13 is inderdaad Keep It Bouncing.
Digital Punk: Hard Bass Team Red Played my new track "Keep it Bouncing!"
Digital Punk: Hard Bass Team Red Played my new track "Keep it Bouncing!"
Heb die track op dezelfde dag ook gehoord, wel op een andere locatie. & hij was inderdaad raarKhadber wrote:Ik hoorde verhalen over dat die nieuwe NC plaat zo vreemd was etcetera. Heb hiervoor even die set binnen gehaald. Moet denken aan een soort dub/dnb idee. Hoe deed hij het in de zaal?
Het zal overigens wel een reactie zijn op de hype rond die Headhunterz & Brennan Heart track zijn.
Ik weet overigens niet wie die Twilight Forces track aan nr 13 heeft gelinkt, maar er klopt geloof ik geen zak van. Is dus vanaf nu ID.
Inderdaad, enige nummer wat niet past in de set.. voor de rest vind ik het echt een fijn setjeAbsolutsen wrote:Gaia in plaats van Let The Bass Kick en de set was perfect!![]()
Ik veronderstel op Beerchallenge?HardStyler wrote:Heb die track op dezelfde dag ook gehoord, wel op een andere locatie. & hij was inderdaad raarKhadber wrote:Ik hoorde verhalen over dat die nieuwe NC plaat zo vreemd was etcetera. Heb hiervoor even die set binnen gehaald. Moet denken aan een soort dub/dnb idee. Hoe deed hij het in de zaal?
Het zal overigens wel een reactie zijn op de hype rond die Headhunterz & Brennan Heart track zijn.
Ik weet overigens niet wie die Twilight Forces track aan nr 13 heeft gelinkt, maar er klopt geloof ik geen zak van. Is dus vanaf nu ID.![]()
Die track moet ik nog verschillende keren horen voor ik die goed ga vinden denk ik
Jaaaa die kickluukieluuk wrote:Weet iemand hoe da nummer heet wa dr na i like it loud komt en dus voor Surge of Power komt?
Die is zo vet