelheid slechte grappen? Waar is die subtiele Star Wars humor gebleven? Het lijkt wel een Sitcom. Ik heb nog nooit eerder de behoefte gehad om een review te schrijven, maar deze film is zo verschrikkelijk slecht op elke mogelijke manier, dat ik er speciaal de tijd voor ga nemen.

Wat is het plot, en waarom is het zo slecht?
Episode VII is in essentie een remake van Episode IV, met hier en daar invloeden van V en VI. Naarmate de film vordert zie je steeds meer gelijkenissen met Episode IV, waarbij je er aan het eind al helemaal niet meer omheen kan.
Om de rest van de review te begrijpen, volgt hier een lijst van de belangrijkste nieuwe personages: Rey (een vrouwelijke schrootmetaal verzamelaar), Finn (een gedeserteerde stromtrooper), BB-8 (een R2-D2 vervanging), Poe (een piloot van The Resistance), Kylo Ren (de Sith van deze film), Supreme Leader Snoke (The Emperor in een ander jasje) en sgt. Phasma (Een Chrometrooper zonder verdere toevoeging). Verder is The Rebel Alliance nu The Resistance, en The Empire nu The First Order.

In de openingcredits wordt verteld dat Luke Skywalker is vermist, en dat zowel The Resistance als The First Order nu naar hem op zoek zijn. Het verhaal begint op Jakku (een woestijnplaneet, wat in essentie gewoon Tatooine is) waar Poe een kaart weet te bemachtigen die leidt naar Luke Skywalker. Vervolgens wordt het dorp waar hij zich bevind binnengevallen door The First Order, waarop Poe de informatie aan zijn droid BB-8 geeft, die deze informatie zo snel mogelijk naar The Resistance moet brengen. Klinkt bekend, niet? Exact hetzelfde gebeurt namelijk aan het begin van Episode IV met Leia en R2-D2.
Dit is het begin van een lange reeks herhalingen van de originele trilogie. Ik zal ze niet allemaal aanhalen, want het zijn er ontzettend veel. Eén punt wil ik echter niet onvermeld laten, en dat is hetgeen waar je niet omheen kan aan het eind van de film. [Spoiler in wit]
-Gedurende de film zie je dat The First Order van een planeet een wapen heeft gemaakt wat in staat is om niet alleen hele planeten, maar ook hele sterrenstelsels weg te vagen. In de eerste instantie had ik echt de indruk dat ze het anders gingen opzetten als de Death Star, maar nee, dit wapen is simpelweg de Death Star 3.0. Tegen het eind van de film schakelen Han, Chewie, Finn en Rey het schild uit op de planeet, waardoor de X-Wings van The Resistance de basis in kunnen vliegen om het van binnenuit te vernietigen, waardoor de planeet implodeert. Dit is een directe kopie van hetgeen er gebeurt in Episode VI (en VI). Na 2 films waarbij de Death Star een aanzienlijke rol speelt was het eigenlijk wel genoeg geweest.

Waar lekt het plot?
Tsja, waar moet ik beginnen. Er komt werkelijk waar geen eind aan. Iedereen die de voorgaande films heeft bekeken moet het toch opvallen dat er veel dingen echt totaal niet kloppen. Maar er zijn ook bepaalde aspecten die simpelweg totaal onlogisch zijn, ongeacht of je die films hebt gekeken of niet. [Spoilers in wit]
-Het is erg toevallig dat Han Solo net in het goede sterrenstelsel zat om zijn schip te zoeken, en dat deze toevallig net van de planeet af komt vliegen, waar deze (naar zeggen van Rey) tijden heeft gestaan zonder dat het heeft gevlogen.
-Kylo Ren voelt op kilometers afstand aan dat Han Solo op zijn planeet geland is, maar als hij in dezelfde ruimte een meter of 10 achter hem staat voelt hij dat niet aan.
-Kylo Ren heeft moeite met het verslaan van 2 pubers die nog nooit een Lightsaber hebben aangeraakt en verliest uiteindelijk zelfs van Rey.
-Rey weet het voor elkaar te krijgen om binnen 30 seconden de Force compleet te beheersen, een Lightsaber te gebruiken, mindtricks toe te passen etc. Dit is iets waar Luke meerdere films over deed.
-Han en Finn dwingen sgt. Phasma om het schild van de planeet uit te schakelen. Waarom zou zij hier liever aan meewerken dan zelf sterven? Ze weet hoe kwetsbaar de basis wordt wanneer ze hieraan meewerkt, en ze weet ook dat de doelen van The First Order vele malen belangrijker zijn dan haar leven. Uiteindelijk wordt ze gedumpt in een afvalcompressor (of ze nog leeft is onduidelijk), wat meer dan lame is.
Hier hou ik het bij, maar dit is slechts een extreem klein gedeelte van dit ontzettend lekkende plot.

Wat is er nog meer ontzettend kut?
Het grootste probleem aan deze film is dat het totaal niet voelt als Star Wars. Het is een film met elementen van Star Wars, maar that's it. Goed uitgedachte dialogen zijn er nauwelijks tot niet. Eén van de eerste dingen die Finn aan Rey vraagt is of ze een vriendje heeft. Ik bedoel: wat is dit? Dit is toch niet Star Wars zoals we het kennen?
Kylo Ren is de Sith uit deze film, maar hij doet zwaar af aan het duistere imago wat ze tot nu toe hebben ontwikkelt voor de Sith. Kylo is een tiener die boos wordt als het niet op zijn manier gaat. Daarbij is hij ook nog eens ontzettend slecht gecast. Zijn bad-assheid vergaat ook helemaal wanneer hij zijn masker afzet, en er op geen enkele manier kwaadaardig, maar als een of andere Disney prins uitziet. Wat was de gedachte hierachter? Dit is echt een complete faal en ontzettend slecht.
Dan is er nog de Sitcom-like humor. Dit is écht een van de meest verschrikkelijke dingen in tijden. Een voorbeeld van de typische Sitcom humor, is wanneer Finn sgt. Phasma onder schot houdt en triomfantelijk 'WHO'S IN CHARGE NOW' meerdere keren achter elkaar schreeuwt, waarbij Han hem tot bedaren moet brengen. Past totaal niet bij het imago van Star Wars. De subtiele Star Wars humor is dan ook echt compleet verdwenen, met een enkele uitzondering. Overigens worden sommige grappen ook ontzettend slecht getimed, en wordt soms de clou onnodig dubbel gegeven. Een perfect voorbeeld daarvan is het volgende:
Rey en Finn vluchten voor een bepaald soort monster op Han's schip. Rey vraagt: 'Hoe zien deze monsters eruit?'. Vervolgens lopen ze de hoek om en zien ze zo'n monster iemand verslinden. Dit is de clou, de grap is compleet. Nadat dit gebeurt is rennen ze weg en zegt Finn 'ZO zien ze eruit'. Net alsof wij dat niet hadden begrepen zonder die extra uitleg.
Dan nog iets: waarom zaten bepaalde personages in de film? Sgt. Phasma heeft letterlijk in 2 of 3 scenes gezeten waar ze dialoog had. Ze lijkt alleen in de film te zijn opgenomen omdat haar armor 'cool en anders' was.
Ten laatste: hoe hard heeft Disney geprobeerd deze film zo politiek correct mogelijk te maken? Naast het hebben van een vrouw in de hoofdrol, lijkt het wel alsof de andere hoofdrolspeler bewust is gecast op het hebben van een andere kleur dan blank. Het voelt geforceerd. Ontzettend matige acteur ook.

Wat is dan écht de grootste Fuck You in deze film?
Het volgende is één grote, massieve spoiler.
-Han Solo sterft, en niet op een heroïsche manier die zijn imago, wat in de originele trilogie is opgebouwd, eer aan zou doen. Het is compleet in strijd met alles wat we van Han weten sinds de originele trilogie. Han vraagt aan zijn zoon Kylo om met hem mee te komen naar huis (''we miss you'', really?), waarna Kylo eerst bijna begint te janken (heerlijk, dat Sith imago), alvorens deze grote held te doorboren met zijn Lightsaber, en gooit hij Han's dode lichaam van de brug af.
Om deze held op deze manier aan zijn eind te laten komen is de grootste Fuck You die J.J Abrams kon geven naar de fans
.
-Oh, en in één klap wordt de Republic en daarmee een fan favorite planeet (Coruscant) compleet weggevaagd. Dat is ook wel redelijk kut allemaal.

Conclusie: het maakt niet uit of het verhaal in de film al eens is gedaan, of er goede dialogen zijn geschreven, of je een connectie kan maken met de personages, en of het plot überhaupt ergens op slaat. Deze film bewijst opnieuw dat dat allemaal niet nodig is zolang er maar flink met speciale effecten wordt gegooid, en het ene na het andere gevecht de film in wordt geslingerd. Zolang er lightsabers en lasers rondvliegen, en de naam Star Wars erop is geplakt vindt iedereen het allemaal maar best. Deze film is een verkrachting en een regelrechte schande voor deze geniale filmreeks.
Bespaar jezelf deze oogrape en zet 'A New Hope' weer eens aan.
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 21:00 
 
Hardtraxx Veteran

Gezondheid
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 21:33 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

:huh: Jeetje Pim , had je niks te doen?

Het idee van deze film is dat de ook NIET Fanaten (Volgers, nieuwe generatie, Ect...) van deze film het verhaal kan volgen zonder de eerste 6 te hebben gezien. Net zo iets als 'Star Trek' (die ik heel goed vind). Je moet toch een 'nieuwe generatie lekker maken' waarbij je de history niet perse hoeft te kennen. Ik ga hem een kans geven, heb ik met Star Trek ook gedaan. :P En dat is goed bevallen.
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 21:45 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

dave schreef:
:huh: Jeetje Pim , had je niks te doen?

Het idee van deze film is dat de ook NIET Fanaten (Volgers, nieuwe generatie, Ect...) van deze film het verhaal kan volgen zonder de eerste 6 te hebben gezien. Net zo iets als 'Star Trek' (die ik heel goed vind). Je moet toch een 'nieuwe generatie lekker maken' waarbij je de history niet perse hoeft te kennen. Ik ga hem een kans geven, heb ik met Star Trek ook gedaan. :P En dat is goed bevallen.

Iets meer dan een halfuur ervoor uitgetrokken, valt mee toch? :P Ik was eigenlijk wel benieuwd wat men hier van de film vond.
Prima dat je de niet-fanaten lekker wil maken, heb ik juist helemaal geen problemen mee. Waar ik wel een probleem mee heb is een onoriginele verhaallijn (letterlijk kopie van episode IV, of eigenlijk een mash van de originele trilogie), en een plot dat aan alle kanten lekt. Star Wars is zo groot, je kan er zoveel kanten mee op, hoe krijg je het dan voor elkaar om het zo finaal te verneuken door in principe een eerdere verhaallijn te gebruiken? Al zijn dat, zoals vermeld, niet de enige storende factoren.
Ik ben niet zo into Star Trek, daarom vond ik die nieuwe films die geregisseerd waren door J.J. Abrams ook best prima. Achteraf bleek dat ook het plot daarvan op allerlei verschillende manieren niet klopte, maar iemand die vrijwel geen interesse heeft getoond in eerdere delen heeft daar geen weet van (mezelf included). Zo is Abrams dus ook te werk gegaan bij Star Wars, en dat heeft het voor mij absoluut verpest. Ik zou graag je mening willen horen als je hem eenmaal hebt gezien :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 22:41 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Ik zal zeker nog wat over de Star Wars film posten. :thumbsup:

ik zal je Sicario en The Martian willen aanraden. :P Van de week gezien, 2 toppertjes.
Ongelezen bericht Geplaatst op 23 dec 2015 23:39 
 
Hardtraxx Elite
Avatar gebruiker

Ik vond de nieuwe Star Wars zoals de meeste mensen heel tof, op het einde ging het publiek zelfs klappen, dat heb ik echt nog nooit meegemaakt. :P

Ik moet er wel bij zeggen dat ik waarschijnlijk niet zo'n grote fan ben als jij, ik heb alle films wel gezien maar echt al heel lang geleden. Door de film heb ik wel zin om binnenkort weer eens de vorige delen te kijken.

Ik snap wel waar jij je aan ergert maar ik heb er zelf totaal geen last van gehad.
Ongelezen bericht Geplaatst op 24 dec 2015 03:00 
 
Bierkoning
Avatar gebruiker

Heb zelf nog nooit 1 Star Wars film gezien, dus heb geen flauw benul waar je het allemaal over hebt, maar de dingen die jij opnoemt (vooral die kuthumor) had ik bijvoorbeeld ook met The Hobbit t.o.v. LOTR. Irriteerde me er daar ook dood aan :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 29 dec 2015 13:52 
 
Hardtraxx Veteran

The Hateful Eight, wat een heerlijk schaakspel en wat fijn gebruik gemaakt van het 1:2.76 aspect ratio. Hele lekkere Tarantino weer.
Ongelezen bericht Geplaatst op 29 dec 2015 14:41 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

vandeweek eindelijk maar eens ant-man gekeken
toch wel weer dubbel gelegen van het lachen :D :D
Ongelezen bericht Geplaatst op 29 dec 2015 15:16 
 
Hardtraxx Veteran

JVDM schreef:
The Hateful Eight, wat een heerlijk schaakspel en wat fijn gebruik gemaakt van het 1:2.76 aspect ratio. Hele lekkere Tarantino weer.


Hoe dat dan zo snel, of camripje gekeken?
Vorige  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 364  Volgende
Forumoverzicht » Off-topic » Off-Topic