Mis haunter of the dark.
Listen onYouTube Was onzippyshare.com
Tracklist · 18 tracks
- 01Digital Punk & Noisecontrollers - Blue HorizonNoisecontrollers & Digital Punk - Blue Horizon on Tracks
- 02DBSTF - Part Of The Hard (Bioweapon Remix)
- 03Psyko Punkz - Forget About Dre (Bootleg Tool)Radical Redemption ft. MC Nolz - The Road To Redemption on Tracks
- 04Ran-D - Feel My FireRan-D - Feel My Fire / Crossroads (A2R014) on Tracks
- 05Zatox - Tanz Elektrik (The R3bels Remix)
- 06Noisecontrollers & The Pitcher - CherishVA - Magic City (DNA0052) on Tracks
- 07Donkey Rollers - Silver Bullet (Toneshifterz remix)Donkey Rollers - Silver Bullet (Toneshifterz Rmx) on Tracks
- 08Zatox & Ran-D - IndoctrinationZatox & Ran-D - Indoctrination on Tracks
- 09La Roux - In For The Kill (Ran-D & Adaro Bootleg)Skream & La Roux - In For The Kill (Art of Fighters Bootleg) on Tracks
- 10B-Front - Inner CreativityV/A - Thrillogy 2010 (CB2S201006) on Tracks
- 11Max Enforcer - Gold (Bioweapon Remix)Max Enforcer - Gold (TILLTG001) on Tracks
- 12Ran-D & Alpha Twins - The New ShitDecibel Outdoor 2010 (B2SCM2010001) on Tracks
- 13Zatox - Irreplaceble
- 14Ran-D & Adaro - Gangsters Don't DanceGunz4Hire (aka Ran-D & Adaro) - Gangsters Don't Dance on Tracks
- 15Brennan Heart - Face The Enemy (Zany Remix)Brennan Heart - Face The Enemy (Zany Remix) on Tracks
- 16Zatox & Zany - OldskoolZatox & Zany - Old Skool / Tanz Electrik (The R3bels Rmx) (ITAL011) on Tracks
- 17Ran-D & Zany Ft. Nikkita - Son Of TortureZany & Ran-D ft Nikkita - Son of Torture on Tracks
- 18Ran-D & Adaro - Under AttackV.A. - Bassleader 2010 (TOFF-017) on Tracks
D
heerlijke tracklist 
K
Donateur
6254 posts member since 2008
last seen Feb 2014
Deze neem ik mee, luister amper previews maar ik ben wel is benieuwd naar al die nieuwe nummers 
M
Hardtraxxer
605 posts member since 2009
last seen Oct 2015
Christus wat een lkkr setje!!! 
E
kon in de bus mn voet niet stilhouden! 
geweldige tracklist hulde
mixwerk matig helaas
mixwerk matig helaas
L
Hardtraxx Newbie
30 posts member since 2009
last seen Feb 2014
3e x dat ik hem vandaag luister.. ik hou van Ran-D 
Zijn setjes zijn altijd heldig en dan nog die eigen producties!

Jup dat was hij zelf, zag hem meebleren in de micwrote:Wel jammer dat hij klaarblijkelijk het nodig vindt om door part of the hard te bleren. Is dit hem zelf trouwuens zo klinkt het wel enigzins? Die remix kan je trouwens echt bijna op klaarkome zo lekker vind ik hem.
Bah wat verschrikkelijk gemixt zeg...
vind de tracklist wel aardig...
EDIT:
Wat is er zo geweldig aan..
hier en daar echt wel top plaatjes maar verder is het zo slecht gemixt dat ik d'r niks aan vind eigenlijk.. hij moet de tracks beter uit z'n kop kennen!
EDIT:
Wat is er zo geweldig aan..
Eens luisteren. Hopelijk is het goed gemixt na het lezen van sommige reacties.
Idem!wrote:Die Tracklists van hem zijn altijd helemaal mijn ding!
kijk er echt al naar uit: Defqon 1 - Blue stage - Ran-D & Adaro
Dat stukje dat hij tijdens Ran-D & Alpha Twins - The New Shit ff die Gangsta sound er doorheen trapt, zoo dat vind ik echt vet! 
Werd door Alpha2 gedraaidwrote:Mis haunter of the dark.
R
1 posts member since 2011
last seen Mar 2011
Ik mix graag snel door, dat is misschien niet altijd even mooi, maar je kunt wel erg veel platenwrote:Bah wat verschrikkelijk gemixt zeg...vind de tracklist wel aardig...
EDIT:
Wat is er zo geweldig aan..hier en daar echt wel top plaatjes maar verder is het zo slecht gemixt dat ik d'r niks aan vind eigenlijk.. hij moet de tracks beter uit z'n kop kennen!
in een uur krijgen. Voor de dansvloer vind ik dat belangrijk. Dat is een keuze die je maakt in het moment,
ik vind het zelf altijd prettig om zo veel mogelijk tracks te draaien en draai daarom vaak van climax to climax.
De dansvloer werkt bovendien anders als bijv. een radioset waar je naar luistert, daar gaat het naar mijn inzien er meer om dat er continu een goed energie level is.
Sowieso valt het wel mee met dat slechte mixwerk, alles ligt gewoon mooi strak en het is inderdaad wel vlot doorgemixt maar op een feest is dat alleen maar gunstig. Vaart blijft er lekker in zo. Dat is iets wat Zany ook doet, en dan kan het wel eens wat minder uitpakken maar ik vind dat wel vetter dan wanneer een DJ als Technoboy alleen de ene intro door de andere outro mixt.
Teasen had wel wat minder gemogen ja
Teasen had wel wat minder gemogen ja
Geef je groot gelijk.wrote: Ik mix graag snel door, dat is misschien niet altijd even mooi, maar je kunt wel erg veel platen
in een uur krijgen. Voor de dansvloer vind ik dat belangrijk. Dat is een keuze die je maakt in het moment,
ik vind het zelf altijd prettig om zo veel mogelijk tracks te draaien en draai daarom vaak van climax to climax.
De dansvloer werkt bovendien anders als bijv. een radioset waar je naar luistert, daar gaat het naar mijn inzien er meer om dat er continu een goed energie level is.
Je kan ook zo mixen als Technoboy. Dan ligt alles perfect op elkaar maar heb je ontzettend veel dode momenten in je set en dat zie je dan ook terug aan het publiek...
Sets waarin flink wordt doorgemixt zijn live veel fijner, inderdaad vooral door het constant aanwezig zijn van een hoog energie-niveau
Als het maar beukt... Fouten zijn menselijk. En er wordt al teveel gemopperd en gezeurd in de scene en dat is niet goed voor de sfeer. En juist de sfeer is dat wat de hardstyle scene onderscheidt van andere vormen van uitgaan
Wel vet gedaan, ongetwijfeld, maar dat wordt me toch te vaak gedaan. Die plaat kunnen de meeste mensen wel uitkotsen ondertussen, wordt echt te veel gebruikt, zowel voor samples als hele track.wrote:Dat stukje dat hij tijdens Ran-D & Alpha Twins - The New Shit ff die Gangsta sound er doorheen trapt, zoo dat vind ik echt vet!
Dat.wrote:Mis haunter of the dark.
Nog steeds nieuwschierig wat onder dat stuk zit waar je Son of Torture vocals hoort. Volgens Adaro is dat een vet stuk.
Dikke set zeg, mixwerk is soms wat vreemd maar de tl
En dat met Gangsta door The New Shit is ook geniaal gedaan.
Last edited by Jolle on , edited 1 time in total.
Dat is dus eigenlijk een tekortkoming van de huidige hardstyle. Dat er alleen maar energie in de climax zit en de rest van het nummer niks voorstelt. 't is toch eigenlijk vreemd om snel door te moeten mixen omdat je anders de energie uit je setje haalt. Als er nou gewoon meer aandacht werd geschonken aan de intro/outro en is wat breaks worden weggelaten hoef je niet snel door te mixen om energie in je set te hebben..wrote:Ik mix graag snel door, dat is misschien niet altijd even mooi, maar je kunt wel erg veel platen
in een uur krijgen. Voor de dansvloer vind ik dat belangrijk. Dat is een keuze die je maakt in het moment,
ik vind het zelf altijd prettig om zo veel mogelijk tracks te draaien en draai daarom vaak van climax to climax.
De dansvloer werkt bovendien anders als bijv. een radioset waar je naar luistert, daar gaat het naar mijn inzien er meer om dat er continu een goed energie level is.
