Spannond! #schtwe
Oud-Ajacied stuurt Twente Europa uit...
E
en zo moet dat!
In ieder geval een strijdend PSV gezien, veel meer inzet etc. Wel dramatisch hoe Twente in de 2de helft speelde zeg. Na de 6-2 winst tegen PSV speelt Twente als een natte dweil!
Ik heb ook psv gekeken. Na 20 minuten zapte ik weg. Ik begon me gewoon te irriteren aan het dramatische spel van psv.
Ach, PSV tweede helft was veel beter. Twente liet echt geen ruk zien vandaag. Terwijl Schalke nou ook niet echt DE selectie heeft. Zitten een hoop matige voetballers tussen. Had dit niet verwacht eigenlijk, had het Twente ook wel gegund om naar de volgende ronde te gaan. 4-1 is dan wel jammer.
Vooral thuis zijn ze ijzersterk ivm het ontzettend fanatieke publiek, bijna elke club gaat daar met de staart tussen de benen naar toe.wrote:Ik vind bilbao het laatste jaar ook enorm sterk spelen hoor, moeten volges mij niet onderdoen voor valencia
Ik vind het een geweldige club. Ik ga ze meer volgen vanaf nu.
Atlético Madrid - Hannover 96
Sporting Lissabon - Mathalist Kharkiv
FC Schalke 04 - Athletic Bilbao
AZ - Valencia
Pff mogen we revenge gaan nemen voor PSV
Sporting Lissabon - Mathalist Kharkiv
FC Schalke 04 - Athletic Bilbao
AZ - Valencia
Pff mogen we revenge gaan nemen voor PSV
T
Hardtraxx Veteran
5491 posts member since 2010
last seen Apr 2014
Nou laten we hopen dat AZ even wat moois laat zien 
Denk dat Atletico Madrid de Europa League gaat winnen, die zijn erg goed bezig sinds ze een nieuwe trainer hebben. Maar ik hoop natuurlijk op AZ of Bilbao. Hannover 96 gun ik het misschien nog wel het meest na dat drama met Enke en hoe sterk ze daar uit zijn gekomen.
Als Altidore en Benschop gewoon goed hun best doen en de bal er in schieten, moet er iets moois van gemaakt kunnen worden. Valencia mist een verdediger toch door geel tegen PSV?
Vanavond een aantal hele gave wedstrijden, heb er zin in. Schalke - Bilbao en Atletico - Hannover 
Hahaha geweldig dat Bilbao

WTF
meteen 1-1
WTF
M
Hardtraxxer
325 posts member since 2012
last seen Aug 2019
Hopen dat Schalke wint, Huntelaar
.
Niemand die gewoon naar Neerlands hoop dit seizoen, AZ, kijkt?
Nee, dan moet ik tegelijkertijd naar 25.000 rasmongolen kijken met die achterlijke klappertjes. Zie liever een sfeervol stadion a la Schalke (en het is gewoon een mooiere wedstrijd).wrote:Niemand die gewoon naar Neerlands hoop dit seizoen, AZ, kijkt?
Die klappertjes kloppen inderdaad 
Maar zo slecht speelt AZ nog niet eens, Valencia heeft nog niet echt levensgrote kansen gehad...
Maar zo slecht speelt AZ nog niet eens, Valencia heeft nog niet echt levensgrote kansen gehad...
Schalke - Athletic, vermakelijk wedstrijdje 
Klopt, gaat heerlijk op en neerwrote:Schalke - Athletic, vermakelijk wedstrijdje
T
Hardtraxx Veteran
5491 posts member since 2010
last seen Apr 2014
Zieke goal
Zeker, hele zieke goal van Holmanwrote:Wat een doelpunt