Leuk man die J. Lewis
! Hoop verder op Van Gerwen en Anderson in de finale. Al zou tegen Taylor ook wel vet zijn. Hem dan helemaal van het podium vegen in z'n laatste finale 
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
HHardtraxx Elite
- 2954 posts member since 2013
- last seen Jul 2026
Mooi, Lewis in de finale. Van den Bergh lijkt nogal last van zenuwen te hebben. Man, wat kijk ik uit naar vanavond.
Idd. Wel me kapot geërgerd aan t publiek.Y-me wrote:Cross
Zonde voor Vd Bergh, gunde hem wel een plek in de halve finale! 
Heerlijke partij. Jammer dat het publiek in de 9e set ook nog tegen Cross was. Des te knapper dat hij het toch af weet te maken, maar had het ze beide wel gegund. Vanavond hopelijk Barney en Anderson die winnen. Vond het interview van Van Gerwen na zijn partij tegen Price wel erg arrogant, dus dan mag die ook wel op zijn bek gaan van mij. Ga er in ieder geval eens goed voor zitten dadelijk.
Eens, zeggen dat die er niks van kan...Jordy wrote:Heerlijke partij. Jammer dat het publiek in de 9e set ook nog tegen Cross was. Des te knapper dat hij het toch af weet te maken, maar had het ze beide wel gegund. Vanavond hopelijk Barney en Anderson die winnen. Vond het interview van Van Gerwen na zijn partij tegen Price wel erg arrogant, dus dan mag die ook wel op zijn bek gaan van mij. Ga er in ieder geval eens goed voor zitten dadelijk.
Ben vol voor Van Barneveld
-
HHardtraxx Elite
- 2954 posts member since 2013
- last seen Jul 2026
Tis me n partijtje wel hoor, kom op MVG!!
Eerste 2 sets waren dramatisch, daarna heerlijk! Blij dat MvG aan het langste eind heeft getrokken.
Prachtige partijen gister (MvG - RvB en Taylor - Anderson). De arrogantie en kleinzerigheid van zowel v Gerwen als v Barneveld trek ik echter slecht.
Het interview met v Gerwen na de partij met Price (die een meer dan prima pot speelde) was pijnlijk, net als de reactie van v Barneveld na de pot van gisteren: 'Om met een rotgevoel ’Ally Pally’ te verlaten. ,,De hele week word ik overladen met honderden sms’jes en nu: misschien twintig, niet meer. Simpelweg, omdat ik nu de loser ben.”'
Het interview met v Gerwen na de partij met Price (die een meer dan prima pot speelde) was pijnlijk, net als de reactie van v Barneveld na de pot van gisteren: 'Om met een rotgevoel ’Ally Pally’ te verlaten. ,,De hele week word ik overladen met honderden sms’jes en nu: misschien twintig, niet meer. Simpelweg, omdat ik nu de loser ben.”'
Idd, het is dat ik zo chauvinistisch als de pest ben maar als het geen Nederlanders waren had ik ook niet voor ze gejuicht. Heb meer sympathie voor bijvoorbeeld een Peter Wright of Gary Anderson. Anyway, wel een prachtige pot gister, lang geleden dat ik met zoveel spanning naar een dartwedstrijd heb gekeken.
Nu gewoon hopen op MvG - Taylor in de finale, ook al gun ik het Lewis en Cross zeker ook.
Nu gewoon hopen op MvG - Taylor in de finale, ook al gun ik het Lewis en Cross zeker ook.
Jammer van Barney... bleef zo lekker rustig en toonde niet veel qua emotie. MvG stoorde zich aan Price met t gejuich en gisteren deed hij t 2x zo erg. Echt afgrijselijk om aan te zien...
LEWIS KAMPIOEN!
LEWIS KAMPIOEN!
Taylor even heel zakelijk Lewis van het podium gegooid.
Come on Shrek van Gerwen!
Come on Shrek van Gerwen!
Jezus wat een zenuwslopende pot was dat. Helaas dat MvG niet door is maar Cross verdiend gewonnen.
Zo wtf, wat een pot zeg! Van Gerwen zeer slecht op z'n dubbels, wat 'm de kop heeft gekost. Nu hoop ik dat Cross het wint.
Jammer dat iedereen zo over MVG's interviews valt. Snap en herken zijn reactie wel, is gewoon een combi van adrenaline, opluchting en vooral frustratie. Als het interview een paar uur later was afgenomen, was er waarschijnlijk niks aan de hand, maar omdat ze hem zo snel voor de camera trekken, krijg je dit soort reacties.
Wat een bizarre pot gister tussen MvG en Cross, 1 van de spannendste wedstrijden die ik ooit heb gezien. Had natuurlijk gehoopt op MvG, maar gun het Cross ook van harte.
Wat een bizarre pot gister tussen MvG en Cross, 1 van de spannendste wedstrijden die ik ooit heb gezien. Had natuurlijk gehoopt op MvG, maar gun het Cross ook van harte.
Bizar hoe het kan lopen inderdaad. Was een mooie spannende pot. Vind het echt nog steeds jammer van Lewis. Had ook gehoopt op een wat betere pot, werd gewoon weggespeeld...
Cross als winnaar?
Cross als winnaar?
Lewis werd de eerste 5 a 6 sets echt niet weggespeeld. Was gewoon minder goed op de dubbels op de belangrijke momenten. Eerste 5 sets waren ook allemaal 3-2 of 2-3 geloof ik.
-
FHardtraxx Veteran
- 6061 posts member since 2010
- last seen 1 day ago
Inderdaad, met de term "weggespeeld" doe je Lewis echt veel te kort.
Wat een prestatie van Cross zeg, daar gaan we nog vele mooie momenten mee beleven! Ook een ontzettend chille gast die de sport waardeert en niet uit de hoogte doet, top vent! 
Niet normaal waar ik naar heb zitten kijken. 8 maanden geleden stond die nog draden en stopcontacten te monteren. En nu staat die een finale te spelen alsof die op zijn zolderkamer aan het oefenen is tegen de grootste darter die er tot nu toe is geweest. Echt bizar dit. 
Écht ongelooflijk
Zou een mooie rivaal van MvG kunnen worden a la Taylor vs Barney.
Dit was zo goed dat ik me gewoon afvraag of die niet stiekem iets gebruikt heeft
. Dit kan toch bijna niet dat je op je eerste WK en ook nog eens eerste finale zo staat te gooien...
.
Hopen dat hij dit niveau vasthoud, wordt wel weer tijd voor een echte concurent van MVG.
Hopen dat hij dit niveau vasthoud, wordt wel weer tijd voor een echte concurent van MVG.