Gangsterdwerg schreef:
Dude wtf bazel je over een niet-gevarieerde Adaro. Als er 1 artiest is die verrassende tracks pakt en divers draait is het Adaro wel. De set van Qapital ook: van 19 tracks 6 eigen platen + 1 G4H track, en van de overige 12 platen draait hij 2x Regain en verder 11 verschillende artiesten. Noem mij eens drie.. nee noem mij eens één A-artiest die dat ook doet.
Bever verwoordt het precies, zoals ik het bedoel.
Bever schreef:
Bovendien, écht verrassend draaien betekent af en toe wat onbekendere platen er op gooien, zoals inderdaad Wauw!. Ik zie genoeg andere artiesten die In Other Words en The Rush draaien (en Pattern 2 natuurlijk). De andere platen in zijn set van andere artiesten (bijv Das Weite Land, Push It To The Limit en Go Fuck Yourself) worden (of werden) ook al behoorlijk vaak gedraaid.
De eerste keren dat ik hem zag optreden, een paar keer in 2012, was het elke keer weer een verrassing wat hij ging draaien. Hij draaide toen naar mijn gevoel ook veel minder eigen platen en veel meer onbekende platen. Met uitzondering van Pattern 2 en Mindgame dus, die hij al draait sinds het begin der tijden
Zijn setjes op Qapital en Rebirth kunnen incidentjes zijn, maar vergeleken met vroeger draait hij
minder gevarieerd en
minder verrassende tracks. Daar blonk hij vroeger juist in uit. Niet-gevarieerd? Dat zeg ik niet. Minder gevarieerd? Zeker weten. Ik hoop gewoon dat hij daar niet in doorslaat, zoals een Digital Punk. Al is dat verschil nog wel groot.