Dat heeft natuurlijk alles te maken met het feit dat deze (en EVP & Beat the Darkness) al enorm veel lof kregen na Qlimax, de hype is wat deze tracks betreft in ieder geval voor mij nu een stuk minder daardoorRonzz wrote:Ik hoor niet echt tussen de 'fanboys' van B-Front hier, maar hier krijg ik gewoon kippenvel van.
Related topics
- View the latest post: B-Front - Beyond Reality (ROUGH090)
- View the latest post: Noiseshock - Beyond Reality (SCANTRAXX205)
- View the latest post: Watboman - Beyond Reality (FUSION419)
- View the latest post: Aversion - Beyond Reality (THER-260)
- View the latest post: Wave Pressure - Untill The End/Beyond Reality (ID002)
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Alphaverb - The Untitled Album (WAMALBUM-001)
- View the latest post: Ran-D - Level Up (Knockout Outdoor Anthem 2026) (ERA003)
- View the latest post: Devin Wild - ID (Imagination To Reality)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
- View the latest post: Dr. Ruthless - Get Wild (BNC002)
Moderators
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 11 days ago
-
HHardtraxx Elite
- 2169 posts member since 2011
- last seen Jun 2025
B-Front is voor mij niet meer boeiend, laatste tijd alleen maar simpele en saaie platen. Een simpelere melodie kan bijna niet, erg eentonig. Vroeger vond ik B-Front helemaal het einde met Mysterias en Undiscovered, maar nu is het niet meer mijn stijl 
-
JHardtraxxer
- 193 posts member since 2015
- last seen 1 day ago
3/4 maat plaat echt eitje inderdaad 
Oke wat de fakhotymoty wrote:laatste tijd alleen maar simpele en saaie platen.
-
HHardtraxx Elite
- 2169 posts member since 2011
- last seen Jun 2025
Is een mening, ik vind de platen beetje te simpel klinken. EVP vind ik ook helemaal niks. Beat the Darkness wel wat meer, omdat er mooie uithalen in de climax zitten en het een mooie break bevat. Maar Silent Scream, Beyond Reality en die twee TBA B-Frontliner platen vind ik een beetje simpel overkomen. Het is en blijft een mening.Paultheone wrote:Oke wat de fakhotymoty wrote:laatste tijd alleen maar simpele en saaie platen.![]()
![]()
![]()
Ik ben een B-Front fan maar ik kan me hierin wel vinden. Silent Scream en Beyond Reality hebben een vrij simpele melo die nergens echt heel spannend wordt ofzo. Ik kan er wel van genieten maar kan nou niet zeggen dat dit muzikale meesterwerken zijn. EVP vind ik wel een meesterlijke plaat vanwege de vage geluidjes en de zeer energieke climaxen. Naar mijn mening kan B-Front wel wat meer variëren met zijn sound (hard bass anthem is een voorbeeld van hoe het wel moet)hotymoty wrote:Is een mening, ik vind de platen beetje te simpel klinken. EVP vind ik ook helemaal niks. Beat the Darkness wel wat meer, omdat er mooie uithalen in de climax zitten en het een mooie break bevat. Maar Silent Scream, Beyond Reality en die twee TBA B-Frontliner platen vind ik een beetje simpel overkomen. Het is en blijft een mening.Paultheone wrote:Oke wat de fakhotymoty wrote:laatste tijd alleen maar simpele en saaie platen.![]()
![]()
![]()
Ik vind Silent Scream juist een voorbeeld van hoe iets simplistisch toch een bepaald gevoel kan geven, vind deze plaat echt geniaal. Beyond Reality heeft een vrij simpele melodie, maar wijkt enorm af van het "normale" hardstyle patroon, dat maakt deze track naar mijn mening juist ook ontzettend interessant.beardieroy wrote: Ik ben een B-Front fan maar ik kan me hierin wel vinden. Silent Scream en Beyond Reality hebben een vrij simpele melo die nergens echt heel spannend wordt ofzo. Ik kan er wel van genieten maar kan nou niet zeggen dat dit muzikale meesterwerken zijn. EVP vind ik wel een meesterlijke plaat vanwege de vage geluidjes en de zeer energieke climaxen. Naar mijn mening kan B-Front wel wat meer variëren met zijn sound (hard bass anthem is een voorbeeld van hoe het wel moet)
Ten opzichte van het Hardbass anthem vind ik Beyond Reality en vooral Silent Scream wel een stuk beter in elkaar zitten. Ik vind het Hardbass Anthem juist maar simpel 
Beyond Reality kan ik nog enigszins inkomen dat het een gewone B-Front plaat is maar Silent Scream is toch wel ietsjes anders.
Beyond Reality kan ik nog enigszins inkomen dat het een gewone B-Front plaat is maar Silent Scream is toch wel ietsjes anders.
-
IHardtraxxer
- 281 posts member since 2014
- last seen Jan 2025
Helemaal mee eens! De melodie, sfeer, kickrolls in de eerste climax. Alles klopt aan deze plaativo024 wrote:Beyond reality tot nu toe toch wel mijn favoriete plaat
Beyond Reality komt bij mij op dezelfde plaats als Silent Scream/Dream World
Gewoon een sterke track, maar schiet er voor mij niet zo uit als EVP/Dark Moon
Gewoon een sterke track, maar schiet er voor mij niet zo uit als EVP/Dark Moon
Dark moon mag van mij ook wel gewoon op het album komenRickzel wrote:Beyond Reality komt bij mij op dezelfde plaats als Silent Scream/Dream World
Gewoon een sterke track, maar schiet er voor mij niet zo uit als EVP/Dark Moon
Hardbass anthem zal ook wel op het album komen, aan zn fb post te zien lijkt het er wel op!
Heb zojuist ook maar ge pre-orderd
Silent Scream is voor mij de enige B-Front track die ik dan weer echt vind tegenvallen. Ofja tegenvallen, daar doe je B-Front weer te kort mee, vergeleken met de rest van zijn tracks in ieder geval. Al die uithalen zijn bijna letterlijk op dezelfde toon(hoogte) en het wordt daar echt nergens spannend vind ik. Doe mij dan maar Beat the Darkness, die break 
Ben ik de enige hier die Beyond Reality juist werkelijk briljant vind?
Kijk eens even boven je Yannick ben je een beetje blind ofzo hahayannickvk wrote:Ben ik de enige hier die Beyond Reality juist werkelijk briljant vind?
Ga lekker iemand anders vervelen!!Indy wrote:Kijk eens even boven je Yannick ben je een beetje blind ofzo hahayannickvk wrote:Ben ik de enige hier die Beyond Reality juist werkelijk briljant vind?lol
Dat is gewoon n track waar je troost bij kan vinden als je ff niet goed in je vel zit, zit zoveel emotie in, niet normaal!yannickvk wrote:Ben ik de enige hier die Beyond Reality juist werkelijk briljant vind?
Was het trouwens niet vorig jaar met de pre-orders van het frequencerz album dat ze er een gratis zondag ticket bij kregen voor rebirth?Zal dit jaar niet weer gaan gebeuren, maar zou wel geinig zijn.
Ontzettend vette plaat. Kan niet wachten om op deze te kickrollen met Indy & Melvin.
Gaat helemaal goed komen.Zamble wrote:Kan niet wachten om op deze te kickrollen met Indy & Melvin.
Rebirth dag 2 armen uit de kom jatog! 
Ik snap de 'kritiek' op Silent Scream echt totaal niet. Die track bevat zo veel gevoel en sfeer.
Ik vind vooral die break goed, met dat pingelen met die melodie en dat er steeds een element bijkomt. Maar heb het nummer nu een aantal keer geluisterd en de climax is een beetje eentonig, terwijl B-Front vaak juist van die lange uithalen in zijn nummers doet. Denk dat vooral de climax de reden is waarom dit nummer onder meerdere leden als een minder B-Front nummer wordt gezien.Daveytl wrote:Ik snap de 'kritiek' op Silent Scream echt totaal niet. Die track bevat zo veel gevoel en sfeer.
-
IHardtraxxer
- 281 posts member since 2014
- last seen Jan 2025
Ik moet toch eerlijk bekennen dat ook ik dit de minste B-Front plaat vind, een enorme tegenvaller!Daveytl wrote:Ik snap de 'kritiek' op Silent Scream echt totaal niet. Die track bevat zo veel gevoel en sfeer.