Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 05:40 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

Noisecontrollers @ Defqon.1 2011 Australia 17-09-2011
http://www19.zippyshare.com/v/42104067/file.html

Tracklist:
00. Intro
01. Noisecontrollers - Faster n' Further
02. Noisecontrollers - Revolution Is Here
03. Wildstylez - K.Y.H.U (Noisecontrollers Remix)
04. Noisecontrollers - Escape
05. Wildstylez - Shadow
06. Noisecontrollers - Give It Up
07. Ducksauce - Barbara Streisand (Noisecontrollers Remix)
08. Blutonium Boy - Make it Louder (Headhunterz Remix)
09. Frontliner - Discorecord
10. Noisecontrollers - Crump (Qlimax 2009 Edit)
11. Noisecontrollers - Shreek (Headhunterz Remix)
12. Digital Punk & Noisecontrollers - Blue Horizon
13. Noisecontrollers - TBA
-- cdj crash --
14. Noisecontrollers & Toneshifterz - Jaydee
15. Noisecontrollers - Gimme Love
16. Wildstylez - Into The Ligh
17. Max Enforcer & Frontliner - On The Go
18. Bioweapon - Tear U Down
19. Isaac vs. Simian - We Are Your Friends
20. Noisecontrollers - Attack Again (Thrillogy 2010 Edit)
21. Noisecontrollers - A Different Story
22. Showtek - We Live For The Music (Noisecontrollers Remix)
23. The Pitcher - Bangrindin' (Noisecontrollers Remix)
24. Noisecontrollers - Big Bang
25. Noisecontrollers - Unite (Defqon.1 2011 Anthem)
-- stream crash --
26. Noisecontrollers - The Universe Was Born
27. Noisecontrollers - Yellow Minute (Alpha² Remix)
28. The Pitcher feat. Slim Shore - This Is Who We Are
29. Headhunterz & Wildstylez vs. Noisecontrollers - Tonight (Alpha² Remix)
__
http://www.noisecontrollers.nl/
http://www.q-dance.nl/

:corn: :cool: :slow: :whistle: :beer: :clap:
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 05:44 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Hoe commercieel kan je het hebben zeg, -.-
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 11:30 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Dit is weer eens wat anders... 28 nummers, 7 zijn GEEN Noisecontrollers... Vind ik nou niet echt een spannende, afwisselende set :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 11:46 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

:sick: :sick: :sick: bleeegh. Ga hem toch thuis luisteren, ben benieuwd hoe ze mixen
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 11:59 
 
Bierkoning
Avatar gebruiker

Wat een kutset. Variatie is weer ver te zoeken.

16 = Wildstylez - Into The Light
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 12:16 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

vind dit toch stiekem lekker :$
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 13:09 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker



Citaat:
13. Noisecontrollers - TBA (So High ????)

16. Wildstylez - Into the Light (Original Mix)

20. Noisecontrollers - Attack Again (Thrillogy 2010 Edit)


NC mainstream, it's party time :D
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 13:41 
 
Hardtraxxer

Niet erg afwisselend maar dit is wel defqon down under ;) Dan vind ik het ook te verwachten dat een DJ zijn eigen platen gaat draaien! Als aussie kom je voor bijv NC, dan wil je hun platen horen toch?
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 13:42 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Ze hadden vergeljkbare lijstjes op Decibel en Mysteryland, misschien daarom wel even meenemen :).
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 13:47 
 

MoRanGo schreef:
13. Noisecontrollers & Wildstylez - TBA (So High ????)

:worship:
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 13:50 
 
Bierkoning
Avatar gebruiker

Dat is niet de originele Crump, volgens mij is dat de Qlimax 2009 Edit
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 14:04 
 
Hardtraxx Addict
Avatar gebruiker

MoRanGo schreef:
13. Noisecontrollers & Wildstylez - TBA (So High ????)

Waarom moet nou precies bij dit nummer de CDJ uitvallen :cry: . Van wat ik kan horen is dit nummer echt zooooo vet in HQ :drool: :love: :loving: .
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 15:07 
 
Hardtraxxer

Die remix van barbara streisand is wel vet vind ik. En beetje erg jammer dat ie weer niet focked op moet doen bij So High :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 15:38 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Even een analyse van deze set van mijn kant, gewoon omdat het kan en om even duidelijk aan te geven wat voor amateurs de Noisecontrollers achter de decks zijn.

Tracklist: Niet gevarieerd, te veel eigen (recent) werk aangevuld met de meest doodgedraaide hitjes van andere DJ's. Maar liefst 0 verassende platen of tracks waarvan je denkt "He, vet dat ze deze weer eens doen!" Opbouw is ook ver te zoeken, gewoon random om en om lekker een hitje draaien. Totaal geen fantasie gebruikt bij het maken van deze tracklist.

Mixwerk: Ben benieuwd, meestal kunnen ze voor geen meter mixen, maar heb de Noisecontrollers (gelukkig) al lang niet meer gezien op een feestje. Toch maar eens kritisch luisteren.

Faster & Further->Revolution is Here: Kan ik geen mix noemen, in 1x de crossfader van links naar rechts halen. Jammer, met de intro van Revolution is Here kun je genoeg doen om hem vet in te mixen.
Revolution is Here->KYHU: Pas bij het 3e blokje van de outro hoor ik de mix. Loopt er langs ook. Bij het begin van de bass van KYHU haalt hij Revolution is Here maar weg omdat hij scheef loopt, waardoor de mix vroegtijdig afgelopen is, terwijl ook de outro van Revolution is Here genoeg geluidjes heeft om lekker door te blijven mixen. Kortom, matige mix.
KYHU->Escape: Weer een hele korte mix, niets bijzonders maar er mankeert ook weinig aan. De beste tot nu toe.
Escape->Shadow: Ook dit kan ik niet echt een mix noemen, de laatste 4 beats van de 2e climax wordt de schuif van Shadow open gezet.
Shadow->Give It Up: Vage mix, outro wordt weggefade terwijl de intro nog loopt. Weer erg matig gemixt, ook hier had meer gedaan mee kunnen worden.
Give it Up->Barbra Streisand: Is volgens mij een mashup van deze 2 nummers, hoor geen mix maar de sample van Give it Up komt nog even terug bij het opbouwende screechje van BS.
BS->Make It Loud: Weer zo'n laffe mix. Mix die plaat op de mix intro in, past perfect bij de reversed bass in de outro van BS. Maar nee hoor, weer een saaie crossfader mix.
Make It Loud->Discorecord: Weer een hele korte mix terwijl ook Discorecord heel vet in te mixen is op Make It Loud. Had zoveel beter gekund.
Discorecord->Crump: Editje van Discorecord zo te horen met een andere outro. Mix van Crump ligt er ook langs en wordt niet gecorrigeerd. Als ik als amateur DJ het hoor dan zou je verwachten dat DJ's uit de DJ Mag Top 100 het ook zouden horen. Niet dus. Slechte mix.
Crump->Shreek: Is geen mix maar gewoon een track waarbij Shreek en Crump achter elkaar zitten. Wat een gehandicapte plaat trouwens met die melodie 1 beat verplaatst.. leuk bedacht maar ik kan er echt helemaal niks mee. En dat huppeltje in die outro ook echt.. blegh.
Shreek->Blue Horizon: Weer een nietszeggende mix, pas de laatste 8 beats wordt de schuif open gezet. Ook nog eens die goeie midintro eruit gehaald zodat je meteen weer de melodie hoort. Jammer.
Blue Horizon->TBA: Mix loopt er weer eens lekker langs. Schade valt verder mee. Ben alleen al ruim een half uur aan het luisteren en heb nog geen vette mix gehoord... Volgens mij ging de CDJ niet kapot maar drukte 1 van de 2 gewoon op Cue bij de verkeerde CD-speler. Slordig.
Jaydee->Gimme Love: Weer een crossfader mix van 4 seconden...
Gimme Love->Into The Light: Zo dit klinkt wel heel lelijk.. Ooit van Equalizers gehoord? Duurt echt tering lang en klinkt echt slordig. Weer een mid-intro geskipt waardoor ze alleen maar melodietjes draaien, pff... wordt er nu wel moe van. Puur omdat ik de hele set wil beoordelen luister ik verder maar niet voor mijn plezier.
Into The Light-> On The Go Ligt er ook langs, weer laf gemixt. De overgangen zijn constant zo kort, kan het eigenlijk geen mixen noemen.
On The Go->Tear U Down: Hoezo draai je dit nummer nog op 2/3e van je set? Ook dit is geen mix maar een crossfadertje aan het eind van de intro van TUD.
Tear U Down->We Are Your Friends: De eerste mix die enigszins fatsoenlijk klinkt. Jammer dat het zo kort duurt. Ongekende hitjesparade dit... Maar goed de Australische Dagjesmensen willen ook waar voor hun geld.
WAYF->Attack Again: Zelfde laken een pak, korte mix, geen teases, saai gemixt.
Attack Again->A Different Story: Doe alsjeblieft een lekkere basswitch... Nouja ze proberen het wel maar helaas ligt de hele mix er nét een tikje langs. Duurt ook echt extreem lang dit. Wederom een gemiste kans, dit had ik zelf beter gemixt in ieder geval. Maar dat geldt voor iedere overgang in deze kutset.
A Different Story->We Live For The Music: Weer een crossfader mix van 3 seconden.
We Live For The Music->Big Bangrinding: Deze mag nog even tussen de tracklist gezet worden, staat er nog niet tussen. Ze proberen hier weer een normale mix te maken. Klinkt redelijk. Als ik hem zo zou maken zou ik niet geheel tevreden zijn. Aan het eind van de mix lopen de platen ook scheef dus de beatmatch was ook niet goed.
Big Bang->Unite:Waarom in godesnaam Unite nog draaien aan het einde van je set? Naja opbouw staat sowieso niet in hun woordenboek dus laat ook maar. Kan het trouwens ook weer geen mix noemen. Crossffader van links naar rechts in 1x. Grafplaat trouwens ook dit. Maar goed verplichte kost op Defqon natuurlijk.
Universe was Born->Yellow Minute: Ook hier verwacht ik een mooie lange mix want met deze intro kun je ook genoeg doen. Maar realiteit is anders, een lelijke bassswitch. Had ook veel en veel beter gemixt kunnen worden. Wat een walgelijke plaat trouwens, echt al 2 jaar lang op ieder feest wordt dat kutnummer gedraaid, komt me echt me strot uit.
YM->This is Who We Are: Aah nog zo'n heerlijke plaat.. :sick: Extreem langzame mix die ook weer zeer matig is uitgevoerd. Oooh ooh this is who we are... >.<
TIWWA->Tonight: Ook de Tonight Remix heeft een heerlijke intro waar je veel mee kunt. En dit is eigenlijk ook de eerste mix die een voldoende verdient.

Conclusie: Tracklist was niet verrassend, niet opbouwend en niet interessant. Mixwerk trekt op niks, 9 van de 10 mixen zijn laffe crossfader overgangen. Als ze een normale mix maken ligt hij er vaak langs. Ik zie niet in waarom je op een feest naar de Noisecontrollers zou willen gaan. Vind het een zeer, zeer matige set en dan druk ik me nog politiek correct uit. Gelukkig voor hun zijn ze niet de slechtste in de scene, daarvoor moet je naar Stephanie @ X-Qlusive Italy, was ook al zo'n parel van een set. Ik heb er in ieder geval een reden bij om niet naar XQ Noisecontrollers te gaan.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 18:04 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Leuke tracklist ik hoop dat het mixwerk niet al te storend is wat bij de vorige gebruiker wel het geval lijkt te zijn.

@Gangsterdwerg ben ik het helemaal mee eens ik heb er serieus nooit zo opgelet dus is het me nooit opgevallen. Omdat ze het zo makkelijk houden klinkt het toch nog wel aardig waardoor het tijdens het luisteren niet super storend is als je er niet op let. Nu ik er even op let is het wel best erg inderdaad.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 18:13 
 
Hardtraxxer
Avatar gebruiker

toch maar mee pakken
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 nov 2011 18:14 
 
Hardtraxx Crew
Avatar gebruiker

Nee, laat deze staan. Zit totaal geen opbouw of afwisseling in.
Forumoverzicht » Livesets » Hardstyle