Vooruit 
Active topics in Hardcore
- View the latest post: Lekkerfaces & TOZA ft. Teal - Real Insanity
- View the latest post: Hyrule War & Nosferatu - Infernal
- View the latest post: INVADE - Save Yourself E.P.
- View the latest post: Sickmode & Odium - Make Me Feel (INT??)
- View the latest post: Opgekonkerd & Synthsation - ID
Moderators
Zo godverdomme zeg, die andere kicks in DIfferent things komen echt zo ineens KNAL in je gezicht... vette plaat 
-
CHardtraxx Addict
- 1375 posts member since 2011
- last seen Aug 2016
Ik heb hier persoonlijk dan weer niks mee
Onder welk genre valt dit dan eigenlijk? Industrial ofzo? (niet gelijk boos worden als ik er naast zit
)
Onder welk genre valt dit dan eigenlijk? Industrial ofzo? (niet gelijk boos worden als ik er naast zit
Industrial/CrossbreedCiRiXxX wrote:Ik heb hier persoonlijk dan weer niks mee![]()
Onder welk genre valt dit dan eigenlijk? Industrial ofzo? (niet gelijk boos worden als ik er naast zit)
Hele dikke release zo met Broken Past erbij ja! Heb deze al eerder gehoord, hij zit in Spoontech & Friends 3.
Het BPM ligt mij iets te hoog en hier en daar is mij iets teveel distortion gebruikt. Daarentegen vind ik de climax van Broken Past dan weer geniaal en ook de break van Different Things vind ik sterk. The Unreliable doet me niks.
Ben daar ook geen fan van, mag van mij een stuk cleaner dan dit. Klinkt ook erg soft zo'n tail.Dakpan wrote:Zou willen dat Wavo stopte met die gekke kraaktail die al sinds Imagination wordt gebruikt in bijna al z'n nummers, rest is namelijk altijd vet.
Voor de rest zijn dit lekkere plaatjes. Zal ze niet zo vaak afspelen, maar luistert wel lekker weg. Alleen zo'n intro als die van Reliable kan ik dan weer niks mee. Vooral niet met zo'n soort kick.
Broken Past vind ik niet zoveel aan, die andere 2 
Denk dat je hier ongelijk in hebt. De meeste hardstyle liefhebbers die Wavo kunnen waarderen, luisteren ook al industrial en zijn dus ook al bekend met TOA. Dan denk ik toch dat TOA de voorkeur krijgt van velen.Steffnov wrote:was meer een insinuatie dat HS fans eerder een Wavo track zouden luisteren dan een TOA track, omdat ze Wavo inmiddels kennen.
Nope, TOA is productietechnisch misschien wel beter, maar er zijn weinig TOA tracks die ik mooi vind terwijl de meeste Wavolizer tracks ieder jaar hoog op mijn lijstjes staan. Maar ik heb dan ook vrij weinig met Hardcore in het algemeen.
Dus dan mag je het eigenlijk ook niet vergelijken LystLyst wrote:Nope, TOA is productietechnisch misschien wel beter, maar er zijn weinig TOA tracks die ik mooi vind terwijl de meeste Wavolizer tracks ieder jaar hoog op mijn lijstjes staan. Maar ik heb dan ook vrij weinig met Hardcore in het algemeen.
-
J
oke dit vind ik dus een beetje te wazig